Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mircea13
veteran
veteran
Mesaje: 569
Membru din: 21 Feb 2009, 18:17

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de mircea13 » 11 Sep 2017, 18:11

Salut.
Ti-am mai scris sa faci modifiocari la site pentru urmatoarele motive;
Nu pot pune poze
Daca scriu un mesaj si il trimit apoi in citesc si constat ca nu imi convine cum arata lasa-mi posibilitatea sa sterg acest mesaj si sa scriu altul sau sa nu mai scriu deloc.Mesajul imi apartine si eu hotarasc daca trebuie sa ramana pe site. deoarece el ma reprezinta.
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

grizzly
veteran
veteran
Mesaje: 540
Membru din: 14 Feb 2005, 13:22
Localitate: Constanta

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de grizzly » 11 Sep 2017, 22:14

inainte sa postezi mesajul ai optiunea de previzualizare, tocmai pt a il putea vedea asa cum va arata pt restul forumului

Avatar utilizator
mircea13
veteran
veteran
Mesaje: 569
Membru din: 21 Feb 2009, 18:17

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de mircea13 » 04 Ian 2018, 08:07

Propunere
Sa se faca o rubrica noua intitulata
Legislatie pescuit sportiv-recreativ si ecologie.
cu subtitlul
Despre legislatie in domeniul pescuitului sportiv-recreativ,perioade de prohibitie,actiuni de control pentru combaterea braconajului ,actiuni ecologice,etc
In prezent rubrica Discutii genelale despre pescuitul sportiv este prea aglomerata cu prea multe subiecte.
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
tdum
veteran
veteran
Mesaje: 1288
Membru din: 30 Ian 2016, 22:34
Localitate: Reşiţa

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de tdum » 29 Mar 2018, 22:13

Va salut si daca nu este cu suparare, am o intrebare pentru dumneavoastra, administratorii forumului:

Ultimul membru inregistrat al forumului in acest moment, a ramas ,,Enriquefraup" inregistrat acum doua luni (28.01.2018). Am cunostinta de situatii recente in care solicitantii la inscriere nu au putut sa faca acest lucru. Este restrictionata definitiv optiunea de inregistrare de noi membri pe forum, sau este doar o interdictie temporara???

Astept raspunsul dv.(il voi transmite mai departe daca va veni) si va multumesc anticipat.

Rew.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de danr » 30 Mar 2018, 04:19

salut
e temporar
multumesc !

Avatar utilizator
andriipopa75
veteran
veteran
Mesaje: 733
Membru din: 08 Iul 2008, 00:45
Localitate: Craiova

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de andriipopa75 » 01 Mai 2018, 02:49

avand in vedere ca restrictiile pt poze sunt la nivelul anului 2004, credeti ca s-ar putea modifica dimensiunea fisierelor uploadate ?

Avatar utilizator
l.nikku
senior
senior
Mesaje: 493
Membru din: 09 Dec 2012, 06:52
Localitate: Roman

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de l.nikku » 06 Mai 2018, 17:01

Degeaba va consumati. Sunt membru de 6 ani . In toti acesti ani nu sa schimbat nimic .
Nu-mi dati sfaturi! Stiu sa gresesc si singur!

Oddity
junior
junior
Mesaje: 96
Membru din: 20 Dec 2017, 19:53

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de Oddity » 14 Mai 2018, 07:39

Va salut! Nu stiu daca a mai propus cineva ceea ce voi spune acum dar, parerea mea e ca forumul necesita optimizare pentru smartphone. E destul de greu sa navighezi si sa scrii de pe telefon.

Avatar utilizator
mircea13
veteran
veteran
Mesaje: 569
Membru din: 21 Feb 2009, 18:17

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de mircea13 » 15 Mai 2018, 07:22

Reorganizarea forumului a inceput pe data de 17 febr 2013

Mesajde danr » Dum Feb 17, 2013 10:52 pm
Astazi suntem in data de 15 mai 2018
Deci am intrat in al 6-lea an de reorganizare.In ritmul asta o sa se faca reorganizarea la calendele grecesti.sau niciodata.Au fost scrise 41 de pagini cu diverse propuneri care puteau fi puse treptat in pactica.Aici nu e ca in parlament ca trebuie sa voteze toti o propunere legislativa in caz contra pica la vot.Sunt lucruri care tin de logica,practica si aparitia de noutati.Daca cititi cu atentie sunt multi useri ca tin cu dintii sa nu se modofice nimic pe form sa nu apara decat ceiace vor ei si ceiace stiu ei de ani de zile cu toate ca realitatea este alta.Apar in fiecare zi idei noi,scule imbunatatite,momeli noi,materiale din care se face echipamentul sportiv cu calitati imbunatatite etc.Nu toti userii au timpul necesar sa citeasca carti,reviste,alte forumuri etc ca sa poata fi la curent cu ultimile noutati in domeniul pescuitului dar si in alte domenii.Propun infiintarea unui topick intitulat NOUTATI in domeniul pescuitului.
Pentru cei care vor sa vanda sau sa cumpere anuntul sa stea pe forum 30 zile dupa care sa fie sters automat fara instiintari,scuze etc.
Pentru cei care vor sa faca reorganizarea forului le sugerez sa citeasca cele 41 pagini si sa selecteze propunerile care le cred ei ca sunt bune si sa le puna aici pe forum fara nominaliza cine a facut propunerea pentru a ne usura citirea acestora grupate.de la nr 1 la cate or fi ele ca sa stim si noi.
Spor la treaba. :respekt:
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2673
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de johnnybravo » 10 Sep 2018, 22:42

asteptarea de pescari a luat sfarsit :)
@Dan, raportam erorile aici sau faci topic separat?

Scrie răspuns