Sa vin sau nu la Open?

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
ANDREI RIGA
veteran
veteran
Mesaje: 1651
Membru din: 05 Oct 2006, 11:40
Contact:

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de ANDREI RIGA » 05 Mar 2013, 17:20

Nemernic scrie:
oby 1 scrie:pai cine a dorit stica in delta(in loc de snagov) ar cam face bine sa umple lista la prima etapa :evil:
Si daca o faceau pe Snagov....va plangeati ca nu aveti ce prinde....si tot asa...sau gresesc ? :D
Oby nu s-ar fii plans, cu siguranta. Dar oricum, votu-i vot ! Din nefericire a fost foarte din scurt.

stiucarcs
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 121
Membru din: 24 Sep 2011, 22:02
Localitate: Tulcea

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de stiucarcs » 06 Mar 2013, 07:01

Cine a pescuit in ultima vreme la Cormoran, mai vrea!
Vezi si rezultatele la Cupa Uzlina din toamna...

Avatar utilizator
MatrixVR5
veteran
veteran
Mesaje: 741
Membru din: 01 Noi 2004, 16:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de MatrixVR5 » 12 Mar 2013, 12:26

Etape OPEN

Anul acesta ...., nu stiu daca o sa ajung la vreo etapa , deoarece preturile sunt prea mari fata de anul trecut cu tot cu reduceri :cry:
Aici Liga a gresit !
Cum se promoveaza Openul cu taxe mai mari ??? :cry:
:shock: :shock: :shock:
P.S.
Se va face o micro divizie Master in Open , deoarece peste 15 participanti de la Master au renuntat in 2013 ! Aceasta este cunva O PROBLEMA NEELUCIDATA ??? :oops:
FISHING IS LIFE.
The rest just details!

g30rg3
veteran
veteran
Mesaje: 1274
Membru din: 28 Mar 2011, 11:17

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de g30rg3 » 13 Mar 2013, 16:30

Mai nou s-a zis cu camparea la Cormoranu. Acum vrei nu vrei trebuie sa te cazezi undeva deci alt scarpinat in fund si alti bani frecati aiurea.

sorin tot
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 224
Membru din: 30 Mai 2006, 22:31
Localitate: Cluj
Contact:

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de sorin tot » 14 Mar 2013, 10:41

Beton programul LRS pentru 2013! Viziune, idei, marketing, chestionare, incurajare maxima pentru Open...EXCEPTIONAL!

O alta faza tare e ca intr-una din emisiunile live PVTV spunea cineva ca revenirea unor oameni care deja au facut performanta nu e o prioritate pentru LRS...trebuie concentrare maxima pe atragerea de noi concurenti. Sa zici ca nu te intereseaza retragerea lui Andronic, Vlasin si altii mi se pare penibil. Ai valori certe care prin prezenta lor la un concurs atrag nume noi (eu am participat la primul concurs tocmai ca sa "ma bat" cu pescari consacrati) si le dai flit.....management de clasa!
https://www.totpescuit.ro

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de pikeman » 15 Mar 2013, 02:37

salut,
din pacate trebuie sa constat ca media taxei a ramas maricica si anul acesta, dar nu a depins de LRS ci mai degraba de administratorii apelor la unele etape
cred ca s-a incercat o mediere a taxelor astfel incat sa se atraga cat mai multi potentiali concurenti din zonele de concurs, desi asta nu ajuta la continuitate - adica pentru accederea in master nu ajuta participarea zonala pe etapa
sperantele de sponsorizari exista dar din pacate cred ca se vor reflecta mai mult in sezonul 2014
remarc totusi ca ramanem cu aceeasi meteahna, critica e mai usoara decat opinia constructiva, aici criticam taxele de concurs, dar nu avem opinii la "ce sa facem" sa fie mai bine, constructiv tindem spre 0 :(
ma bucura faptul ca sunt totusi doritori si posteaza chiar si negativ asupra situatiei, intr-un fel exista speranta :p

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Sa vin sau nu la Open?

Mesaj de semlecangheorghe » 15 Mar 2013, 07:30

dar nu avem opinii la "ce sa facem" sa fie mai bine, c
Sint atitea locuri unde s-ar putea tine un concurs..foarte reusit ,fara taxe mari..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Scrie răspuns