Waders

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 04 Ian 2010, 23:19

din puctul meu de vedere discutia e incheiata,
ma bag in primul rand deoarece eu am deschis topicul, si in al doilea rand nu cred ca aveam nevoie de vreo aprobare ca sa ma bag, mersi de ajutor , cred ca am fost destul de explicit

Avatar utilizator
kuin tauti
veteran
veteran
Mesaje: 1851
Membru din: 22 Noi 2007, 21:12
Localitate: Renolandia

Mesaj de kuin tauti » 04 Ian 2010, 23:29

aaa... pt ca ai deschis tu topicu ( mare brinza... ai pus o intrbare si de acu incolo deja te crezi scula´n bascula ! :lol: ) te-o palit asa de odat ca nu-ti place tie cum ne jucam in cutia ta cu nasip si te-ai palit la cap sa faci ordine si curatenie cu matura ( pardon ... maciuca ) :lol:

te dai destept facind pe altu prost...

adica tu ai dreso de te-ai rupt ! fix aceiasi greseal o faci si tu dar in mod gratuit si te mai si pretinzi...

ramai la noi !

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 04 Ian 2010, 23:32

:D :D :D :D
ti am zis la inceput ai fost comic, atat
spor la treaba

Avatar utilizator
kuin tauti
veteran
veteran
Mesaje: 1851
Membru din: 22 Noi 2007, 21:12
Localitate: Renolandia

Mesaj de kuin tauti » 04 Ian 2010, 23:35

no... bine ca am clarificato si pe asta... deci te-ai amuzat dar totusi ai considerat necesar sa treci la insulte...

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 04 Ian 2010, 23:40

:D :D :D :D
fir intins

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 05 Ian 2010, 01:32

Da mai potoloti-va mai baieti cu discutiile astea sterile, agresive si pline de aluzii...sexi referitoare la nadragi, izmene cu neopren si wadersi de femeie, barbat sau travestit! Pana la urma e mai bine sa comanzi direct din magazin ca sa poti proba. Eu am primit cadou wadersi de la Gipo, sunt ieftini, din cauciuc barbar dar sunt f buni, am iesit cu ei pe rau de munte si sunt OK, nu ma rod intre picioare, nu imi dau basici, nimic. Plus ca-s probabil la juma de pretz fatza de Cabella's! va rog sa nu adoptati stilul Gerula ca ajungeti ca el, marginali! :lol: Calm, men, calm!

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 08:13

Fario_nebunu scrie:Da mai potoloti-va mai baieti cu discutiile astea sterile, agresive si pline de aluzii...sexi referitoare la nadragi, izmene cu neopren si wadersi de femeie, barbat sau travestit! Pana la urma e mai bine sa comanzi direct din magazin ca sa poti proba. Eu am primit cadou wadersi de la Gipo, sunt ieftini, din cauciuc barbar dar sunt f buni, am iesit cu ei pe rau de munte si sunt OK, nu ma rod intre picioare, nu imi dau basici, nimic. Plus ca-s probabil la juma de pretz fatza de Cabella's! va rog sa nu adoptati stilul Gerula ca ajungeti ca el, marginali! :lol: Calm, men, calm!
Nici vorba de stilul Gerula, doar ca la mine chiar nu am unde su ce sa probez sau sa cumpar, am sa ma descurc eu

Avatar utilizator
kuin tauti
veteran
veteran
Mesaje: 1851
Membru din: 22 Noi 2007, 21:12
Localitate: Renolandia

Mesaj de kuin tauti » 05 Ian 2010, 08:47

ca sa te edifici ... cin va intilniti ... poa ti da pretena ta shocolina pe a ei s-ai probezi

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 05 Ian 2010, 09:19

Io zic sa mai citesti o data mesajul lui @kuintautti (ca mult adevar cuprinde! si spune "sar'na", mai ales ca esti incepator), ca io uite asa am vindut perechea de bocanci cumparata de la Simms direct (aia de care spune kuintautti ca-s buni) ... si acum astept altii ... mai buni, normal! :lol:
Succes!

Avatar utilizator
Rapala Man
veteran
veteran
Mesaje: 662
Membru din: 26 Apr 2009, 19:45
Localitate: Tg Mures

Mesaj de Rapala Man » 05 Ian 2010, 10:43

kuintautti scrie:ca sa te edifici ... cin va intilniti ... poa ti da pretena ta shocolina pe a ei s-ai probezi
multumesc de ajutor
Recunosc am gresit jignindute, dar nu incerca sa pari cine nu esti adica pe topic scri frumos si imi trimiti mesaje private in care ma injuri
Daca se presupune ca ai mai mult cap ca mine, se presupune ca nu te ai comporta mai josnic ca mine
Numa bine, spor la injuraturi

Scrie răspuns