Pastrav de 4.7 kg

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Vizitator

Pastrav de 4.7 kg

Mesaj de Vizitator » 22 Oct 2006, 11:42

Incredibil dar Adevarat , afla cum un pescar amator din Viseu de Sus jud.Maramures a prins un pastrav de 4,7 kg unicat in acea zona .
Acest lucru a fost posibil folosind retetele de momeli de pe CD-UL PESCUITUL DE LA A la Z . detalii pe www.ro . Mi se pare interesant dar vreau sa aud si parerile mai multor pescari inainte sa cumpar CD-ul .
Astept cateva pareri va rog .
Toata Stima .

Avatar utilizator
dr.pike
Moderator
Moderator
Mesaje: 707
Membru din: 25 Aug 2005, 19:04
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Mesaj de dr.pike » 22 Oct 2006, 12:02

Eu zic ca e o mare teapa! Si daca, superbul exemplar de pastrav s-a prins cu o super momeala gen rama de gunoi da-mi voie sa iti recomand calduros sa faci publictate pe alte site-uri acestei tampenii. Pe rapitori.ro sunt destui pescari care nu au nevoie de sfaturile unei "celebre" firme americane pentru a face un CD in care sa iti explice cum sa prinzi pestii romanesti!

Avatar utilizator
MihaiV
Moderator
Moderator
Mesaje: 3849
Membru din: 11 Mai 2004, 08:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de MihaiV » 22 Oct 2006, 12:18

Dat fiind ca e primul tau mesaj aici, tind sa cred ca vinzi CD-ul si nicidecum nu vrei sa-l cumperi, deci acesta e un topic de reclama. Aviz admin!
Iar pesti unicat nu cred ca exista!

Luci
veteran
veteran
Mesaje: 617
Membru din: 07 Iul 2004, 11:53
Localitate: Cluj

Mesaj de Luci » 22 Oct 2006, 12:19

eu zic sa o lasi balta cu genul asta de povesti. Mai urmeaza sa spui sa trimita fiecare un plic cu 10lei autoadresat pe nu stiu ce nume caci va avea noroc in dragoste, in afaceri, va fi sanatos 1000 de ani si va prinde toti pestii din apele noastre iar asupra lui va veghea cu grija mama Omida sora cu Mertzan. :lol:

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 22 Oct 2006, 12:27

wow, incredibil!!! :shock:

oare cum se prind pastravii? musai sa cumpar cd-ul respectiv...
si imi explica cum sa aleg culorile voblerelor, marimile, etc? si pe unde sa caut pastravul pe paraiasele noastre? :roll:
:x
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

tudor
Moderator
Moderator
Mesaje: 2821
Membru din: 14 Apr 2004, 12:10
Localitate: paris
Contact:

Mesaj de tudor » 22 Oct 2006, 12:54

Hai baieti. Chiar nu vreti sa stiti cum sa prindeti pesti unici in regiunea lor ? :lol: Asta asa ca sa nu se plictiseasca daca-s singuri. :twisted:

Tudor

Aquaro Angler
veteran
veteran
Mesaje: 557
Membru din: 10 Iun 2005, 02:35

Re: Pastrav de 4.7 kg

Mesaj de Aquaro Angler » 22 Oct 2006, 13:26

Incredibil dar Adevarat , afla cum un pescar amator din Viseu de Sus jud.Maramures a prins un pastrav de 4,7 kg unicat in acea zona.
Oare nu era lostrita?

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 22 Oct 2006, 15:16

Nu fac reclama dar nu de ult sunt si eu pescar si as cumpara ceva carti sau cd-uri de unde sa invat cate ceva . Va multumesc

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 22 Oct 2006, 15:58

Am crezut ca voi pescarii ardeleni ajutati pescarii incepatori dar ccred ca m-am inselat .
SUNTETI CEL MAI NASHPA FORUM PE CARE L-AM VAZUT
"ADMIN POTI SA IMI DAI DELETE"
SUNTETI ZERO

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 22 Oct 2006, 16:18

danyel scrie: "ADMIN POTI SA IMI DAI DELETE"
sau shift+delete? :roll:
:lol: :lol: :lol:
Michael va recomanda Regulamentul forumului

Scrie răspuns