ne implicam in populare?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mino
senior
senior
Mesaje: 434
Membru din: 19 Apr 2008, 10:40
Localitate: Sibiu

Mesaj de mino » 28 Sep 2009, 20:48

:respekt: :oops: :oops: :oops:
fir intins !

SVF
veteran
veteran
Mesaje: 4144
Membru din: 15 Mar 2006, 21:05

Mesaj de SVF » 28 Sep 2009, 21:14

Hell,din pacate tu ai fost veriga slaba in aceasta actziune.Si cand spun" slaba "sunt bland,asta ca sa nu stricam actziunea oamenilor ce te-au scos din rahat.Asa ca astept sa pun lucrurile la pct.cu tine,odata ptr.totdeauna. :evil:

Oaca
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 105
Membru din: 29 Ian 2006, 17:47

Mesaj de Oaca » 28 Sep 2009, 21:31

ilie, ai putea sa te opresti macar ... 2 pagini si sa nu strici bucuria oamenilor??
Felicitari tuturor celor care au contribuit, in orice fel!

Avatar utilizator
SorinM13
senior
senior
Mesaje: 477
Membru din: 13 Feb 2007, 13:18
Localitate: Sibiu

Mesaj de SorinM13 » 28 Sep 2009, 21:34

valea in arena ! hai ca m-am saturat!

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 28 Sep 2009, 21:36

ilie scrie:Hell,din pacate tu ai fost veriga slaba in aceasta actziune.Si cand spun" slaba "sunt bland,asta ca sa nu stricam actziunea oamenilor ce te-au scos din rahat.Asa ca astept sa pun lucrurile la pct.cu tine,odata ptr.totdeauna. :evil:
nu exista verigi slabe, doar suspiciosi si incordati :wink:

las-o sa fie mai Ilie, e mai sanatos :wink:

Avatar utilizator
waters
junior
junior
Mesaje: 45
Membru din: 30 Noi 2008, 19:48
Localitate: Reghin

Mesaj de waters » 28 Sep 2009, 22:30

Felicitari tuturor care au participat la actiunea asta.Bravo!

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 28 Sep 2009, 23:31

Ma bucur ca v-a placut si voua :)
Mie unuia mi-a placut si m-am bucurat tare ca am reusit, pentru niste incepatori a fost bine, cred, desi cu ceva emotii.
Desi miky a cam zis tot ce era de zis, mai subliniez si eu doua trei idei.
Pe mine m-a impresionat inca de la inceput gestul celor care au contribuit de la distanta, stiind ca ei nu se vor bucura in mod direct de aceasta actiune, ei merita in primul rand multumirile, nu noi.
Gestul lor este unic.
Din punctul asta de vedere, noi cei din zona am fost oarecum mai motivati. :) Oarecum pentru ca pana la anul cand se deschide sezonul mai e mult, eu pot doar sa sper ca ma voi reintalni cu pestii.
Pe de alta parte e destul sa stiu ca sunt acolo, daca voi prinde vreunul il voi considera un bonus pentru ca am ocazia sa-l mai eliberez odata.
De fapt, de aici vine si motivarea. Nu ai in fiecare zi ocazia sa faci asa ceva, sa eliberezi un peste fara sa-l prinzi.

Eu va recomad sa incercati si voi... feelingul e unic. Simti ca mai si dai ceva inapoi, ceva de la tine, desi poate e absolut degeaba.Sau poate tocmai de-aia.

Mai ales ca daca unii de pe aici se tin de cuvant, urmatoarea populare va avea un start consistent, de aproximativ 10 milioane. :twisted:

Si apropo de facturi sau polite neplatite, unele merita sa fie readuse in discutie, altele nu.
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Avatar utilizator
adiwolf
veteran
veteran
Mesaje: 4616
Membru din: 14 Ian 2006, 16:32
Localitate: Rm.Valcea

Mesaj de adiwolf » 28 Sep 2009, 23:43

Tavi scrie:....
Si apropo de facturi sau polite neplatite, unele merita sa fie readuse in discutie, altele nu.
ooo,daaaaaa
bineteles ca merita readuse in discutie si platite politele. :twisted:

sincere felicitari participantilor,restul cuvintelor sunt de prisos.

in opinia mea,cine are talent literar poate scrie un superb articol pe aceasta tema - prima populare a unei ape publice facute de anonimi din toata tara
ce poate fi mai frumos??

Fario_nebunu
veteran
veteran
Mesaje: 3014
Membru din: 30 Ian 2008, 11:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Fario_nebunu » 29 Sep 2009, 09:14

Bravo Micky, sincere felicitari tuturor care au cotizat si celor care auu participat la populare! Sa mai repetati gestul ca e frumos si datator de sperante!
Cat despre Apsalba cred ca acum ii suna de zor pe cei 20 de membri ai asociatiei lui si ii anunta ca s-a pus o noua taxa, un "impozit pe prostie" din care se va plati suma promisa de el, 1000 lei! Mda, prostia e a celui care a promis gandindu-se ca nu va fi cazul sa scoata vreun ban de la chimir! :lol: :lol:

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Mesaj de anem » 29 Sep 2009, 12:33

vad ca persoana despre care se vorbeste este disparuta ... la fel ca restul prietenilor care stau zilnic pe forum atunci cand nu sunt luati la intrebari, dar daca apare cineva si le zice vreo 2 dispar pana se linistesc apele ... :roll:
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Scrie răspuns