Regulament Tombola

pentru userii Rapitori.ro

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Regulament Tombola

Mesaj de danr » 10 Iun 2005, 11:39

Saptamanal va fi organizat o tombola, pe forum, castigatorul acesteia va intra in posesia unui premiu furnizat de firma Arrow International SRL - http://www.arw.ro.

Cum participati:

- dati un reply, in topicul referitor la tombola saptamanii respective, in care scrieti " am intrat in tombola
", am intrat si eu, vreau si eu, etc....
- pot participa doar userii care au postat un minim de 10 mesaje pe forum
- la sfarsitul tombolei, eu voi trage la sorti castigatorul ( fara reprezentat de la Ministerul de Finante sau Ministerul de Interne :lol: ) si il voi anunta in topic.
- castigatorul va trimite un mesaj privat lui MariusC ( Arrow ), care ii va raspunde cu instructiuni cu privire la modul in care userul castigator va intra in posesia premiului

Atentie:
- nu postati altceva in topicul cu tombola, mesajele vor fi sterse
- userii noi, nu scrieti aiurea prin forum ca sa faceti cota de mesaje


Daca aveti intrebari, postati aici.
Ultima oară modificat 20 Mar 2007, 23:51 de către danr, modificat de 5 ori în total.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 10 Iun 2005, 11:51

In ce vor consta concursurile ?
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 10 Iun 2005, 11:53

- dati un reply, in topicul referitor la concursul sptamanii respective, in care scrieti " am intrat in concurs "

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Mesaj de razvan m. » 10 Iun 2005, 12:00

A, m-am dumirit. E un fel de premiu de fidelitate. Credeam ca ceva intrebari, sau mai stiu eu ce.
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

paul
Moderator
Moderator
Mesaje: 3580
Membru din: 02 Iul 2004, 18:21
Localitate: Iasi
Contact:

Mesaj de paul » 10 Iun 2005, 12:18

razvan m. scrie:A, m-am dumirit. E un fel de premiu de fidelitate. Credeam ca ceva intrebari, sau mai stiu eu ce.
Si eu ma speriasem... am zis ca trebuie sa ma pun cu burta pe carte si sa mai invat cine-stie-ce.
Oricum, imi facea placere :)

Avatar utilizator
Adi_
veteran
veteran
Mesaje: 3329
Membru din: 27 Apr 2004, 09:34
Localitate: Timisoara

Mesaj de Adi_ » 10 Iun 2005, 17:01

cat va tine treaba cu concursul? banuiesc ca asta depinde de sponsor :D
Oricum e o surpriza placuta, cel putin pentru mine. Multumesc danr, multumesc Arrow (asta nu e lingusheala, sa stiti :) )
"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti" - Dostoievski

MariusC
senior
senior
Mesaje: 362
Membru din: 05 Aug 2004, 12:13
Localitate: Bucuresti

Mesaj de MariusC » 10 Iun 2005, 19:53

Genul asta de concurs nu e o chestie originala, am vazut-o la un forum american de vanatoare, dar mi s-a parut o idee buna pentru toata lumea.
Pt. a evita monotonia, nu trebuie sa scrieti neaparat "am intrat in concurs". La americani am vazut si multe alte feluri de formulari de genul: "conteaza si pe mine", "intru si eu", "vreau si eu", etc.

Bafta la concurs si fir intins!

Avatar utilizator
adyy_002
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 01 Iun 2004, 10:03
Localitate: bucuresti

Mesaj de adyy_002 » 15 Iun 2005, 20:19

Sa stiti ca e cea mai buna reclama la firma Arrow si al saitului WWW.rapitori.ro , chiar ma intrebam de ce nu se face concurs si pe net.

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 19 Iun 2005, 06:40

Dan:m-ai surprins placut,nu ma asteptam...
adyy_002:rapitori.ro nu are nevoie de reclama,care e pescar vede calitatea acestui forum inca de la prima vizita,cu siguranta va reveni :!:
PS:Daca se va umple forumul cu useri noi(nu neaparat pescari) care posteaza la greu,doar pentru un popper...nu stiu ce o sa iasa...
Michael va recomanda Regulamentul forumului

obs
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 8
Membru din: 24 Iun 2005, 14:48

Mesaj de obs » 26 Iun 2005, 15:32

Sunt nou pe acest site. Fara suparare pentru firma care sponsorizeaza "concursul", dar sa dai premiu O ROLA DE FIR, o prapadita de rola de fir, cand ai ocazia sa te afli in fata catorva mii de pescari si potentiali cheltuitori pe produse Arrow mi se pare nu zgarcenie ci o imensa stangacie. Oricine se da cu doi pasi in spate si priveste cu ochii mijiti spre ecranul calculatorului, capata impresia ca e un concurs organizat de o taraba din Obor.
Ca sa nu mai vorbesc de nivelul 0 al motivatiei: un concurs la care te inscrii si gata. Pescuitul e un mare sport si spiritul competitiv curge in vinele celor care il practica. Ma gandesc la numele site-ului: "Rapitori" - suna a tragere la sorti?
S-ar putea sa fiu eu genul care cauta nod in papura, dar asta nu schimba situatia cu nimic.

Scrie răspuns