Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 27 Mar 2013, 20:29

Gyorg scrie:Am facut doua zile de pescuit pe incintele unde se tine concursul.
Asa ceva n-am vazut in viata mea. Pregatiti-va la sala temeinic, va fi un concurs de adus stiuci la barca aproape incontinuu.
Am prins peste 100 de stiuci in cele doua zile de pescuit.
Ne-am debarbetat ancorele si jig-urile pentru protectie si eficienta la eliberare.
A fost ceva incredibil, nu pot sa-mi dau seama cum n-am auzit de incintele acestea pana acum!
Alex Grumaz scrie:Buna Seara ! Ma bucur sa particip la acest eveniment cu un partener de calibrul international. Laurentiu Andronic. Ma aflu in aceasta seara in pensiunea Big xxx impreuna cu bunul meu prieten Cristian Mitrea ( tataie ). Mi-a aratat azi incinta si am avut o partida de pescuit foarte interesanta ! Cristi 63 buc. ( minim 2 Kg. - maxim 5,5 Kg. ) iar eu umil concurent 61 Buc. ( minim 2 Kg. - maxim 5,5 Kg. ). Locatia este cu adevarat magnifica , o cunosc de aproximativ 1 an. Sper ca toti concurentii sa simta pe pielea lor ce am simtit eu azi . Am stat in incinta de la ora 9 pana la ora 16. O seara buna !
dancostea scrie:un pic out of topic, dar nu pot sa ma abtin.
Am fost si eu vinerea asta in aceasta incinta, si pot sa zic ca e extraordinar.
Vreo 50 de stiuci peste 3 kg intr-o zi
Majoritatea in jur de 3,5 - 4,5 mai rare la 5 - 5,5 kg si una singura de 6-7.
Atat apa adanca cat si foarte mica pentru topwatere. :wink:
Eu nu mai inteleg nimic decat ca cineva si-a propus sa altereze acest topic cu intentia de a denigra acest concurs.

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 27 Mar 2013, 20:35

pikeman scrie:Imagine

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 27 Mar 2013, 20:44

Aceste persoane sunt indreptatite sa faca comentarii. Parerea mea

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 28 Mar 2013, 09:57

Am intrebat un administrator sa verifice IP-ul de pe care se logheaza persoana care terfeleste acest topic si raspunsul administratorului a fost urmatorul Cristi Y=Covaliu R!!!!!!!!

DECI FOSTUL DIRECTOR DE CONCURS DE LA PRIMA EDITIE DOMNUL CRISTI MITREA

Un japcar de doi lei care a fugit cu banii de la concurs. Un crapist care da lectii de spinning.
L-a durut la basca de confortul concurentilor fiind ocupat cu transformarea pensiunii in bordel
Asteptau concurentii sa li se asigure transportul la pensiune si el in timpul ala petrecea si nu-l interesa nimic. Era ocupat cu fetitzele.

Om de doi lei Cristi Mitrea, ce te deranjeaza domnule? Ca cineva se gandeste la confortul concurentilor si o mai buna organizare decat a ta?

Du-te si dai cei 4.000 de lei lui Ramona ca stii prea bine situatia lor familiala.

Stau si ma gandesc daca e bine sau nu sa-i zic lui Ciprian ce incerci TU sa faci tu cu acest concurs dupa ce i-ai lasat in datorii dupa minunata ta organizare de concurs si disparitia cu banii.

Nea Vali te rog sa-mi primesti scuzele de riguare!

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 28 Mar 2013, 11:14

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de LucianBc » 28 Mar 2013, 11:20

Capturi de la prima editie : 84, 85 si 87 cm
ca sa se vada intergi - Click Dreapta - View Image !

Covaliu R
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 10
Membru din: 26 Mar 2013, 16:41

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de Covaliu R » 28 Mar 2013, 11:49

:lol: :lol: :lol: :lol: interesanta metoda de acoperire :lol: :lol: :lol: :lol:

Biju84
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 12
Membru din: 19 Feb 2013, 11:52

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de Biju84 » 28 Mar 2013, 12:03

Este pacat domnilor ca se ajung la astfel de discutii , cand pur si simplu ar trebui doar sa aplaudam initiativa , nu am nici un interes in a demigra sau in a promova acest concurs, insa citesc acest forum zilnic si imi pun mainile in cap, locuiesc in Belgia si sincer simt pe deplin lipsa unor partide de pescuit reusite din Delta .
Domnule Vali nu va cunosc insa cred ca acei bani de care spuneti dumneavoastra pt Suedia cred ca ar fi mai bine daca ar ramane in Romania , intradevar nu compar Romania cu Suedia la capitolul Stiuca. Ar trebuie sa promovam nu sa demigram , vorbiti de sponsori , aduceti sponsori daca mai gasiti , pt ca multi citesc la fel ca mine acest forum si cand vad ce "mancarime: e intre pescari , se las pagubasi.
Domnule Covaliu vad ca de cand v-ati logat aveti mesaje doar pe acest topic , concluzia ? Lesne de inteles.
Domnule Lucian aveti tot dreptul ca fondator al acestui Topic sa rugati un moderator sa stearga mesajele offtopic. (daca vi se pare interesant ce v-am dat in pm vom discuta detalii )

Felicitari pt initiativa , si capul sus , carcotasi vor fi mereu.
Fire cat mai zbuciumate la concurs , si sa aveti parte de o vreme minunata.

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4617
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de vali stratonov » 28 Mar 2013, 13:11

Nea Vali te rog sa-mi primesti scuzele de riguare!
Lucian , nu e cazul de scuze ....eu cred ca ai luat chestia asta putin cam personal si nu era cazul.
Din experienta iti zic , cind te expui in astfel de lucruri nu te astepta ca lumea numai sa aplaude ....unii pun intrebari, altii cred ca nu-i ok , altii cauta nod in papura ....asta este .
Cind iti ziceam ca de pe margine e usor ai crezut ca fac misto....nu fac frate , eu am capatat anumita imunitate in ceea ce priveste forumul si organizarea de concursuri si nu le mai iau personal....

Nu o sa poti multumii pe toata lumea niciodata ...fi sigur de asta.

Eu apreciez ca te implici in fenomen , ceea ce-i cel mai important ....iar daca lucrurile vor iesi cum ti-ai dorit tu e super OK.
Spor la organizare , vreme buna si cine stie poate vei vrea sa vii la proiectul nou de la Minjesti de pe 18 mai.....te astept cu placere sa pescuim impreuna cei mai mari 5 bibani. :wink:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

gabi udila
senior
senior
Mesaje: 320
Membru din: 09 Iun 2005, 22:38
Localitate: craiova

Re: Trofeul OPERATIUNEA MONSTRU editia a doua

Mesaj de gabi udila » 29 Mar 2013, 14:33

LucianBc scrie:Am intrebat un administrator sa verifice IP-ul de pe care se logheaza persoana care terfeleste acest topic si raspunsul administratorului a fost urmatorul Cristi Y=Covaliu R!!!!!!!!
Ce sa inteleg de aici?
Ca toti putem cere informatii de la admin cu privire la IP-ul vreunui membru?

Scrie răspuns