Cine este Lavinia Ghedan?

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
tyrael
veteran
veteran
Mesaje: 2546
Membru din: 03 Aug 2012, 15:19

Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de tyrael » 18 Ian 2015, 19:24

Colegi pescari, am si eu o nedumerire, ma intreb de cateva zile, am cautat si pe net etc. Adica inafara de emisiunile alea... Slabe rau dupa parerea mea, cine este aceasta prima doamna a pescuitului romanesc? Ce merite Reale are? Care este treaba cu ea? Am inteles ca detectivi, cutare, asociatii dar... Nu e ceva asa cu alt iz la mijloc? Imi doresc sa ma insel si sa zic bravo pentru initiativa dar nu e un nou fanel? Ce parere aveti... Zic si eu ca un profan pentru ca inafara de poze cu pesti pe langa ea, prinsi numai ea stie cum, care arata si morti de ceva timp pe alocuri, cum incearca dansa sa rezolve ceva ? Prea multe semne de intrebare si in scris si in gand, deh e iarna lunga.
www.spinningclub.ro

Avatar utilizator
hunting_fish
veteran
veteran
Mesaje: 680
Membru din: 07 Apr 2008, 18:17
Localitate: United States of Romania

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de hunting_fish » 18 Ian 2015, 20:48

Atentie. Am observat ca exista vreo 3 profile de facebook Ghedan Lavinia, Lavinia Ghedan, etc. Asta pe langa fan-page-ul [ Lavinia Ghedan - persoana publica ] :roll:
Deci aveti grija ce informatii selectati de pe net. Nu tot ce zboara se mananca... :wink:
...... ><(((@> .......

Avatar utilizator
tyrael
veteran
veteran
Mesaje: 2546
Membru din: 03 Aug 2012, 15:19

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de tyrael » 18 Ian 2015, 20:53

Or fi nu asta era ideea, dar eram curios pur si simplu care e treaba cu ea, ce reprezinta doamna pentru pescuitul romanesc
www.spinningclub.ro

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de Zamfi » 18 Ian 2015, 21:52

tyrael scrie:... dar eram curios pur si simplu care e treaba cu ea, ce reprezinta doamna pentru pescuitul romanesc
NIMIC! :twisted:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

danone
veteran
veteran
Mesaje: 901
Membru din: 19 Mai 2006, 13:04
Localitate: Cluj si Belis

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de danone » 19 Ian 2015, 09:55

Din cate am inteles este absolventa de jurnalistica.
Emisiunile realizate de ea incearca sa imite episoadele celebrului Bear Grils in salbaticie , dar cu o stangacie evidenta. Uitati-va numai cum tine lanseta cu mana pe capatul ei (nu in spatele mulinetei) si cum mulineaza cu mana ridicata in lateral. Totusi ceea ce imi place e ca promoveaza natura si relaxarea in natura cu protejarea acesteia.

sosoktm
veteran
veteran
Mesaje: 957
Membru din: 13 Aug 2010, 14:39

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de sosoktm » 19 Ian 2015, 12:50

promoveaza cum? cu emisiuni pentru pescari si vanatori pe un post de tv dedicat lor? :lol1:

Mos Martin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 173
Membru din: 10 Ian 2007, 15:04
Localitate: JUD.HUNEDOARA
Contact:

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de Mos Martin » 19 Ian 2015, 13:05

http://www.rapitori.ro/forum/rambo-vari ... 28969.html

Aici gasiti tot ce vreti si ce nu vreti despre tanti asta! :wallbash:

oly marius
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 21 Oct 2011, 21:09
Localitate: Balgrad

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de oly marius » 19 Ian 2015, 14:03

Nu fiti rai si Bear Grylls mananca cate un sandwich in pauza de filmare normal acum ca o fi ea buna sau nu la pescuit mie mi-a placut ca s-a implicat intr-un articol despre microhidrocentralesi un reportaj despre undezastru pe pe Cris cu ceva poluare(respect initiativa)fata incearca.Apropo am legat de partea feminina am avut onoarea de a pescui alaturi de cteva pescarite jos palria dau clasa.

adrian99
veteran
veteran
Mesaje: 16152
Membru din: 06 Sep 2008, 13:51
Localitate: Buzau

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de adrian99 » 19 Ian 2015, 14:16

sosoktm, unde ai vrea sa-si promoveze emisiunile?
la taifas tv?
:lol:

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Re: Cine este Lavinia Ghedan?

Mesaj de SF » 19 Ian 2015, 15:56

Nu inteleg de ce nu apare Lavinia , si asa ne explica cine este !
Tinand cont ca acest site are cei mai multi utilizatori pescari dintre site-urile de profil , nu inteleg de ce nu apare aici . Aici au scris inclusiv ilustrii pescari de crap , ori am vazut ca Lavinia prinde si rapitori , chiar se pozeaza cu ei , deci.....de ce nu scrii Lavinia aici :!: Ca aici poti scrie indiferent la ce specie pescuiesti !

Scrie răspuns