Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Maniacs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 245
Membru din: 25 Mar 2014, 13:29
Localitate: Bucuresti

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de Maniacs » 27 Oct 2014, 21:24

Teoretic este de bun simt ca fiecare sa-si treaca locatia in profil, in plus ea sa fie si cea reala ...
Vremurile frumoase au trecut ...

rine
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 25 Apr 2009, 21:29

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de rine » 11 Noi 2014, 18:37

de ce ?
io consider ca-i normal sa-mi pastrez anonimatul si" sa nu stie nimenea" unde-i resedinta :)
si mai ales de unde postez :twisted:

Avatar utilizator
tito
veteran
veteran
Mesaje: 2819
Membru din: 10 Iun 2010, 15:45
Localitate: Bucuresti

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de tito » 11 Noi 2014, 21:43

rine scrie:de ce ?
io consider ca-i normal sa-mi pastrez anonimatul si" sa nu stie nimenea" unde-i resedinta :)
si mai ales de unde postez :twisted:
Pentru ca ajuta mult ,mai ales in rubrica de vanzare/cumparare, sunt multe topicuri in care se intreaba "de unde esti?", la fel in cazul in care se discuta despre anumite zone de pescuit. E o diferenta intre localitate de domiciliu si resedinta (locatia exacta), nu spune nimeni sa-ti faci publica adresa de domiciliu (strada si numar) sau CNP-ul.

Avatar utilizator
elineamtu
veteran
veteran
Mesaje: 699
Membru din: 01 Noi 2012, 02:58
Localitate: Drobeta

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de elineamtu » 11 Noi 2014, 22:59

Subscriu celor mentionate de "tito". Locatia (nu adresa exacta) poate fi in multe cazuri utila.

petru
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 3
Membru din: 28 Noi 2014, 22:47

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de petru » 30 Noi 2014, 14:48

Buna ziua , numele meu este Costescu Petru , sunt din Eselnita -Mehedinti , sunt familist si tata , rugamintea mea vis-a-vis de dumneavoastra este daca ma poate ajuta cineva cu scule de pescuit ,prin donatie sincer nu i-mi permit si nu este o rusine sa spun asta , desi sunt un impatimit al pescuitului sportiv , pe Dunare , am avut vreo doua bete chinezesti si mulinete tot chinezesti dar intr_un an sau deteriorat , betele sau copt pocneau mulinetele avind probleme la ax si tambur , am scris acest anunt gindinduma ca sunt persoane care au ceva in plus scule de pescuit si vor sa doneze , va multumesc ,

telefon:0737449257 , e_mail :petruiliecostescu@yahoo.com
danr scrie:Salut,

In curand vom lansa noul site rapitori.ro, si cred ca si o reorganizare a forumului ar fi binevenita.
Am deschis acest topic in ideea in care persoanele interesate pot face sugestii sau dezbate idei legate de reorganizare.

Pentru mine vor constitui cu siguranta o sursa de ispiratie in cee ce priveste reorganizarea forumului.
La momentul relansarii site-ului vom avea un nou regulament, sper ca si cu reguli inspirate din dezbaterea dumneavoastra.

Multumesc

Avatar utilizator
tyrael
veteran
veteran
Mesaje: 2546
Membru din: 03 Aug 2012, 15:19

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de tyrael » 12 Ian 2015, 17:54

Eu zic ca sectiunea Cautare ar trebui multa imbunatatita, spre exemplu daca cauti: lanseta clean, iti apar toate subiectele unde scrie cuvantul cheie lanseta... asta inseamna foarta multa informatie. Trebuie un modul mult mai performant. + alte limitari ale acestei sectiuni deosebit de importante zic eu. Este mult invechit acest modul
www.spinningclub.ro

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de danr » 02 Mar 2015, 21:04

info
optiunile " vezi subiecte active ", "vezi mesaje noi" etc arata acum toate topicurile mai putin cele de la vanzare/cumparare

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de Gogol » 02 Mar 2015, 21:12

Adica exact cele mai vizionate topicuri nu mai sunt afisate. Un progres real, n-am ce zice...:lol1:

Pune si un buton separat cu cele mai noi posturi de la bazar, asa cum exista pe alte forumuri.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de danr » 02 Mar 2015, 21:43

poate tie nu ti se pare un progres dar altora li se pare
ref la vanzari, intri direct in categorie si le vezi pe toate acolo, ce buton sa pun

Avatar utilizator
Gogol
veteran
veteran
Mesaje: 2573
Membru din: 30 Apr 2011, 11:57

Re: Dezbatere publica - reorganizarea forumului

Mesaj de Gogol » 02 Mar 2015, 21:54

S-a mai facut un recensamant si erau pt bazar cam 70% din useri. Ce buton sa pui? Simplu, asa cum exista buton mesaje noi, poate fi implementat buton mesaje noi bazar; cine vrea acceseaza ce e interesat.
Nu vezi ce trist e cand dai mesaje noi si apar numai cinci topicuri dupa juma de zi?
In fine, faci ce vrei, e forumul tau, am obs ca esti un tip sucit, azi o vrei alba, maine neagra...Vrei reorganizari dar nu faci nimic concret. Platforma e slaba, intra toti boti si vizigotii, ti s-a cerut de mai multe ori o platforma pt android dar nu te-a interesat. Nu le spun cu rautate, le spun din pct de vedere al utilizatorului.

Scrie răspuns