Aquamania

discutii despre lansete, mulinete, fire, naluci, etc. destinate pescuitului rapitorilor

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Sorin, Moderatori

Avatar utilizator
Stefan Tudose
Moderator
Moderator
Mesaje: 557
Membru din: 19 Apr 2004, 08:02
Localitate: Arad/ Timisoara

Aquamania

Mesaj de Stefan Tudose » 06 Mai 2004, 15:17

Citind ultimul ALP am dat de stirea cu noul magazin aquamania, sau asa ceva. mai apoi am gasit cele doua pagini publicitare. Din pacate, cei care au conceput acele pagini, au lasat la o parte sculele de spinning. e plin de nutrabaits, dar n-am vazut o lanseta stcroix sau GL. Basca, nici situl lor nu e activ.
Stie cineva preturi?
respect,
s
WSB Dream Team
www.wsbteam.com

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 06 Mai 2004, 15:37

se pare ca nu este deschis inca publicului, saptamana viitoare

Avatar utilizator
trombonezu
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 114
Membru din: 24 Feb 2004, 10:16
Contact:

ce e asta?

Mesaj de trombonezu » 06 Mai 2004, 16:04

ce este aquamania asta? alt magazin de calibrul gipo? sau e din'ala bengos care aduce scule de pe cabelas la pret triplu fata de catalog?

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 06 Mai 2004, 16:06

eu zic sa nu te pripesti cu comentariile atata timp cat nici nu s-a deschis.....
si chiar daca ar fi mult prea scump, putem vedea si pune mana pe scule pe care altfel le-ai comanda in " orb "

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

magu'

Mesaj de eugen » 06 Mai 2004, 19:10

am sunat eu ieri, mi-au zis ca spre sfarsitul saptamanii asteia se deschide. am intrebat daca intr-adevar voi putea vedea ceva lansete lami si st croix si am fost asigurat ca da. o sa merg maine, dupa ce mai sun o data de control.

Avatar utilizator
nmmarine
junior
junior
Mesaje: 47
Membru din: 06 Mai 2004, 21:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

ce este aquamania asta?

Mesaj de nmmarine » 10 Mai 2004, 01:47

haideti sa nu fim rai si sa-i incurajam; eu am vazut magazinul(pe afara e adevarat), si sa stiti ca este ceva munca acolo. Locatia aia a fost complet refacuta.. si macar pentru asta ar trebui sa-i sustinem. Despre sculele pe care le vor prezenta.. sa mai asteptam un pic.. poate vor tine cont si de parerile pescarilor atunci cand isi vor alcatui lista de "produse".

Fir Intins
Adrian B
Nu uitati stiuca trebuie sa.. o prinzi.. fotografiezi..si da-i drumu', ca ai sa vrei sa pescuiesti si saptamana viitoare.. si tu, si altii.. si nepotii

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

magazin

Mesaj de eugen » 11 Mai 2004, 14:22

nu s-a deschis nici saptamana asta. te lasa insa sa intri si sa vezi ce e pe acolo. pe scurt: multe lansete cabelas, o lamiglas UL, multe plastice inca fara preturi, fireline, power pro, toale, scule samd. lucruri bune. luni e deschiderea si primesc si marfa. s-ar parea ca stocul pentru deschidere a fost cumparat inainte de a se deschide magazinul, inclusiv ce aveau st croix si loomis-uri. oricum, am senzatia ca va fi unul dintre cele mai tari magazine din bucuresti.

Avatar utilizator
nmmarine
junior
junior
Mesaje: 47
Membru din: 06 Mai 2004, 21:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

Aquamania

Mesaj de nmmarine » 11 Mai 2004, 21:52

Nu-i nimic, nu s-a deschis, nu s-a deschis.. eu stiu ca lucrurile bune se intampla mai greu, iar dupa ce spui ca ai vazut acolo, merita asteptarea.
Nu uitati stiuca trebuie sa.. o prinzi.. fotografiezi..si da-i drumu', ca ai sa vrei sa pescuiesti si saptamana viitoare.. si tu, si altii.. si nepotii

eugen
veteran
veteran
Mesaje: 2258
Membru din: 23 Feb 2004, 18:12

magazinu'

Mesaj de eugen » 11 Mai 2004, 22:56

nu te ambala. nu e chiar asa de roz totul. am uitat sa zic ca te cam ard daca vrei sa faci comanda prin ei. comisionul e de 70%, sensibil mai mare decat cel practicat de alte surse pe care le stim cu totii. ma astept ca si preturile sa fie pe masura.

dar una peste alta, pana acum e primul magazin unde poti sa vezi un lamiglas sau un st croix si printre putinele unde gasesti lucruri precum power pro si fireline, eu mai stiu doar alte trei locuri in bucuresti. lansete cabelas pro-guide si xml se mai gasesc. la fel si plastice, haine, accesorii
si ce mai era pe acolo.

oricum, orice noua aparitie de genul asta e un lucru bun. sa vedem cum evolueaza lucrurile. daca va fi un magazin adevarat, precis vor mai aparea comentarii pe aici si aiurea. we'll see.

o seara buna!

caaron
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 19
Membru din: 15 Mai 2004, 15:58

Mesaj de caaron » 15 Mai 2004, 16:02

felicitari pt site! cu asta ni s-a dovedit ca nu suntem chiar o specie pe cale de disparitie in favoarea craparilor! in leg cu aquamania ..complicat..caci degeaba aduc scule de calitate daca vor practica preturi in stilu celor de la gipo. oricum mergem ..punem mana..ne place..si cam atat. caci de cumparat mai bine dai comanda la surse si e mai sanatos

Scrie răspuns