canale TV pescuit

Lista de discutii libera, pe teme de pescuit la rapitori sau aspecte colaterale.

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

canale TV pescuit

Mesaj de danr » 21 Oct 2007, 13:49

salutare,

stie cineva ce canale de pescuit ( sau care sa contina si ceva semnficativ despre pescuit ) se pot receptiona la noi prin operatorii de televiziune cablu/satelit: romtelecom, upc, RCS etc.
daca exista vreunul

multumesc

Avatar utilizator
daspinningmaster
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 291
Membru din: 30 Mar 2005, 15:17
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de daspinningmaster » 21 Oct 2007, 14:18

eu m-am abonat in agust la upc digital pentru ca avea in pachetul de programe chase&peche, in franceza. am fost un pic dezamagit pentru ca erau foarte multe reluari, dar acum doua saptamani l-au scos din grila de programe asa ca... nush ce sa iti zic. M-am uitat si in grila dolce(romtelecom) si nu am vazut nimik nici la ei.
Fire zmucite!

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 21 Oct 2007, 14:35

tampitii astia de la upc pur si simplu ma silesc sa renunt la ei
mi-au taiat unilateral pachetele suplimentare discovery, cica daca le mai vreau sa trec la digital
si uite cum ma forteaza ei acuma sa ma uit in piata sa vedem cine da mai ieftin........

nu am vazut nici eu la chasse&peche, si nici la dolce
o ma fi vreun alt canal care sa aiba pescuit ceva mai substantial ?

Avatar utilizator
daspinningmaster
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 291
Membru din: 30 Mar 2005, 15:17
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de daspinningmaster » 21 Oct 2007, 14:45

te inteleg perfect, eu deja mi-am facut programare la dolce, nu mai suportam. Pe langa faptul ca au scos unul din canalele ca pe mine m-au facut sa ma abonez, tot seviciul e de kkt.
canale de pescuit am mai cautat si eu si pe la alte companii, dar nu am mai gasit, poate ne ajuta altcineva :)
Fire zmucite!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Mesaj de StefanDinu » 21 Oct 2007, 15:21

ESPN Outdoor ... campionatul american de bass. Dar in grile am vazut doar ESPN Clasic.
Eu va sfatuiesc sa cereti toti, de cat mai multe ori, operatorului. Caci cererea face oferta.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Mesaj de cristi.albu » 21 Oct 2007, 16:01

din unele surse ;) stiu ca se va reintroduce Chase et Peche in grila de programe UPD Digital; pacatul e ca poate sa dureze cateva luni; in principiu vor sa ajunga la vreo 300 de programe; cica chase et peche nu ar fi avut cautare ... in schimb au lasat TV Sailing ... dupa rearanjarea asta de grila e o nebunie totala ... daca aflu ceva noutati de culise va dau de stire ...

Avatar utilizator
daspinningmaster
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 291
Membru din: 30 Mar 2005, 15:17
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de daspinningmaster » 21 Oct 2007, 20:33

cristian albu scrie:din unele surse ;) stiu ca se va reintroduce Chase et Peche in grila de programe UPD Digital; pacatul e ca poate sa dureze cateva luni; in principiu vor sa ajunga la vreo 300 de programe; cica chase et peche nu ar fi avut cautare ... in schimb au lasat TV Sailing ... dupa rearanjarea asta de grila e o nebunie totala ... daca aflu ceva noutati de culise va dau de stire ...
pai da, la chase&peche ne uitam noi pescarii, la TV Sailing se uite domnu Copos :lol: :lol: :lol:

astept si eu noutati
Fire zmucite!

Avatar utilizator
georgel_spin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 194
Membru din: 13 Iul 2007, 23:19
Localitate: CLUJ-NAPOCA
Contact:

Mesaj de georgel_spin » 24 Oct 2007, 20:03

am prins la un moment dat un post din japonia sau china ca nu pricepeam nimic dar era pe net si de atunci il caut in draci
era cu concursuri si tot felu dar mai mult spinning
Numa bine si fire intinse!!!-------------<*))))))><
http://www.rapitori.ro/forum/album_pers ... er_id=7566

ginval
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 13
Membru din: 13 Noi 2007, 21:08

Mesaj de ginval » 13 Noi 2007, 21:20

georgel_spin scrie:am prins la un moment dat un post din japonia sau china ca nu pricepeam nimic dar era pe net si de atunci il caut in draci
era cu concursuri si tot felu dar mai mult spinning
bine v-am gasit...sunt un nou membru...canalul tv este xxx.tv si se receptioneaza accesand site-ul www.simi.ro,sectiunea sport...intr-adevar e in limba chineza sau japoneza...bafta multa

Avatar utilizator
Hell
veteran
veteran
Mesaje: 3531
Membru din: 13 Feb 2007, 18:24
Localitate: Sparta
Contact:

Mesaj de Hell » 14 Noi 2007, 00:45

it is alive. :twisted: ........dar este pe japoneza... :cry:

Scrie răspuns