STIATI CA..........................(e de citit)

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
pescuitorul
veteran
veteran
Mesaje: 690
Membru din: 18 Mai 2006, 09:36

idee buna

Mesaj de pescuitorul » 06 Mar 2007, 14:55

nu m-am gandit la asa ceva si ideea e ff buna.dar trebuie gasit si timpul probabil in concediu caci in rest nu prea am timp ptr ca plec de la birou si la 19. dar voi incerca ideea ta ptr ca e chiar buna si probabil intr-o actiune mai mare despre mediul inconjurator .si deja am cateva ideei.
mulutmesc de idee sper sa fie constructiva

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 06 Mar 2007, 20:15

daca vrei te ajut si eu doar zimi ora si data garantat vin nu conteaza cand sunt disponibil.,...(banuiesc ca de ideea mea vb aici) deci astept.......

A si inca o problema am fost azi la Ajvps in sibiu nu inteleg ceva deci permisu i 70 si am vazut acolo taxa membru 25 deci sa inteleg k trebuie sa platesc si taxa aia??? aici sunt chiar in ceatza......

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 06 Mar 2007, 20:21

[quote="dan popa"]ce-i aia ???.... cumva vreo ancora de vapor?? :roll: :roll:[/quote]

Credema i mare cat palma mea si nu asi vrea sa descriu aici cum i facuta poate le vin la uni ideei naspa.........oricum te asigur k am facuto bucatzi cu clestele :twisted: aaa era sa uit ceva un sfat pt cei care vor merge pe la turnu rosu la vobler aveti grija k apa este plina de fire rupte de la astia cu "ancore de vapor" deci grija de "arsenal" :lol:

Avatar utilizator
nelufish
junior
junior
Mesaje: 44
Membru din: 25 Ian 2006, 23:06
Localitate: Ploiesti

Mesaj de nelufish » 10 Mar 2007, 12:41

intrebare catre ajvps prahova:
pe ce ape e valabil permisul eliberat de dumneavoastra ?
raspuns:
pe raurile prahova , teleajen si cricov :shock: :evil: :wallbash:

Avatar utilizator
Dornea Ionut
senior
senior
Mesaje: 363
Membru din: 09 Iul 2006, 20:40
Localitate: Ploiesti / Prahova
Contact:

Mesaj de Dornea Ionut » 10 Mar 2007, 16:50

Exact domnule Nelufish... Atentie la limite...
Messenger: dorneai
Mail: dorneai@yahoo.com

In rest, va... fir intins si peste-n punga...
Ca sa iti dai seama cat de prost esti, trebuie sa gandesti totusi putin ;)

Avatar utilizator
silpesc
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Oct 2004, 11:25
Localitate: Onesti
Contact:

Mesaj de silpesc » 21 Mar 2007, 13:13

interesant :lol:
born to xxx! :D

Avatar utilizator
silpesc
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Oct 2004, 11:25
Localitate: Onesti
Contact:

d c merge asa de greu forumul?

Mesaj de silpesc » 21 Mar 2007, 13:16

...sau mai bine zis... deloc :lol:
born to xxx! :D

Avatar utilizator
silpesc
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Oct 2004, 11:25
Localitate: Onesti
Contact:

Mesaj de silpesc » 21 Mar 2007, 13:18

altceva.... in dreptul meu scrie "new member" :lol: si eu m-am inscris din 2004 in pana mea crek sunt mai vechi decat majoritatea de p-aici :P
born to xxx! :D

Avatar utilizator
silpesc
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 6
Membru din: 26 Oct 2004, 11:25
Localitate: Onesti
Contact:

Mesaj de silpesc » 21 Mar 2007, 13:26

referitor la ce face ajvps-ul in judetul Bacau cel putin.... se poate rezuma la un singur cuvant: NIMIC! permisul costa 1 milion de lei vechi si nu se face absolut nimic... din contra... unii sunt mana-n mana cu braconierii.... se braconeaza ca-n codru... nu se populeaza... si rarele dati cand se fac controale sunt controlati saracii oameni care au si ei o unditza din alun, sau ma rog.... in loc sa-si faca treaba k-lumea si sa-i ia pe cei care merita cu adevarat sa ia amenzi si sa li se faca dosar penal.... de populari, ce sa zic? am 23 de ani... si pescuiesc sportiv de 17 ani..... nu am vazut niciodata vre-o populare in jud. Bacau... nu am vazut nimic... amenajari... whatever.... ceva facut pt pescari... OARE UNDE SE DUC BANII ASTIA? ESTE STRIGATOR LA CER AMPLOAREA CARE-A LUAT-O CORUPTIA LA NOI! as putea sa povestesc in continuu despre nedreptatile care se fac aici fatza de pescarii sportivi si mai ales fatza de natura si cel mai magnific animal: pestele, care estepersecutat si distrus cu sadicitatea unui criminal in serie... e trist :(
born to xxx! :D

vasivoicu
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 289
Membru din: 05 Noi 2004, 01:32

Mesaj de vasivoicu » 21 Mar 2007, 15:32

silpesc scrie:altceva.... in dreptul meu scrie "new member" :lol: si eu m-am inscris din 2004 in pana mea crek sunt mai vechi decat majoritatea de p-aici :P
pai eu vad ca ai 0 mesaje, desi mai sus sunt vreo 4 :shock:

Scrie răspuns