TotalFishing s-a mutat !!!

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 07 Oct 2010, 14:38

salut,
nu mai este nimic in Mirano, pe chei se ajunge foarte usor din centru sau de pe trafic greu

dan

fanelul
veteran
veteran
Mesaje: 674
Membru din: 20 Aug 2009, 00:49

Mesaj de fanelul » 07 Oct 2010, 22:36

mda....foarte usor.....
RX6 & Daiwa SS owner!

ANDREI RIGA
veteran
veteran
Mesaje: 1651
Membru din: 05 Oct 2006, 11:40
Contact:

Mesaj de ANDREI RIGA » 08 Oct 2010, 09:08

Acum a nu se crede ca am vreun interes, dar mie imi place ca , in masura in care stiu un lucru, sa-l spun si celor care au nevoie. Eu am fost si am ajuns repede, ptr ca au dat drumul la circulatie pe strazile de sub viitorul pasaj si sunt bine semnalizate si asfaltate. Se circula repede in zona. singura problema este ca la Semanatoarea pe partea stg a Dambovitei se circula pe un singur sens, spre Unirii. Deci daca vii de la Unirii trebuie sa urci pe chei (Splai) pe la camine pana sus la pta Crangasi sa faci stg pe Virtutii si dupa care cobori(tot la stg - la Barajul lacului) pe cheiul garlii spre Semanatoarea. Cladirea galbena se vede de sus de pe Virtutii. In plus s-a dat drumul(dupa o gramada de ani) la strada care merge direct de la cotroceni la podul Grozavesti.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 08 Oct 2010, 10:44

salut,
se poate intra si pe cheiul stang ( privind spre amonte ), pentru ca este acces interzis doar la intersectia grozavesti 100m
se intra pe straduta care duce la sorlei apoi imediat dreapta si se ajunge pe chei
straduta cu sorlei este paralela cu cheiul respectiv imediat cum se urca spre apaca

toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 19 Oct 2010, 10:27

si la mine sa nu se creada ca am vre-un interes, pentru ca desi sunt prieten de ceva ani buni cu dan radulescu ( o spun in clar ca sa nu apara alte comentarii) , am fost realmente impresionat de noul magazin total fishing si nu am nici un fel de intentie de a face reclama ...

suprafata mare, spatiu generos, produse din plin de toate natiile si categoriile ...

practic, gasesti tot ce-ti trebuie atat pentru pescuit pasnic , cat si pentru rapitor ...

este adevarat, lipsesc ceva produse de nisa, cateva marci mai simandicoase, dar in mare, orice fel de pescar ai fi gasesti ce-ti trebuie de la ace brice si carice pana la bete si mulinete de top, nada, naluci etc ...

in practica, cam tot ce se poate vedea pe magazinul online , stranse la un loc intr-un magazin de 500 metri patrati aerisit si bine organizat ....

cine ma cunoaste, stie ca nu sunt afiliat nimanui si nici nu fac reclama nimanui, doar ca la asa magazin, este pacat sa nu faceti macar o vizita ...

i rest my case ....

ps : dane, nu vreau nici un discount nimic :D :P :D :P

Scrie răspuns