Iesire noua: Chiroiu 4

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de spiridusul » 19 Noi 2012, 23:11

Dragul meu Vegas, ca ai o parere despre mine, desi ne-am vazut de doua ori, sunt de acord, ai putea sa o emiti. Totusi cred ca cei cu care am interactionat mai mult de pe acest forum ar fi mai indreptatiti sa-mi aduca critici pentru defectele pe care, ca orice om, le am. Doar ca ar trebui mai intai sa le cunosti.
Eu o sa te tolerez in continuare, dar nu o sa ezit sa-mi spun parerea atunci cand simt ca am ce sa zic. Si, indiferent ce crezi, raman la parerea ca nu ai un comportament normal, liniar, nu ai coerenta in idei, iar asta nu poate sa insemne decat ca esti extrem de influentabil, ori extrem de labil.
Pentru mine este egal cu 0 daca vii sau nu la C4. O sa te tratez fix asa cum tratez multi oameni asemenea tie: cu indiferenta. Nu am nimic cu tine, nu este vina ta. Oamenii ca tine, consider eu, au nevoie de ajutor. Nu de amenintari sau alte lucruri.
Sanatate si numai bine.

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de TheFly » 19 Noi 2012, 23:59

D_ali scrie::lol:
...gata si desertul! :lol:
No, acuma digestivu'! :twisted:
eu iti recomand sa tii pe aproape si o salvare, ca nu se stie daca te dregi cu digestivul :))
Ultima oară modificat 20 Noi 2012, 00:01 de către TheFly, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de TheFly » 20 Noi 2012, 00:00

jackspinner scrie:Chiroiu asta e un fel de spital , de se intalnesc toti acolo :lol:
sa nu generalizam :) totusi

Avatar utilizator
Vegas_75
veteran
veteran
Mesaje: 1434
Membru din: 25 Mar 2011, 14:24
Localitate: Bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Vegas_75 » 20 Noi 2012, 09:41

Cand din varii motive lasi nervii s-o ia razna si sa ia locul gandirii la rece, inevitabil ajungi la porcaieli si noroaie si astfel, in conjunctura nou creata, lucrurile daca nu se opresc la timp vor cascada urat ptr toti. Fiecare simte ca are adevarul de partea sa, ca nu a spus tot ce vroia si ca e indreptatit sa continue mahalaua inveninata. Eu am sa ma opresc aici cu polemica asta paguboasa si voi ignora complet si definitiv cele doua personaje deranjate de spusele mele si carora le urez succesuri masurate in activitatile lor de aici inainte.

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de Gogol » 20 Noi 2012, 12:21

Stau si ma amuz cat de inconstient esti in tot ceeace faci si zici. Practic tu nu realizezi ce probleme psihice si tulburari de comportament ai. Si in continuare pozezi in victima si nevinovatie cu o nonsalanta dezarmanta. Asta cam tine de schizofrenie, din ce stiu eu...
Cand iti zic doi ca esti beat de duci la culcare; in cazul tau au fost vreo cinci numai pe acest topic si tot nu te-ai dus.
La nevoie postez si p.m.-urile (fara sa divulg expeditorul) sa te convingi, asa, cam ce parere au userii acesti forum despre tine.

Sincer, ia cu xanax sau du-te pe la medic de te controleaza...ca esti inca baiat tanar..

spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de spiridusul » 20 Noi 2012, 12:35

Eu personal nu mai vreau sa continui aceasta discutie. Concluziile le-am tras si le-am exprimat. De acum nu mai e de facut nimic altceva decat sa adaptez comportamentul la concluziile la care am ajuns. In rest sanatate tuturor. Gogoale, e ca in bancul ala cu anuntul de la radio ca un sofer conduce pe contrasens, iar altul zice: Sunt sute, nu unul.

jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de jackspinner » 20 Noi 2012, 19:34

TheFly scrie:
jackspinner scrie:Chiroiu asta e un fel de spital , de se intalnesc toti acolo :lol:
sa nu generalizam :) totusi
Ba o sa vezi ca se generalizeaza :D un pic mai incolo .

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16152
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de adrian99 » 20 Noi 2012, 19:50

eu zic sa discutam despre Chiroiu4,pescuit,posibila intalnire de pe 1dec

daca anumite persoane au chef de cearta pot deschide subiect in arena :wink:

Avatar utilizator
TheFly
veteran
veteran
Mesaje: 1076
Membru din: 09 Oct 2007, 18:33

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de TheFly » 20 Noi 2012, 20:28

deci pana la urma cum facem? ramane pe 1 dec la C4 ?

mi-am luat offset. Eu, care ziceam ca nu o sa pescuiesc niciodata cu asa ceva, am fost azi la total si mi-am luat carlige, plumbi, fluorocarbon, alte mannsuri si bass assasine. Logistic sunt pregatit. :)

spiridusul
veteran
veteran
Mesaje: 1994
Membru din: 11 Mai 2008, 14:12
Localitate: bucuresti

Re: Iesire noua: Chiroiu 4

Mesaj de spiridusul » 20 Noi 2012, 21:22

Daca vremea ne ajuta, eu zic ca merita sa incercam sa mergem la Chiroiu pe 1 decembrie.

Scrie răspuns