Nu merge cu smecherii !!

pentru userii Rapitori.ro

Moderatori: Adelin, johnnybravo, tudor, Moderatori

Avatar utilizator
Nick
veteran
veteran
Mesaje: 854
Membru din: 22 Dec 2004, 09:06
Localitate: Iasi

Mesaj de Nick » 05 Dec 2005, 15:39

Nu inteleg de ce te ambalezi asa,premiile sunt un mic bonus,adevaratul castig il gasesti in paginile forumului.Chiar daca nu ai asa de multa experienta incat sa-i inveti pe altii,sigur ai intrebari,nelamuriri,si daca le pui deschizand un topic,poate castigam cu totii,afland lucruri noi,la care nu ne-am gandit.Un forum nu e o revista,e ceva interactiv,iar 20 de postari nu e nici pe departe un nr prea mare,ptr a-ti da dreptul sa participi la un concurs.
http://www.easteam.ro
Pestii nu citesc carti!

Avatar utilizator
sebi/7
veteran
veteran
Mesaje: 507
Membru din: 26 Oct 2005, 19:58
Localitate: Bacau

Mesaj de sebi/7 » 05 Dec 2005, 18:00

Michael scrie:eu zic sa fie in functie de nr de postari/vechime :roll: :lol: :twisted:
fidelitate :wink:
de s-ar contoriza cate zile si nopti am petrecut pe-aici..... :roll:
Sefu',daca petreceai zilele si noptile de pe-aici pe balta,ce zici?Erai ditai campionu',nu?Acu' nu ca n-ai fi :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
Michael
Moderator
Moderator
Mesaje: 4177
Membru din: 28 Iun 2004, 05:25
Localitate: Timisoara

Mesaj de Michael » 05 Dec 2005, 20:01

sebi/7 scrie: Sefu',daca petreceai zilele si noptile de pe-aici pe balta,ce zici?Erai ditai campionu',nu?Acu' nu ca n-ai fi :twisted: :twisted:
nu merg pe balta,doar pe rau :lol:
ps.stai relaxat,nu te ataca :wink:
Michael va recomanda Regulamentul forumului

chieftain
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 09 Noi 2005, 02:52
Localitate: bucuresti
Contact:

re

Mesaj de chieftain » 06 Dec 2005, 00:33

@nick
nu ma ambalez, incercam sa dau un raspuns pertinent.
sunt perfect de acord cu tine in ceea ce priveste adevaratul castig. ;)

scuze daca am deranjat pe cineva.

Avatar utilizator
vijelie
veteran
veteran
Mesaje: 1211
Membru din: 28 Mar 2005, 09:31
Localitate: pe ici pe colo... garla sa fie :)

Mesaj de vijelie » 06 Dec 2005, 10:36

ma doare capul oameni buni cu atatea formule si conditzii :( ...ce rai sunteti :oops:
promit sa nu ma mai duc la pescuit decat 5 zile /saptamana in loc de 7 si sa las week end-ul liber pentru cei ce muncesc :twisted:
asta ma face un baiat mai bun?????? :twisted: :lol: :twisted: :shock: :lol: :oops:
prind cat prind,si cand nu mai prind...inseamna ca am secat lacul!!

chieftain
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 09 Noi 2005, 02:52
Localitate: bucuresti
Contact:

re

Mesaj de chieftain » 06 Dec 2005, 11:11

@vijelie
super tare postu' .... (fara misto) felicitari
deja se ducea in penibil toata smecheria

Avatar utilizator
Jonin
veteran
veteran
Mesaje: 822
Membru din: 01 Iul 2005, 23:04
Localitate: Pe langa garla
Contact:

Mesaj de Jonin » 06 Dec 2005, 18:06

Nu am inteles,in formula,radicalul e de ordinul 2 sau 3?
Dumnezeu sigur iubeste prostii. Altfel nu ar fi creat atat de multi!

Multi prosti, putine gloante!

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 07 Dec 2005, 14:13

chieftain,

am mai spus odata, limita este pentru baietii care isi fac useri ca sa intre cu mai multe sanse la tombola

ref. la numarul de pagini, nu am astfel de rapoarte si nu stau sa fac anchete cat citeste fiecare, si nici nu ma intereseaza
faptul ca ai citit mult este in beneficiul tau nu al forumului, nu cred ca este relevant pentru mine si nici un castig pentru acest forum
forumurile mai sunt facute si pentru incepatori care doresc sa invete si sa mai stie si alte pareri si cred ca ar trebui sa fi (si/sau ceilalti useri) chiar incantat ca o gramada de lume iti citeste posturile (mai mult sau mai putin competente).
frate, m-ai ucis
posturile mele sunt pentru a schimba informatii cu altii, cat de competente sau incompetente sunt numai pestele stie
sa fiu incantat ca mi le citeste cineva, asta ar fi chiar culmea
e ca si cum ai spune ca tu ai putea fi incantat ca ai o convesatie cu cineva si te asculta si altii cu interes
e absurd pentru mine
stii ce mi-a displacut la mesajul tau ?
faptul ca unii muncesc sa faca un site pe banii lor, altii participa activ sa dea sfaturi pe forum, si problema unui incepator care beneficiaza de toata asta este ca nu poate participa la tombola
si mai vine dupa aia si spune ca ar trebui chiar sa fim incantati ca el si altii ca el ne citesc mesajele
ma depaseste

pentru mine discutia asta se incheie aici, nu am nici timp nici chef sa port polemici absurde, regulamentul ramane asa cum este, pur si simplu este cea mai simpla metoda de a elimina oportunistii

danr
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5100
Membru din: 12 Mar 2007, 22:56

Mesaj de danr » 07 Dec 2005, 14:18

a, sa nu uit
sa nu crezi ca mesajele scrise pe aici in discutii contradictorii fara legatura cu pescuitul vor conta la limita de mesaje
hehe

chieftain
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 14
Membru din: 09 Noi 2005, 02:52
Localitate: bucuresti
Contact:

re

Mesaj de chieftain » 07 Dec 2005, 19:12

faptul ca unii muncesc sa faca un site pe banii lor, altii participa activ sa dea sfaturi pe forum, si problema unui incepator care beneficiaza de toata asta este ca nu poate participa la tombola
@danr

nu m-ai inteles si nici eu nu m-am exprimat cel mai clar posibil. nu am nimic impotriva regulilor puse de tine si nu fac din asta o problema. am postat la un concurs si dupa aia am citit regulile. nu ma intereseaza aceste concursuri ( mai ales dupa discutia asta - cu toate ca nu mi-ar fi stricat niste ce se dau acolo shaduri alea ;) ).

sa-i f..t pe oportunisti !!!

sunt interesat sa citesc pe forum cate unele. toata stima pentru unii care fac ceva constructiv. felicitarile mele !

si pentru mine discutia se incheie aici !

Scrie răspuns