Păreri lansetă spinning

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Scrie răspuns
Nagy Tiberiu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 22
Membru din: 23 Ian 2019, 19:35

Păreri lansetă spinning

Mesaj de Nagy Tiberiu » 24 Ian 2019, 20:35

Bună seara,bine v am găsit sunt Tiberiu din Arad şi aş dorii un sfat în alegera unei lansete pt avat.Pescuiesc pe râul Mureş cu minowuri de 7-9cm dar şi cu ratllinuri(mai intră şi câte un somn deci trebuie o lansetă ce face față unor driluri mai serioase.M am oprit la Rapture seals 2.74 7-45g sau Fenwik crank 2.74 8-25g(am nevoie şi de lansări lungi).Aş dorii un sfat ce să aleg.Mulțumesc anticipat.👍✌ps.scuze dacă apar ciudățeni dar sunt anti talent la tehnologie🎣👍

Nagy Tiberiu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 22
Membru din: 23 Ian 2019, 19:35

Re: Păreri lansetă spinning

Mesaj de Nagy Tiberiu » 25 Ian 2019, 00:22

Nagy Tiberiu scrie:
24 Ian 2019, 20:35
Bună seara,bine v am găsit sunt Tiberiu din Arad şi aş dorii un sfat în alegera unei lansete pt avat.Pescuiesc pe râul Mureş cu minowuri de 7-9cm dar şi cu ratllinuri(mai intră şi câte un somn deci trebuie o lansetă ce face față unor driluri mai serioase.M am oprit la Rapture seals 2.74 7-45g sau Fenwick crank 2.74 8-25g(am nevoie şi de lansări lungi).Aş dorii un sfat ce să aleg.Mulțumesc anticipat.👍✌ps.scuze dacă apar ciudățeni dar sunt anti talent la tehnologie🎣👍

Nagy Tiberiu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 22
Membru din: 23 Ian 2019, 19:35

Re: Păreri lansetă spinning

Mesaj de Nagy Tiberiu » 25 Ian 2019, 15:56

Nagy Tiberiu scrie:
24 Ian 2019, 20:35
Bună seara,bine v am găsit sunt Tiberiu din Arad şi aş dorii un sfat în alegera unei lansete pt avat.Pescuiesc pe râul Mureş cu minowuri de 7-9cm dar şi cu ratllinuri(mai intră şi câte un somn deci trebuie o lansetă ce face față unor driluri mai serioase.M am oprit la Rapture seals 2.74 7-45g sau Fenwik crank 2.74 8-25g(am nevoie şi de lansări lungi).Aş dorii un sfat ce să aleg.Mulțumesc anticipat.👍✌ps.scuze dacă apar ciudățeni dar sunt anti talent la tehnologie🎣👍

Scrie răspuns