Motor de 2,5 cp sau 4 cp pentru canoe?

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

lucipetrescu
junior
junior
Mesaje: 46
Membru din: 28 Mar 2007, 02:33
Localitate: Arad

Mesaj de lucipetrescu » 09 Mai 2011, 17:56

mermanos, te-ai dat la fund?

mermanos
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 28 Ian 2011, 01:04
Localitate: TULCEA

Mesaj de mermanos » 13 Mai 2011, 20:25

Salutare tuturor,
Nu am patit nimic !!!!; poate ''m-am dat putin la fund'' in sensul ca nu am mai postat pe aci de mult ,nici nu am intrat pe forum de mult; a inceput sa se miste treaba si stau mai putin pe acasa in fata pc-ului......
Canoea merge foarte fain cu 2,5 cp suzuki(usor si silentios) .....inca nu m-am pozat in ea dar cum o fac postez si niste poze .Legat de motorul de 4 cp -cineva a zis ca va veni cu un motor sa-l puna pe canoe sa vedem cum merge si sa vedem si diferentele ......atunci probabil am sa pot sa scriu mai multe impresii ! s-auzim numa de bine!

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de adiwolf » 15 Mai 2011, 18:23

mermanos scrie:........ a inceput sa se miste treaba si stau mai putin pe acasa in fata pc-ului......
unde draqu vezi tu ca se misca??
sau esti de'l lui boc?? :twisted:

acu pe bune, in ce domeniu activezi de vezi ca se misca ceva??

mermanos
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 23
Membru din: 28 Ian 2011, 01:04
Localitate: TULCEA

Mesaj de mermanos » 16 Mai 2011, 20:49

:lol: :lol: Salutare ,
pentru domeniul meu de activitate (tehnica dentara) sunt specifice anumite perioade in care se castiga mai bine cum ar fi:
- inainte si dupa sarbatorile de Paste , in lunile de vara cand vin ''ai nostrii de afara''mai sunt niste perioade bune cand se termina cu lucrarile toamnei si toata lumea se pregateste sa intre la iernat;
-ca si perioade foarte proaste sunt :decembrie -februarie august-octombrie etc sau perioada cand colaboratorii mei isi mai ponteaza cate un concediu :evil: ...............desi teoretic ar fi o perioada buna de facut bani etc,etc,..
in sensul acesta si-a mai dat drum treba, sa nu ma intelegeti gresit!(ca nu-i nimic pe roz!)

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de adiwolf » 18 Mai 2011, 22:45

uffff,
m-ai mai linistit, eram atat de deprimat.............. :lol: :lol:

Scrie răspuns