Waders

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
shimano
veteran
veteran
Mesaje: 1314
Membru din: 16 Dec 2009, 14:42
Localitate: Targu-Mures
Contact:

Mesaj de shimano » 05 Ian 2010, 21:00

Dom'le Rapala Man...cum te poti supara pe cineva aici, cand e atat de superb sa injuri pe altii pe forum si sa fii si tu injurat, amenintat, aproape ucis? :lol: E o senzatie unica, eu am experimentat-o din plin...am facut pe toti astia mari idioti, apoi au venit ei si m-au facut si mai si, m-au si botezat (Gerula 2), si de revelion am facut pace cu toata lumea, ne-am pupat, am facut dragoste, si acum nu mai este dusmanie pe forum...incearca si tu. Si in incheiere un sfat prietenesc: Cand faci sex in grup, trebuie sa ai in vedere 2 aspecte importante; 1. Sa iei si tu parte din grup, 2. Sa-ti tii fundul lipit de perete :)

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 05 Ian 2010, 21:37

:lol: :lol: :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 05 Ian 2010, 22:34

kuintautti scrie:... te-ai iexchivat de la a-ti cere scuze ...
- STOP JOC!!! Exista un asemenea comportament pe forumuri??? :shock: :shock:
Nu se pune!!! Rog juriul sa nu consemneze! Deci: pe forum toti au muschi! Nu isi cere nimeni scuze! Si daca nu face parte din regulament trebuie musai introdus amendamentul!
... mai, mai ... :twisted:
a-ti cere scuze = excludere pe viata de pe forum! ... introdus intr-o baza de date si sa nu mai fii primit pe niciun forum de specialitate! Blasfemie!!! :D

Avatar utilizator
srb
veteran
veteran
Mesaje: 757
Membru din: 06 Mai 2006, 14:12
Contact:

Mesaj de srb » 05 Ian 2010, 22:57

[quote="shimano"]Si in incheiere un sfat prietenesc: Cand faci sex in grup, trebuie sa ai in vedere 2 aspecte importante; 1. Sa iei si tu parte din grup, 2. Sa-ti tii fundul lipit de perete :)[/quote]
DEMENTIALA!!!am ras cu lacrimi :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
shimano
veteran
veteran
Mesaje: 1314
Membru din: 16 Dec 2009, 14:42
Localitate: Targu-Mures
Contact:

Mesaj de shimano » 06 Ian 2010, 00:39

:lol:

Avatar utilizator
srb
veteran
veteran
Mesaje: 757
Membru din: 06 Mai 2006, 14:12
Contact:

Mesaj de srb » 06 Ian 2010, 01:29

amice, asta ai scos-o din putzul gandirii.din fundul putzului gandirii :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
kuin tauti
veteran
veteran
Mesaje: 1851
Membru din: 22 Noi 2007, 21:12
Localitate: Renolandia

Mesaj de kuin tauti » 06 Ian 2010, 03:15

shimano scrie:Dom'le Rapala Man...cum te poti supara pe cineva aici, cand e atat de superb sa injuri pe altii pe forum si sa fii si tu injurat, amenintat, aproape ucis? :lol: E o senzatie unica, eu am experimentat-o din plin...am facut pe toti astia mari idioti, apoi au venit ei si m-au facut si mai si, m-au si botezat (Gerula 2), si de revelion am facut pace cu toata lumea, ne-am pupat, am facut dragoste, si acum nu mai este dusmanie pe forum...incearca si tu. Si in incheiere un sfat prietenesc: Cand faci sex in grup, trebuie sa ai in vedere 2 aspecte importante; 1. Sa iei si tu parte din grup, 2. Sa-ti tii fundul lipit de perete :)
mda ! bag seama ca ai tras ceva invataminte participind la subiectu al cu boblere... :lol: .... dar pierzind acolo firu ideii si iesind din mult rivnitul centru al atentiei aterizezi aici conversind glumet cu perechea iexprimindute ca un virgin... ca deh ai senzatii noi... necunoscute pina acu... si culmea ... te si mira... dar esti si contrariat... :lol: adik ... te doare dar iti si place... nu ? :lol:

peace ! :lol:

Musti
veteran
veteran
Mesaje: 1193
Membru din: 15 Dec 2005, 01:41
Localitate: Oradea

Mesaj de Musti » 06 Ian 2010, 10:30

kuintautti scrie:...iexprimindute ca un virgin... ca deh ai senzatii noi... necunoscute pina acu... si culmea ... te si mira... dar esti si contrariat... :lol: adik ... te doare dar iti si place... nu ? :lol:

peace ! :lol:
:lol: :lol: :lol:
Cum te duci tu la esenta nu se duce nimeni...
Astept vremurile cand ne vom lauda cu pestii eliberati, nu cu cei prinsi...

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 06 Ian 2010, 10:39

Fain topicul asta!!! Ar trebui schimbat oleaca subiectul (titlul). In rest ... :lol:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 06 Ian 2010, 11:16

kuintautti ti-ai gresit meseria
psiholog trebuia sa te faci, manca-ti-as :D
sau psihiatru? :lol:
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Scrie răspuns