Spinning Case Study la F&H Channel

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de cristi.albu » 03 Aug 2015, 11:40

Imagine

PESTI , APE SI MUNTI
Pentru că vremea toridă din oraș era copleșitoare, ne-am îndreptat pașii și lansetele către munte, pentru a găsi răcoare, liniște și păstrăvi. Am pescuit de aceasta data pe lacul Gura Apelor, un lac din munții Retezat, acolo unde “pistruiații” sunt cei care domină întinderea de ape. Foc de tabără, furtună, animale sălbatice, Pești, ape și munți în noul episod din seria Studiu de caz la spinning, numai la Fishing & Hunting Channel, astazi 3 august, incepand cu ora 16:30. Pana atunci, iata cateva imagini din film, care sper sa va convinga sa va petreceti 30 de minute in fata televizoarelor.

VEZI FILMUL AICI


De la ora 18:00 ne mutam pe lacul Belis pentru a pescui clean, impreuna cu Vali Stratonov si a testa cateva modele de voblere Dady.

jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de jackspinner » 03 Aug 2015, 20:36

Exista vreo arhiva cu filmele ?

daedalus
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 174
Membru din: 23 Mai 2006, 13:55
Localitate: bacau

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de daedalus » 04 Aug 2015, 09:22

Foarte tare teaser-ul.
Vreau!

alex.b
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 279
Membru din: 17 Oct 2014, 09:22

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de alex.b » 04 Aug 2015, 11:07

Ca si o recomandare - mi as dori ca pe site sa gasim toate filmuletele, iar filmuletele mi ar placea ca pe viitor sa fie macar de o ora, mi se pare prea putin o jumatate de ora, sunt sigur ca aveti materiale de cel putin o ora, e pacat de eforturile facute si de locatii si subiect sa fie doar un episod de jumatate de ora. Felicitari si asteptam cu nerabdare noile episoade!

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de cristi.albu » 04 Aug 2015, 17:23

Din pacate nu exista o arhiva cu filmele, politica postului nepermitand acest lucru. Formatul filmelor de la Fishing & Hunting Channel este de 24 de minute, foarte rar de 48 de minute. Multumesc pentru aprecieri!

jackspinner
veteran
veteran
Mesaje: 712
Membru din: 03 Mai 2010, 20:18

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de jackspinner » 05 Aug 2015, 11:53

scimbati politica !

leowb
veteran
veteran
Mesaje: 1596
Membru din: 11 Dec 2010, 16:57

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de leowb » 12 Aug 2015, 16:48

Felicitari pt film :wink:

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Spinning Case Study la F&H Channel

Mesaj de cristi.albu » 30 Oct 2015, 21:16

Imagine

Impreuna cu invitatul meu, Cornel Tanase, creatorul nalucilor si pilkerelor Tase, iti propun un pescuit la biban, pe lacul de acumulare Izvorul Muntelui, un lac cu populatie foarte mare din aceasta specie, dar in acelasi timp extrem de dificil.

Am pescuit inainte si in timpul concursului BibanMania, insa chiar daca am folosit tehnici si naluci care alta data au dat roade, de data asta nu am reusit sa localizam bibanul mare. A fost, asadar, un caz nerezolvat, insa nu puteam sa il las asa.

Profitand de prezenta la concurs, am vorbit despre localizare, naluci prinzatoare si metode de selectie a exemplarelor mari, cu acele echipe care au reusit sa urce pe primele locuri ale concursului Biban Mania.

Te invit sa descoperi secretele lui Eugen si Petre German, ale unor meseriasi pe lacul de la Bicaz – Vasile Nacu si Razvan Ghindaoanu – si sa vezi ce trebuie sa faci pentru a prinde un biban de peste 1,5 kilograme, in aceasta seara, de la ora 21:00, la Fishing & Hunting Channel.

VEDETI AICI cateva momente din filmul care ruleaza zilele acestea l F&H Channel

Scrie răspuns