WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN2013

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de semlecangheorghe » 21 Mai 2013, 14:04

Da,mai,cupa Baracuda..uitasem...ha,cine vorbeste,ala de ia plimbat pe cistigatori pe la Alba sa ia premiile si aia dupa nush cite luni,si plingere penala pe numele lui..unii cred ca nici nu si-au mai ridicat premiile...costa,mai mult drumul si timpul..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de zavera » 21 Mai 2013, 19:09

La Congresul CIPS din aprilie 2013, dl.Teodor Bentu a fost ales membru în comitetul executiv CIPS-FIPSed.
Cu aceeaşi ocazie, au fost respinse prin vot unanim solicitările FRPS exprimate de dl.preşedinte Ştefan POPESCU şi s-a aprobat un răspuns politicos, dar NEGATIV la demersurile MTS.
Răspunsul este clar, fără echivoc şi precizează că regulamentele CIPS nu permit amestecul structurilor guvernamentale de orice fel în activitatea sa, totalmente privată.
Se mai precizează că CIPS nu va accepta în competiţiile sale decat loturile de sportivi înscrise de AGVPS

Oricine are bunăvoinţa de a se interesa va afla acest răspuns.
Evident, AGVPS este în posesia documentelor oficiale CIPS care confirmă cele de mai sus.

Este motivul pentru care ameninţările domnului Popescu nu trebuie să sperie pe nimeni.

PS - la acelaşi Congres al CIPS, organizarea Campionatului Mondial de Crap - 2014 a fost încredinţată AGVPS, (citez) "în semn de mare preţuire pentru organizarea perfectă a ediţiei 2012".

zavera
veteran
veteran
Mesaje: 728
Membru din: 16 Noi 2012, 12:47

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de zavera » 21 Mai 2013, 19:22

Ca să nu fie dubii, puteţi trimite e-mail la avv.gferrari@tin.it sau să telefonaţi la ++39 06 368 581 09 sau ++39 06 368 582 39.
Cu dl. PierRodolfo Ferrari, secretar general CIPS, puteţi să vă înţelegeţi în limbile franceză, engleză şi, evident, italiană.

Părerea mea este să nu mai aşteptaţi sosirea de la Bucureşti a delegatului dlui Popescu. :D

jhonny
veteran
veteran
Mesaje: 1186
Membru din: 05 Feb 2010, 20:03

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de jhonny » 21 Mai 2013, 20:04

apsalba scrie:Ba da, dar după ce eu m-am retras din ea.

Ba nesimtitulemanule, uiti ca ti-au luat aia actele cu PV intr-un sac de plastic, cu foile rupte din registrele de casa.
Uiti ca a venit executorul judecatoresc(Safta) sa recupereze 200 milioane pentru AGVPS si nu ai avut un ban, numai mobilier rupt.
Ce active ai avut, ca ai casat corturile(ziceai) si ai luat bani din casa pentru intabularea terenului de la AIUD.
Te-a prins Danciu si Negrut cu banii de la italieni pe balast, minti de ingheata apele.
Aia de la Apsalba s-au luptat 5 luni sa-ti ia stampila si au reusit dupa ce au schimbat sediul.
PV cu executorul a fost postat aici, la vremea respectiva.
Propun banare pentru un asemenea mincinos si instigator!!! :|

Avatar utilizator
johnnybravo
Moderator
Moderator
Mesaje: 2686
Membru din: 02 Oct 2006, 15:07
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de johnnybravo » 21 Mai 2013, 20:35

razvan m. scrie:Propun banarea permanenta a acestui user cu nume de persoana juridica, pentru postare continua de info false si jignirea repetata a mai multor utilizatori de forum cu vechime considerabila.
Forumul ar deveni un loc mult mai agreabil in lipsa acestui personaj negativ.

Multumim anticipat moderatorilor !
are al doilea avertisment si ultimul, rog rabdare si cumpatare in epitete, valabil pt cei vizati.

Avatar utilizator
WBF
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 05 Ian 2013, 18:04
Localitate: Cluj-Napoca

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de WBF » 21 Mai 2013, 21:54

@ johnnybravo

Personal, eu nu am probleme maxime cu Fane.
M-am obisnuit in ultimii ani cu zmei de forum care ori ma umpleau de spume, ori aveam un viol in directia nevastei ori un incest la copii.
Virtual evident.Deranjant . Traibil. :)
Fane are oaresce probleme, uneori evidente.
Toti o vedem si o stim.
Faptul ca il lasati sa umple cu spume (exprimare politicoasa) in schimb nu il inteleg.
Omul este mitoman, are grave probleme cu toata lumea si traieste intr-un univers paralel.
Perfect. Asa si?
Forumul asta nu traieste din CPC sau CPV.
Daca pare criptic, ma explic:
Daca forumul subzista din cost/click sau cost/view cu reclame de la google sau alti advertiseri intelegeam.
Trebuia miscare cu orice pret, posturi, activitate cu orice pret.... Softpedia like.
Dar nu, din ce vad are un sponsor. Solid.

Aveti nevoie de circ si de spume gratuite?
Orice topic unde apare zmeul ajunge instant la 5-10 pagini. Gratuit si cu aceleasi aberatii si elucubratii.
De ce hraniti troll-ul?

Avertismente si alte politeti? Mda..
Asta a stat o saptamana pe uscat si cand a revenit a umplut de fecale o gramada de oameni, asa in 2-3 ore.

IMHO

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de apsalba » 22 Mai 2013, 06:20

johnnybravo scrie:
razvan m. scrie:Propun banarea permanenta a acestui user cu nume de persoana juridica, pentru postare continua de info false si jignirea repetata a mai multor utilizatori de forum cu vechime considerabila.
Forumul ar deveni un loc mult mai agreabil in lipsa acestui personaj negativ.

Multumim anticipat moderatorilor !
are al doilea avertisment si ultimul, rog rabdare si cumpatare in epitete, valabil pt cei vizati.
johnnybravo,
Apreciez faptul că ai apărut pe forum în calitate de moderator. Este un user fishermann care mă gratulează cu cele mai grețoase epitete. Nu te-am remarcat așa activ până acum decât în ceea ce mă privește. Oricum, bine te-ai trezit.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de semlecangheorghe » 22 Mai 2013, 06:55

Nea Fane,o dadusi in bara cu cips-ul..Era previzibil..Cind citesti din statut doar partea care iti convine..si aia cu ''other bodies''o treci cu vederea..inadmisibil pentru un ..presedinte..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de apsalba » 22 Mai 2013, 07:22

semlecangheorghe scrie:Nea Fane,o dadusi in bara cu cips-ul..Era previzibil..Cind citesti din statut doar partea care iti convine..si aia cu ''other bodies''o treci cu vederea..inadmisibil pentru un ..presedinte..
Am impresia că doar tu faci acest sport. Citește și condițiile de pierdere a calității de reprezentant la CIPS. Vezi art. 6 din Statutul CIPS.

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: WORLD CHAMPIONSHIPS BOAT FISHING WITH LURES, ENNISKILLEN

Mesaj de steff » 22 Mai 2013, 07:25

fffff... iar te-au mooit astia si pe tine si pe aia de la mts :lol: :lol: :lol:

Scrie răspuns