Cumpar cutii

Moderatori: Adelin, johnnybravo, Moderatori

Dsignxxx
senior
senior
Mesaje: 440
Membru din: 02 Iun 2010, 15:56
Localitate: Craiova

Mesaj de Dsignxxx » 14 Iun 2010, 16:42

Eu am exact 2 cutii de genul asta. Sunt 26x29x5. Sunt deja puse spate in spate pentru a forma o cutie dubla. Nu le folosesc pentru ca mi-am luat o geanta cu cutii in ea.
Daca mai e valabil anuntul putem face "marea afacere" :lol:

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de johnnybravo » 14 Iun 2010, 20:18

toni f scrie:johnny, dan avea dreptate ... nu sunt foarte practice ...

eu am vreo 10 cred, si le folosesc numai la pastrarea gumelor de rezerva, zicem ...

au dimensiuni de nu le bagi in nici o geanta , trust me ...

orienteaza-te catre plano, e mult mai bine ...
fa-mi un pret pt 4 d-astea mari, am modelul mic si imi incape f bine in genti, in final pot merge si cu troller-u la pescuit..sau? :))

valabil pt toti care nu folositi asa ceva, eu nu mai gasesc la arrow in tm...habar n-am cand aduc...(daca se mai fac).

toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 15 Iun 2010, 08:12

johnny bro', sorry, eu am crezut ca e vb de modelul mare :oops: :oops: :oops:

pikeboss : exista zeama si separat, poti sa le mermelesti nitzel inainte sa le asezi in cutii :D :D :D

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 15 Iun 2010, 10:46

toni f scrie:pikeboss : exista zeama si separat, poti sa le mermelesti nitzel inainte sa le asezi in cutii :D :D :D
saraca - cutiutza :lol: acu serios, sunt unele gume care se intaresc daca sunt scoase din sucu ala (nu faceam referire la atractanti ca nu ma fascineaza) :P

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Mesaj de rine » 15 Iun 2010, 11:08

nu se mai "ard" daca le dai cu-n spray cu uilei siliconic :idea:

toni f
veteran
veteran
Mesaje: 1272
Membru din: 08 Mar 2007, 14:13
Localitate: bucuresti

Mesaj de toni f » 15 Iun 2010, 11:30

da pikeman, asta ziceam si eu , se intaresc daca nu sunt date cu mermelec pe ele ... prin mermelec eu intelegand ulei silicon sau ceva de genul :D :D :D

dar ulei este si separat ...

de ce sa le tii in cutii ? pentru simplu fapt ca marea majoritate a shadurilor cu coada mai lata se stramba de dracii le gasesc in pungi ...

si dupa fierbi la ele sa le indrepti de te plictisesti, plus ca schimbi semnificativ constitutia materialului ...

in cutii, sansele sa le pui mai intr-un fel sa stea bine sunt mult mai mari :P :P :P

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 15 Iun 2010, 12:02

:lol: m-ati prins , eu le tin si in cutii si in pungi, in cutii imi place ca vad instant ce am la dispozitie si cateodata poate caut ceva si zaresc altceva mai bun...sa rascolesti intre pungi nu e distractiv :lol:

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de johnnybravo » 15 Iun 2010, 21:05

toni f scrie:johnny bro', sorry, eu am crezut ca e vb de modelul mare :oops: :oops: :oops:
am 2 cutii mici, dar vreau si altele mici sau mari, prefer mari, deci ai inteles bine :)
eu nu merg cu geanta la apa ci cu 2 cutii d-astea in care am tot ce-mi trebuie pe zona respectiva :)

Scrie răspuns