Rugaminte - Feedback de la clienti !

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
stefanflorin
veteran
veteran
Mesaje: 2431
Membru din: 23 Mar 2010, 10:43
Localitate: Bucuresti/Craiova

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de stefanflorin » 11 Iun 2019, 16:35

Filtrele au rolul de a ajuta pe cei mai putin priceputi sa gaseasca mai usor produsele. Aceasta nu este varianta finala a siteului, se lucreaza in permanenta pt. a-l imbunatati.
Urasc atarnatorii!

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2670
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de johnnybravo » 25 Iun 2019, 00:06

stocurile de Orka nu sunt la zi, recomand comunicare in scris cu clientii pentru rezolvarea problemelor cauzate de acesta desincronizare

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2670
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de johnnybravo » 27 Iun 2019, 08:03

Ma bucur ca am primit ce am agreat telefonic in ciuda faptului ca in sumarul comenzii ajustate au fost trecute alte coduri de culori :)

makaveli
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 114
Membru din: 22 Apr 2017, 16:18
Localitate: Toledo

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de makaveli » 25 Aug 2019, 12:11

Am facut o comanda in iunie de shad-uri shaker de la lunker city de vreo 900ron si am primit rapid exact ce am cerut.
Luna asta am fost in vacanta in Romania si avand treburi in Bucuresti, am trecut pe la magazin pentru prima data. Am ramas uimit de cantitatea de produse disponibile, iti trebuie vreo 3 zile sa le vezi pe toate.
Am cumparat mai multe shad-uri shaker si o lanseta de clean dar am cerut sa fie livrate la mine acasa, la Cluj.
A doua zi le-am primit in stare perfecta, ca de obicei. Baiatul care m-a ajutat cu comanda foarte amabil si descurcaret.
Nimic de reprosat. :respekt:
Zander_Master

Claudiu Garlea
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 101
Membru din: 26 Feb 2014, 23:18
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Claudiu Garlea » 29 Aug 2019, 22:10

Salut,

Multumim pentru aprecieri.
Ma bucur ca lanseta a ajuns in regula, iar cand aveti ocazia va mai asteptam in magazinul fizic. :D

shogunu65
veteran
veteran
Mesaje: 589
Membru din: 04 Dec 2013, 12:18

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de shogunu65 » 13 Feb 2020, 15:29

Salut! in afara de targul de la romexpo, a fost si alt motiv pentru care ati scos reducerea de 5%?
V-ati gandit vreun moment ca daca veti scoate toti jucatorii mari respectiva reducere, ar putea veni niste amenzi de la Consiliul Concurentei?

foca07
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 193
Membru din: 06 Aug 2014, 13:15

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de foca07 » 19 Feb 2020, 10:27

Salut, ce se intampla cu noua echipa din magazin (presupun ca este noua pentru ca situatia pe care o descriu a aparut aproximativ la jumatatea lui 2019)? De ce a scazut atat de mult standardul oamenilor angajati in magazin? Daca petreci 30 minute in showroom sa alegi naluci auzi de la angajatii magazinului: injuraturi abjecte, cum se numesc unii pe ceilalti prosti, lenesi, incompetenti, cine cu cine si-o trage si unde, cine cui are sa ii dea bani (pentru voi cei care lucrati acolo: standurile nu sunt antifonate). Ca un mic bonus de fidelitate domnul de la securitate mai mai avea putin sa ma ia la bataie anul trecut prin octombrie/noiembrie pentru ca am deschis standul cu multiplicatoare (mentionez ca am cumparat in 2019 din acelasi stand un Metanium DC si un Metanium MGL. Cand am facut cumparaturile standul nu avea cheie si nu mi-a spus nimeni ca am gresit cu ceva). Dupa ce i-am explicat ca eu am presupus ca pot deschide ceva ce nu are cheie + ceva ce am mai deschis in trecut + cumparat chestii de acola a tinut sa imi precizeze ca acolo sunt "lucruri scumpe" si nu poate umbla toata lumea. Am inteles si in consecinta multiplicatoare am cumparat de atunci din alta parte. Din pacate aveti cea mai mare gama de naluci si pentru asta trebuie sa va vizitez destul de des in ciuda angajatilor. Nu toti angajatii sunt la fel insa ceva s-a schimbat drastic in ultimele 8-9 luni. PS: va vizitez de 2-3 ori pe luna, observatiile mele nu sunt pentru intamplari de moment si o stare constanta.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de danr » 19 Feb 2020, 10:31

Salutare,
Multumesc pentru feedback.
Va asigur ca o sa luam masuri.
Unii dintre ei nu mai lucreaza la noi deja.

Multumesc

carbocalm
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 233
Membru din: 12 Noi 2017, 11:42
Localitate: Bucuresti

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de carbocalm » 19 Feb 2020, 21:51

Din pacate, nu pot decat sa confirm cele de mai sus .

Aceeasi distractie am avut-o si eu cu cel resposabil de paza cand am umblat la mulinetele de baitcast.
Deh obisnuinta. Magazinul langa mine , treceam foarte des pentru cumparaturi sau sa vad noutati.

Nu stiu ce s-a intamplat, dar dpmdv, meritau un efort Florin si Mihai sa fie tinuti la totalfishing in continuare.

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de adiwolf » 20 Feb 2020, 00:10

nu trec des pe la magazinul fizic, in general cam de 4-5 ori pe an, insa utimele doua vizite de anul trecut, m-au convins sa iau o pauza
din pacate lucrurile stateau exact asa cum spune foca07
este greau cu angajatii in ziua de astazi, dar la ce personal si comportament am vazut acolo................o adevarata fauna ai strans acolo Dane.
pacat.
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Scrie răspuns