Rugaminte - Feedback de la clienti !

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de adiwolf » 16 Apr 2014, 21:23

cu mare placere Dane, chiar ne-am si potrivit de cateva ori, numai ca ............nu am indraznit, erai prea ...........ocupat :wink:
Omul care crede că dragostea poate fi cumpărată cu bani n-a avut niciodată câine în casă.

Avatar utilizator
adieuro
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 26
Membru din: 06 Feb 2011, 20:27

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de adieuro » 29 Iun 2014, 09:35

Cand mai aduceti ochelari Gardner ?

Dan Stefan C.
veteran
veteran
Mesaje: 612
Membru din: 21 Ian 2013, 22:48

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de Dan Stefan C. » 01 Iul 2014, 08:57

Buna ziua,
Produsele Gardner au sosit saptamana trecuta dar din pacate ochelarii nu au fost in stocul furnizorului. Speram sa-i primim la urmatoarea comanda (in cateva saptamani).

florin1948
veteran
veteran
Mesaje: 977
Membru din: 15 Ian 2009, 13:48
Localitate: Bucuresti

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de florin1948 » 16 Iul 2014, 11:47

Promptitudine in livrare, mai mare dragul sa comanzi la Total Fishing ! Sa va mearga bine ! Mircea
Exista doua feluri de oameni.Unul spune ceea ce gandeste. Celalalt are prieteni.

taz21
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Aug 2014, 13:22
Localitate: 2 Mai

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de taz21 » 30 Aug 2014, 09:56

Buna ziua.
Din pacate pentru mine, prima comanda de pe Total Fishing este o mare dezamagire, si inca nu am primit-o. Momentan se afla in depozitul curierului pentru ca acesta nu face livrari sambata.
Care este problema:
Am facut comanda joi (28.08.14) dimineata pana in ora 9. Am fost contactat telefonic pe la 12:30 sa mi se spuna ca nu este pe stoc un produs. Dupa schimbarea acestuia i-am spus operatorului ca vreau sa platesc prin OP precum am mentionat in comanda. Toate bune, imi spune ca voi primi imediat proforma pe mail. Dupa o ora si jumatate sun sa-i spun ca inca nu am primit proforma. Imi spune ca in zece minute o primesc. Fac plata imediat si trimit confirmarea. Plata am facut-o tot dintr-un cont de la Banca Transilvania asa ca se face imediat.
La status imi apare comanda la factuare- se asteapta banii sa intre in cont.
A stat asa pana vineri dupa amiaza, in care am sunat tot eu sa intreb de comanda si sa comunic ca trebuie sa primesc comanda Sambata pentru ca Luni plec din localitate. Mi s-a spus sa sun eu la curier Sambata sa vad de unde voi prelua comanda pentru ca Cargusul nu prea face livrari Sambata.
In cazul asta se putea trimite cu alt curier care face livrari Sambata la adresa mea.

Scuze pentrul postul mai lung dar trebuia sa explic situatia.
Nu spun ca nu voi mai face comenzi pe site-ul dvs., dar pentru o prima comanda, care totusi nu are valoare asa mica sunt dezamagit. Si nu sunt la prima comanda on-line, aproape toata cumparaturile le fac asa de ani buni.

Avatar utilizator
sorinB
veteran
veteran
Mesaje: 14597
Membru din: 25 Ian 2007, 00:06
Localitate: sibiu

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de sorinB » 30 Aug 2014, 10:05

Cargusul chiar face livrari sambata, am primit pana acum de vreo 4 ori livrari sambata ;)

taz21
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Aug 2014, 13:22
Localitate: 2 Mai

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de taz21 » 30 Aug 2014, 10:08

Face, dar doar in orasele mari unde au depozitele.

Nu mai pot sa modific postul de sus: comanda mea are numarul #161043.

taz21
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Aug 2014, 13:22
Localitate: 2 Mai

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de taz21 » 30 Aug 2014, 10:18

Se putea trimite cu Urgent Curier, care sunt parteneri cu Cargus si au sediu in Mangalia aproape de mine si fac livrari sambata. Degeaba doamna de la comenzi a cerut livrare sambata daca nu s-a interesat daca e posibil acest lucru.

112foc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 180
Membru din: 23 Noi 2011, 13:22
Localitate: bucuresti

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de 112foc » 01 Oct 2014, 16:32

Saptamana trecuta am cumparat o mulineta Stradic CI4+ de la T.F. apoi am realizat ca nu are raportul de recuperare potrivit pt ce vreau eu,am fost azi la magazin sa returnez mulineta si sa mai dau o diferenta de bani pt un Biomaster,eram in dubii cand m-am dus la ei,ma gandeam ca o sa imi serveasca tot felul de scuze ca sa nu pot returna mulineta,adevarul este ca m-am inselat,mi-au acceptat cerinta cu zambetul pe buze!felicitari Total Fishing pt modul cum va tratati clientii,jos palaria!

Avatar utilizator
sorinB
veteran
veteran
Mesaje: 14597
Membru din: 25 Ian 2007, 00:06
Localitate: sibiu

Re: Rugaminte - Feedback de la clienti !

Mesaj de sorinB » 01 Oct 2014, 16:37

112foc scrie:Saptamana trecuta am cumparat o mulineta Stradic CI4+ de la T.F. apoi am realizat ca nu are raportul de recuperare potrivit pt ce vreau eu,am fost azi la magazin sa returnez mulineta si sa mai dau o diferenta de bani pt un Biomaster,eram in dubii cand m-am dus la ei,ma gandeam ca o sa imi serveasca tot felul de scuze ca sa nu pot returna mulineta,adevarul este ca m-am inselat,mi-au acceptat cerinta cu zambetul pe buze!felicitari Total Fishing pt modul cum va tratati clientii,jos palaria!
Pai cine nu ti-ar fi returnat-o, mai ales ca mai dadeai si ceva bani in plus ptr alta?
Asa trebuia sa faci de la inceput, sa iei biomaster ;)
S-o folosesti sanatos!

Scrie răspuns