Waders

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 05 Ian 2010, 10:49

Cred ca e o eroare, ala de te-a injurat sigur nu a fost Dumitru...de ce, simplu: pt ca el nu stie sa injure! :lol: :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 05 Ian 2010, 10:56

Rapala Man scrie:...... imi trimiti mesaje private in care ma injuri
- apoi daca e asa ... pune mesajul pe forum sa-l citim si noi sa vedem ce scrie @kuintautti ... ca nu-i frumos sa injure pe privat! :(
In direct sa vedem si noi ... :D

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 11:22

Adelin scrie:Cred ca e o eroare, ala de te-a injurat sigur nu a fost Dumitru...de ce, simplu: pt ca el nu stie sa injure! :lol: :lol: :lol:
Imi pare rau ca am ajuns la fazele care se intampla,nu am deschis topicul pt al transforma in unul de scandal, nu cred ca daca as copia mesajele ar ajuta cu ceva
Din punctul meu de vedere, conflictul e incheiat

Avatar utilizator
JB
senior
senior
Mesaje: 432
Membru din: 26 Aug 2008, 12:36
Localitate: Timisoara

Mesaj de JB » 05 Ian 2010, 11:55

Rapala Man scrie:Din punctul meu de vedere, conflictul e incheiat
Cred ca nu stii in ce te-ai bagat...ai picat in locul nepotrivit la un moment cat se poate de nepotrivit. Conflictul e vechi, dur si nu cred ca se va incheia curand.
Eventual iei partea celui care injura mai abitir si cu voce mai tare ca sa dai impresia ca ai iesit castigator :twisted:

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 14:27

spintm scrie:
Rapala Man scrie:Din punctul meu de vedere, conflictul e incheiat
Cred ca nu stii in ce te-ai bagat...ai picat in locul nepotrivit la un moment cat se poate de nepotrivit. Conflictul e vechi, dur si nu cred ca se va incheia curand.
Eventual iei partea celui care injura mai abitir si cu voce mai tare ca sa dai impresia ca ai iesit castigator :twisted:
adica?

Avatar utilizator
JB
senior
senior
Mesaje: 432
Membru din: 26 Aug 2008, 12:36
Localitate: Timisoara

Mesaj de JB » 05 Ian 2010, 15:10

Adica eu, in locul tau, cunoscand relatiile de prietenie dintre cei doi colegi de forum, multumeam pentru sfaturi fara sa ma gandesc macar o milisecunda sa ma leg de offtopicurile vreunuia, dar nici macar prin gand nu mi-ar trece asa ceva, ca mi-as lua-o-n freza inevitabil...ori de la unul ori de la altul.
Ai grija, sa nu se mai repete! :P

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 15:14

aha

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 05 Ian 2010, 15:23

spintm scrie:Adica eu, in locul tau, cunoscand relatiile de prietenie dintre cei doi colegi de forum, multumeam pentru sfaturi fara sa ma gandesc macar o milisecunda sa ma leg de offtopicurile vreunuia, dar nici macar prin gand nu mi-ar trece asa ceva, ca mi-as lua-o-n freza inevitabil...ori de la unul ori de la altul.
Ai grija, sa nu se mai repete! :P
Hmm, interesant! Dar ... daca omul e nou si nu-i cunoaste pe protagonisti ... ca parca el asa spune, ce te faci? :D Carne de tun se numeste, nu? Dar tu, esti oleaca mai vechi si ii cunosti pe cei doi amigos ... Oricum, e de retinut si buna remarca, recunosc: filtreaza si pastreaza ce-i bun si lasa-i sa-si scoata ochii fara sa faci pact cu vreunul din ei, ca ti-o iei de nu te vezi! ;) :lol: :lol:

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 15:28

Oaca scrie:
spintm scrie:Adica eu, in locul tau, cunoscand relatiile de prietenie dintre cei doi colegi de forum, multumeam pentru sfaturi fara sa ma gandesc macar o milisecunda sa ma leg de offtopicurile vreunuia, dar nici macar prin gand nu mi-ar trece asa ceva, ca mi-as lua-o-n freza inevitabil...ori de la unul ori de la altul.
Ai grija, sa nu se mai repete! :P
Hmm, interesant! Dar ... daca omul e nou si nu-i cunoaste pe protagonisti ... ca parca el asa spune, ce te faci? :D Carne de tun se numeste, nu? Dar tu, esti oleaca mai vechi si ii cunosti pe cei doi amigos ... Oricum, e de retinut si buna remarca, recunosc: filtreaza si pastreaza ce-i bun si lasa-i sa-si scoata ochii fara sa faci pact cu vreunul din ei, ca ti-o iei de nu te vezi! ;) :lol: :lol:
asa se intampla daca nu avem timp sa ne studiem colegii :D :D

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 15:36

eu am cam terminat cu subiectul asta

Scrie răspuns