dunarea

contine topic-uri care au ca subiect balti sau locuri de pescuit sportiv

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: dunarea

Mesaj de rine » 28 Oct 2014, 18:49

tito scrie:
nu-i obligat nimeni sa citeasca toate mizeriile astea care sunt off topic.

pai cine le citeste? :lol:

calmati-va ; v-ati nascut prea tarziu!
de mult ,nu mai este nici un secret pe Dunare :lol: :lol:

Avatar utilizator
George1985
veteran
veteran
Mesaje: 2454
Membru din: 21 Apr 2012, 08:26
Localitate: Medgidia
Contact:

Re: dunarea

Mesaj de George1985 » 28 Oct 2014, 19:38

MANDRAVELA scrie:Nu am initiat vreo conversatie cu nici unul dintre voi a'stia patru. Daca veti continua... bafta voastra!
Bafta la peste :arrow:

MANDRAVELA
junior
junior
Mesaje: 66
Membru din: 26 Sep 2014, 21:33

Re: dunarea

Mesaj de MANDRAVELA » 30 Oct 2014, 20:53

[/quote]Se pare ca altul e idiotul aici...din moment ce ti-am scris ceva si n-ai priceput. Poate ca suntem 3/4/10/100 de "idioti" pe aici, oricum mai bine asa decat un nimeni ca tine. Si pe acest forum esti un nimeni pentru ca nu prea ai vreo legatura cu "sportul" despre care se discuta pe aici. Asa, dupa cum scrii nu pari prost ,doar ca ai o mare doza de frustrare si banuiesc ceva probleme la "mansarda". Eu am vrut doar sa te luminez si astfel sa te trezesti la realitate. Acum hai zi-mi si mie "nu ti-as dori sa ma cunosti"...ca eu vreau, spune-mi doar locul si ora,ca vin. Iti voi explica cum e cu pescuitul si daca esti baiat cuminte te duc si in locurile alea in care ai sansa sa prinzi peste, poate ca nu esti irecuperabil. Daca ai chef sa continuam genul asta de discutii, exista "arena", e pacat sa stricam topicul asta, nu-i obligat nimeni sa citeasca toate mizeriile astea care sunt off topic.[/quote]
@tito:
Incearca sa recitesti toata "mizeria" pe care tu ai facut-o... ca sa fie mai clar pentru oricine, ia cu copy si da cu paste aici toate mesajele!
Intr-o clipa de luciditate puteai observa ca nu te-am injurat, ci te-am intrebat daca esti idiot si ti-am si explicat de ce.
Dar acum tind sa cred ca acest comportament al tau denota altceva...!
Ca sa fie mai clar, mai reproduc ceea ce scriai altuia: "Personal nu-l cunosc dar am tangente cu lumea cutitelor. Eu nu am posibilitatea sa le fac, dar ascut cutite de multi ani...".
WOW... ce exprimare... "lumea cutitelor"... Asa percepi tu si (te) exprimi tu de acolo din lumea ta?!
Vad ca ai si o fixatie cu "nu ti-ai dori sa ma cunosti", iar acum "nu ti-as dori sa ma cunosti"...
Pare ca mi-ai adresat mesajele facand o regie (premeditand) pentru ca sa imi scrii acum "... eu vreau, spune-mi doar locul si ora,ca vin"!
Deci, ce "arena", ce "locuri" si ce sa-mi arati tu mie jegule cu toata spoiala ta de educatie si cu toate harfele tale de smardoi?
Nu ma mai ameninta... Fii tu baiat cuminte si ramai in lumea ta ca sa nu ajungi tu irecuperabil!

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: dunarea

Mesaj de tito » 30 Oct 2014, 23:17

Am "mutat" discutia in topicul Arena, imi cer scuze in numele lui mandravela...el, din pacate, e incapabil sa realizeze ce scrie .

alexdavid
junior
junior
Mesaje: 57
Membru din: 13 Feb 2014, 15:30
Localitate: bucuresti

Re: dunarea

Mesaj de alexdavid » 24 Noi 2014, 11:13

va salut,stie cineva cum este apa la dunare zona giurgiu,s-a mai limpezit,in crestere sau in scadere?rapitor sau crap se ia?ma pregatesc de un pescuit pe 1 dec si nu stiu daca sa ies cu barca pe dunare sau sa merg la apa calda la feeder.va multumesc

Avatar utilizator
George1985
veteran
veteran
Mesaje: 2454
Membru din: 21 Apr 2012, 08:26
Localitate: Medgidia
Contact:

Re: dunarea

Mesaj de George1985 » 14 Dec 2014, 13:16


alex.b
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 279
Membru din: 17 Oct 2014, 09:22

Re: dunarea

Mesaj de alex.b » 25 Mai 2015, 11:48

Buna ziua, de ceva vreme am inceput sa cochetez cu pescuitul stiucii, inca mai am de invatat, dar imi doresc o excursie in Delta, la pescuit de stiuca. Ca locatie m am oprit la incinta cormoran, aici imi doresc sa pescuiesc, cat despre cazare nu stiu nimic. Am o rugaminte, pentru cei ce au mai multa experienta cu Delta, va rog ceva recomandari referitoare la locatii cazare, eventual si alte locuri de pescuit. Despre pescuit pe incinta am auzit numai lucruri bune, stiuci mari, etc.

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16152
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: dunarea

Mesaj de adrian99 » 25 Mai 2015, 12:58

Incinta Cormoran,Complexul Trei Bibani(Holbina),Ultima Frontiera(Periprava)-in topul zonelor private(pescuit stiuca,biban mare)
taxel sunt pe masura,dar daca nu ai nicio problema in privinta asta,merita
spor :wink:

alex.b
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 279
Membru din: 17 Oct 2014, 09:22

Re: dunarea

Mesaj de alex.b » 25 Mai 2015, 13:13

Ca si incinta, am sa raman la Cormoran, este cea mai ieftina dintre toate. Problema este de cazare, despre Complex Cormoran dpdv. al cazarii si al mesei am auzit multe lucruri rele, de aceea as dori sa stau in alta parte, dar nu stiu unde. Imi puteti recomanda o locatie pentru cazare, care sa imi faciliteze dupa si deplasarea catre incinta cormoran? Sau pentru cine a mai pescuit pe cormoran, cum a procedat?

Avatar utilizator
ss
senior
senior
Mesaje: 308
Membru din: 07 Apr 2005, 12:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: dunarea

Mesaj de ss » 25 Mai 2015, 13:19

Contacteaza userul Wilddanube, are 2 hoteluri plutitoare ancorate exact langa canalul de intrare spre incintele Cormoran!
PESTELE NU ESTE UN FEL DE MANCARE

Scrie răspuns