Rugaminte - Feedback de la clienti !

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de danr » 28 Feb 2015, 22:23

ai primit mail-ul cu parola ?
uneori intra in spam...

Avatar utilizator
oby 1
veteran
veteran
Mesaje: 1356
Membru din: 13 Dec 2005, 17:55
Localitate: iasi

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de oby 1 » 01 Mar 2015, 18:09

nu

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de danr » 01 Mar 2015, 18:45

ok
da te rog atunci un mail pe magazin cu userul aferent mail-ului de pe care trimiti, si patola dorita, si rezolv eu

Avatar utilizator
Septimiu
senior
senior
Mesaje: 422
Membru din: 10 Mai 2005, 12:00
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Septimiu » 17 Iul 2015, 07:25

Am facut si eu o noua comanda dupa vreo 2 ani si jumatate de la ultima si vad ca lucrurile s-au cam inrautatit in loc sa se imbunatateasca.
Poate din cauza ca am facut comanda pe 13.
Pe scurt, Berti Taifun, culoare Rainbow figura pe stoc in momentul comenzii dupa care am fost anuntat telefonic ca nu este in stoc, am fost de acord sa o stergem din comanda si... surpriza, a reaparut pe stoc o bucata. Inteleg ca e din cauza sistemului informatic dar mi se parea normal ca cel care a sters produsul din comanda sa si actualizeze sistemul.
Carlige offset Gamakatsu EWG nr.3, mi s-a spus ca de la furnizor a venit 3/0. Posibil tot sistemul sa fie de vina dar pe site este gresit in continuare.
Coletul l-am primit ieri si factura din colet era de la o alta comanda a altui user. Nu am primit pe mail AWB-ul si, in cont, comanda respectiva apare ca fiind tot in procesare.
Poate ca sunt eu cam pretentios dar mi se par cam multe greseli pentru o comanda simpla.

mihai florescu
veteran
veteran
Mesaje: 909
Membru din: 29 Feb 2004, 13:56
Localitate: Rosiori-Bucuresti

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de mihai florescu » 17 Iul 2015, 11:07

Septimiu scrie:Am facut si eu o noua comanda dupa vreo 2 ani si jumatate de la ultima si vad ca lucrurile s-au cam inrautatit in loc sa se imbunatateasca.
Poate din cauza ca am facut comanda pe 13.
Pe scurt, Berti Taifun, culoare Rainbow figura pe stoc in momentul comenzii dupa care am fost anuntat telefonic ca nu este in stoc, am fost de acord sa o stergem din comanda si... surpriza, a reaparut pe stoc o bucata. Inteleg ca e din cauza sistemului informatic dar mi se parea normal ca cel care a sters produsul din comanda sa si actualizeze sistemul.
Carlige offset Gamakatsu EWG nr.3, mi s-a spus ca de la furnizor a venit 3/0. Posibil tot sistemul sa fie de vina dar pe site este gresit in continuare.
Coletul l-am primit ieri si factura din colet era de la o alta comanda a altui user. Nu am primit pe mail AWB-ul si, in cont, comanda respectiva apare ca fiind tot in procesare.
Poate ca sunt eu cam pretentios dar mi se par cam multe greseli pentru o comanda simpla.
Buna ziua

Ne cerem scuze pentru greselil. Asa cum am discutat telefonic o sa reglam si stocurile.
Imagine

Avatar utilizator
George1985
veteran
veteran
Mesaje: 2454
Membru din: 21 Apr 2012, 08:26
Localitate: Medgidia
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de George1985 » 16 Aug 2015, 11:16

Va salut!

Cand vor intra in stocuri mulinetele "care conteaza" de la D.A.M. pe partea de spinning?

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Dan Stefan C. » 17 Aug 2015, 09:06

Buna ziua, daca doriti un anumit model de mulineta va rugam sa trimiteti un e-mail pe adresa magazin@totalfishing.ro. Momentan, in stocul magazinului avem doar aceste mulinete. Speram ca pe viitor sa aducem si alte modele.

rainman
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 18
Membru din: 25 Sep 2014, 21:39
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de rainman » 08 Sep 2015, 11:26

buna ziua
cred ca e o eroare in descrierea mulinetei ryobi zauber tm1000, greutatea e trecuta ca fiind 436,8g... probabil ca s-a copiat pretul acolo.
http://www.totalfishing.ro/mulineta-ryo ... 51556.html

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Dan Stefan C. » 08 Sep 2015, 11:51

Ne cerem scuze pentru eroare. Produsul indicat de dumneavoastra tocmai a fost introdus in portofoliul nostru, descrierea sa fiind inca in lucru. Greutatea mulinetei este de 280g.

rainman
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 18
Membru din: 25 Sep 2014, 21:39
Contact:

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de rainman » 08 Sep 2015, 12:58

da, am vazut ca este trecut la noutati :)
am vazut si ca ati modificat specificatiile, e foarte placut pentru un client sa vada ca sesizarile sunt rezolvate imediat. felicitari!

Scrie răspuns