Produse Bertilure

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
paul
Moderator
Moderator
Mesaje: 3580
Membru din: 02 Iul 2004, 18:21
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de paul » 25 Noi 2004, 19:25

Am o rugaminte la cei care au facut comanda la Bertilure... sa-mi spuna si mie in cat timp de la comanda ferma au primit coletul?
Multumesc!

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 26 Noi 2004, 07:39

In jur de 1 saptamana.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

paul
Moderator
Moderator
Mesaje: 3580
Membru din: 02 Iul 2004, 18:21
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de paul » 26 Noi 2004, 08:22

Multumesc Michael!
La mine au trecut doua saptamani... Le-am scris la baieti, sper sa primesc un raspuns de la ei.

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 29 Noi 2004, 19:23

Paul:vezi ca pe site,la contact,apar si numerele de telefon ale lui Eugen German.Daca stii ca ai facut comanda prin e-mail,si ti-a confirmat,tot prin e-mail,si vezi ca intarzie,incearca sa-l suni.E mai simplu si mai direct... :roll:
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Avatar utilizator
costi
veteran
veteran
Mesaje: 1473
Membru din: 03 Oct 2004, 16:47
Localitate: Deva

Mesaj de costi » 29 Noi 2004, 19:51

Am facut si eu o comanda prin mail acu' vreo 5 zile si inca nu am primit nici o confirmare. Poate e iesit omu' la un pescuit sau e plecat din localitate sau cine stie, poate are prea multe comnezi. Oricum, tot ideea lui Michael cu telefonul mi se pare cea mai OK. Apropo Michael, in cat timp dupa ce le-ai trimis comada ai primit confirmarea?

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 29 Noi 2004, 20:28

Paul, am vorbit acum cu Eugen si comanda ta a trimis-o saptaman trecuta
are foarte mult de lucru si din nefericire nu poate trimite comanda imediat
e bine cand faceti comanda sa intrebati care este termenul de livrare, termenul pe care il da cand faceti comanda il respecta

paul
Moderator
Moderator
Mesaje: 3580
Membru din: 02 Iul 2004, 18:21
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de paul » 29 Noi 2004, 20:28

Confirmarea am primit-o imediat. Adica am trimis intai un tabel cu niste produse pe care le doream si am intrebat ceea ce ma interesa. Am primit imediat raspunsul, tot prin mail. Deasemenea am rugat sa imi dea un scurt mail cand pune coletul la posta. Si am primit si acel mail. Operativi baietii, nu am ce zice. Bravo lor!
Chiar azi am primit recipisa de la posta. Maine ma duc sa ridic coletul si, daca o sa fie vreme buna, sambata sau duminica le ud :)

paul
Moderator
Moderator
Mesaje: 3580
Membru din: 02 Iul 2004, 18:21
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de paul » 29 Noi 2004, 20:31

Gand la gand cu bucurie ! :)
Multumesc Dan!
Probabil au avut mult de lucru si abia vineri mi-a pus coletul la posta. Nu-i nici o problema. Deja azi este in Iasi si maine ma duc sa-l ridic.
Abia astept :)
Multumesc oricum pentru informatie... raman dator cu un articol :)

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 29 Noi 2004, 21:23

costi scrie:Am facut si eu o comanda prin mail acu' vreo 5 zile si inca nu am primit nici o confirmare. Poate e iesit omu' la un pescuit sau e plecat din localitate sau cine stie, poate are prea multe comnezi. Oricum, tot ideea lui Michael cu telefonul mi se pare cea mai OK. Apropo Michael, in cat timp dupa ce le-ai trimis comada ai primit confirmarea?
Nu mai stiu exact,dar in ziua urmatoare sau cel mult dupa 2 zile.
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Avatar utilizator
costi
veteran
veteran
Mesaje: 1473
Membru din: 03 Oct 2004, 16:47
Localitate: Deva

Mesaj de costi » 29 Noi 2004, 23:34

@Michael
Mersi mult. O sa mai incerc, poate nu am fost destul de explicit in ceea ce doream.

Scrie răspuns