ne implicam in populare?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
taicanoe
veteran
veteran
Mesaje: 1477
Membru din: 17 Feb 2005, 10:33
Localitate: Reșița
Contact:

Mesaj de taicanoe » 01 Iun 2010, 08:37

kzoli scrie:
apscaras scrie:va propun o idee,haideti sa facem in felul urmator la anul,eu va eliberez permise fara cotizatie si fiecare sa puna jumate din cotizatia pe care trebuia sa o plateasca pt o noua actiune de repopulare,ce ziceti?
Ma bag si eu :!: .... unde sa trimit banii si cat :?: :?: :?:
putintica rabdare, era vorba de anul viitor.
S'altare și bunăstare !

Avatar utilizator
kzoli
veteran
veteran
Mesaje: 2856
Membru din: 30 Sep 2008, 08:25
Localitate: Targu Mures

Mesaj de kzoli » 01 Iun 2010, 08:54

taicanoe scrie:
kzoli scrie:
apscaras scrie:va propun o idee,haideti sa facem in felul urmator la anul,eu va eliberez permise fara cotizatie si fiecare sa puna jumate din cotizatia pe care trebuia sa o plateasca pt o noua actiune de repopulare,ce ziceti?
Ma bag si eu :!: .... unde sa trimit banii si cat :?: :?: :?:
putintica rabdare, era vorba de anul viitor.
Nu-mi trebuie permis :lol: ,donez taxa respectiva ptr repopulare , pana mai am ce dona ... ca azi ,maine ajung somer :? .... sau cine stie in ritmul asta :shock: ...

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 01 Iun 2010, 15:35

Oaca scrie:
ilie scrie:Si eu,poate de data asta va fi altfel...
ce vrei sa spui? Ca de populat s-a populat, nu e loc de pardon, am vazut filmele am vazut factura ... ma rog, mai putin plata promisa :?
Despre ce suma e vorba? Scuze, dar nu mai recitesc topicul. Cit e cotizatia? Si de ce nu de anul asta?? Cine o face? Tot Miky cu voinicii??

Banii s-au strans ptr.populare cu puiet de shalau,nu pastrav.La asta m-am referit.E clar acum,nu?

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 15 Aug 2010, 09:09

elias scrie:Banii s-au strans ptr.populare cu puiet de shalau,nu pastrav.La asta m-am referit.E clar acum,nu?
e important ca popularea s-a facut cu o specie de peste romaneasca, caracteristica apei respective si nu cu vreo specie importata. Inca odata felicitari celor care s-au implicat

GY.FLY
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: 14 Dec 2012, 22:45

Re: ne implicam in populare?

Mesaj de GY.FLY » 14 Dec 2012, 22:55

In 2012 a populat cineva pastravi indigeni sau lipan?Exista crescatorii de lipan la noi in Romania?

Scrie răspuns