protest PRO FISHING LEAGUE

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1036
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de jonah » 15 Iun 2014, 09:09

Vlade am o intrebare simpla pentru tine : chiar vrei sa dam in vileag toate tampeniile care s-au intamplat la Periprava ? Sa discutam de lucruri mult mai grave cum ar fi fise ,clasamente eronate ,batiste pe tzambal etc ? Din respect pentru voi si PFL pana acum am tacut dar se pare ca .......

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1036
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de jonah » 15 Iun 2014, 09:13

.......standardele voastre inalte nu au fost nici macar la nivel de Cupa Moldovei ( sa ma ierte dragii mei prieteni moldoveni )!! :lol1:

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5737
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de Zamfi » 15 Iun 2014, 09:36

Cred ca lucrurile trebuie puse pe tapet! Mai devreme sau mai tarziu ele tot se vor afla...Cu cat mai repede cu atat mai bine! Mai afla si profani din astia ca mine cum e cu ...invitationalele :lol: Nu de alta ,dar poate unii membrii au tendinte de a intra in concursuri si atunci e bine de stiut! :twisted:
Pe de alta parte ,aceste incidente nu fac deloc bine concursurilor de spinning ,indiferent de nivelul la care se desfasoara.Sa nu ne mai miram atunci ca lumea nu intra in concursuri ...Da, pescuitul nu este un sport in adevaratul sens al cuvantului ,dar concursurile ar fi bine sa fie cat mai ...sportive ,cel putin dpdv al fair-play-ului :!:
Pentru a ajunge sa vezi curcubeul trebuie mai intai sa suporti ploaia.

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1036
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de jonah » 15 Iun 2014, 09:45

Le multumesc pentru neparticiparea mea la etapele din toamna!!! Dupa cel putin 1000 de euro (nu dolari cum gresit estimasem vineri ) cheltuiti la 3 etape de PFL ( bani personali nu sponsorizari ) imi prinde bine o pauza .

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de semlecangheorghe » 15 Iun 2014, 10:25

Da mah,cica de aia nu mergea bine LRS-ul..lipsea ''un nou suflu''..si or venit zachildrenofzarevolushan..sa arate ei lumii asteia cum sta treaba..Si-au aratat..Cine are ochi de vazut...stie pe viitor ce o sa faca..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de SF » 15 Iun 2014, 11:50

Portretu unui astfel de children al revolutiei vad ca nu de deosebeste cu mult de portretu copilului adus de revolutia din 89, avid de putere si bani , rapace , insolent , considera normele sale de conduita drept normale , in general pus pe fraerit pe altii , de multe ori se crede buricu pamantului.

Da ii mai grav Tarus , ca o pescuit in mansa sau ca mananca pesti , ce inseamna sa pui la suflet si sa tii atatia ani incat sa scrii articole pe tema sau sa-i dedici vreme indelungata spatiu in revista sa-l ponegreste , ca atunci cand ai posibilitatea sa dovedesti ca esti din alt aluat , sa dai cu mucii in fasole cat se poate de puternic .
Cred ca am descoperit o noua specie , Ego-fisher .

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de razvan m. » 15 Iun 2014, 13:05

Pana la urma a cui e ambitia de a nu acorda premiul castigat pe merit ? Ca e tot mai evident ca a devenit chestiune de orgoliu... :oops:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
oby 1
veteran
veteran
Mesaje: 1356
Membru din: 13 Dec 2005, 17:55
Localitate: iasi

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de oby 1 » 15 Iun 2014, 14:15

cica ar fi o decizie comuna dar singurul care o sustine cu mesaje e Vlad Tocae

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de nucus » 15 Iun 2014, 15:05

Atunci : Rusine Vlad Tocae si Huoooo ! Vezi ca pfl-ul e numai bun de maretul fane mucegai , chiar daca el nu a ajuns sa organizeze un concurs .
Discutia nu-si are rostul . Am impresia ca pfl-ul asta a intrat la apa si se umfla ,si se umfla exact ca-n fabula cu vaca si broasca.

victor kozec
junior
junior
Mesaje: 45
Membru din: 18 Apr 2014, 00:56

Re: protest PRO FISHING LEAGUE

Mesaj de victor kozec » 15 Iun 2014, 15:50

oby 1 scrie:cica ar fi o decizie comuna dar singurul care o sustine cu mesaje e Vlad Tocae
si banii de premiu unde au ajuns??s-au impartit intre cei ce au luat "decizia comuna" sau... :oops: :oops:

Scrie răspuns