Exterminarea Stiucii pe IOR

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Aramis
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 4
Membru din: 01 Noi 2004, 16:55
Localitate: Bucuresti - Titan

Mesaj de Aramis » 09 Noi 2004, 14:57

adevarul e ca a cam costat distractia..iar despre locatie ce pot spune ?! se putea mult mai bine, dar de cand mi-a fost furata masina ma simt cam fara picioare si nu am mai avut cu ce sa ma deplasez in locuri adevarate... deh ! dupa posibilitati !

pescarel
senior
senior
Mesaje: 328
Membru din: 29 Aug 2004, 17:07
Localitate: Bucuresti

Mesaj de pescarel » 09 Noi 2004, 15:44

Da Piticule, dar ce zici de taxa pe ultima balta promovata de Aventuri pentru rapitor? Nu ti se pare si aia exagerata? Daca m-ar lasa C&R mai ieftin, m-as duce. Problema e ca nici aluia nu cred ca ii pasa de peste (cumatra). Cum poate un indragostit de spin, cu resurse modeste, sa aiba acces la asa ceva?

Avatar utilizator
piticu
veteran
veteran
Mesaje: 606
Membru din: 23 Sep 2004, 12:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de piticu » 09 Noi 2004, 16:14

care? aia de un milion pe zi, cu locuri numerotate? citeam si io si ma minunam de niste postari pe crap.ro, nu stiu daca e tot aia balta - o fi aia a lui Radutza? nu stiu...

da' la aramis 9 ore x 70.000 = 630.000 si cu 250.000 balta si cu ce o mai fi lasat in apa si cu o bere - doo sare de un milion lejer.

io C&R nu practic - dau drumu' numai daca e sub ce-i legal sau daca mi se face mila de ea. nu mi s-a mai intimplat sa mi se dea asa mult incit sa ii dau drumu' inapoi... desi odata as vrea io, he he he

taxele pe balta - deh ca orice om, le doresc mici dar nici exagerat ca s-ar goli in doua luni altfel - ma rog, e managementul lor. usually a very bad one... :cry:

Scrie răspuns