seria MEBARU - Rapture

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
Obletele
veteran
veteran
Mesaje: 1580
Membru din: 18 Feb 2013, 18:05
Localitate: Bucuresti
Contact:

seria MEBARU - Rapture

Mesaj de Obletele » 25 Ian 2015, 09:35

Va salut.... de curand am.vazut la Givadi unele.produse pe care va lipsesc la.magazin.. ma refer aici la seria noua de plastice de la Rapture -Mebaru. Am cautat peste tot si nimeni nu le are. Doar fiahmag.ro care din pacate au zic ca nu mai colaboreaza cu givadi etc... am sunat la Brasov si mi-au spus sa iau legatura cu voi si sa le dau codurile de pe site pt o.comanda ..ma puteti ajuta??? Sau macar sa aduceti si seria Mebaru in magazin... arata bine , la biban cred ca sunt excelente. Astept un semn daca pot sa intru in.posesia lor.cumva... poate ma puteti ajuta sa fac o comanda...

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: seria MEBARU - Rapture

Mesaj de Dan Stefan C. » 26 Ian 2015, 10:07

Din pacate nu avem inca seria Mebaru in magazin, probabil o sa intre in portofoliul nostru in curand.
Daca doriti sa comandati unele produse de la Givadi, va rugam sa ne trimiteti un e-mail pe adresa magazin@totalfishing.ro cu numele exact si codurile de produs.

Obletele
veteran
veteran
Mesaje: 1580
Membru din: 18 Feb 2013, 18:05
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: seria MEBARU - Rapture

Mesaj de Obletele » 26 Ian 2015, 14:28

Dan Stefan C. scrie:Din pacate nu avem inca seria Mebaru in magazin, probabil o sa intre in portofoliul nostru in curand.
Daca doriti sa comandati unele produse de la Givadi, va rugam sa ne trimiteti un e-mail pe adresa magazin@totalfishing.ro cu numele exact si codurile de produs.
Multumesc, am vb cu dl Mugurel , se rezolva. O bila alba de la mine pt magazin... va salut!

Scrie răspuns