Hotel Maliuc/Salcia

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
evoIX
junior
junior
Mesaje: 56
Membru din: 05 Noi 2008, 16:07

Hotel Maliuc/Salcia

Mesaj de evoIX » 22 Iul 2009, 00:44

http://www.hotel-maliuc.com/

Stie cineva ceva despre acest hotel ceva ? A stat cineva aici ? Impresii ? Pretul pare ok la ceea ce ofera, poate prea ok ... hmmm.
Ma bate gandu sa stau aici cateva zile in care sa caut ceva stiuci prin zona.

Multumesc de pe-acu celor ce vor ajuta cu ceva detalii.

Sunt destul de curios si mai ales pt ca n-am reusit sa aflu nici o impresie in cautarile pe net de la cineva care a stat aici. Pare nou sau cel putin renovat din descrierile lor.

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16033
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

hotel salcia maliu

Mesaj de adrian99 » 22 Iul 2009, 09:03

ti-am trimis un MP cu lamuriri privind hotelul.

Avatar utilizator
evoIX
junior
junior
Mesaje: 56
Membru din: 05 Noi 2008, 16:07

Mesaj de evoIX » 22 Iul 2009, 09:22

Merci mult ... am citit :). Sper sa fie bine .. mai ales ca sunt nevoit s-o recunosc .. e prima oara cand merg in Delta :).

Avatar utilizator
mitucatalin
junior
junior
Mesaje: 91
Membru din: 31 Dec 2007, 11:33
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: hotel salcia maliu

Mesaj de mitucatalin » 22 Iul 2009, 09:22

adrian99 scrie:ti-am trimis un MP cu lamuriri privind hotelul.
de ce nu postezi aici sa vedem si noi ?????????

multumim

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16033
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

hotel salcia maliuc

Mesaj de adrian99 » 22 Iul 2009, 09:43

hotelul este renovat 100%.spun asta deoarece am stat si-n anii trecuti acolo.concret:mobilier nou,paturi duble,parchet,tamplarie metalica cu geam termopan si plasa contra insectelor,aer conditionat,cablu.la nivelul urmator camerele au in dotare si frigider.grup sanitar bine utilat apa rece non-stop,calda seara.la acesti bani merita,in situatia in care lipovenii cer cam aceeasi suma pentru o camera.

Avatar utilizator
evoIX
junior
junior
Mesaje: 56
Membru din: 05 Noi 2008, 16:07

Mesaj de evoIX » 22 Iul 2009, 09:43

de ce nu postezi aici sa vedem si noi ?????????

multumim
Cam asta m-am gandit si eu ... dar daca omu a facut un efort si totusi mi-a dat 2-3 detalii ... am zis sa nu "ma iau" de el :). Cu acordul lui pot sa postez eu MP =-ul :).

Tot as mai astepta ceva detalii de la cineva care a vazut hotelul ..ect ... eu initial vroiam Mila23 ..dar supriza ... nimic nu am mai gasit liber. Eventual daca imi poate cineva recomanda ceva din Mila 23 ?

Am sunat deja la pensiunile: Iorom, Valodea, la Vica, Markov, Inima deltei, Papadia (apropo asta cica nu mai exista).

Multzam

Scrie răspuns