PRIMA ETAPA OFICIALA A CAMPIONATULUI NATIONAL DE PESCUIT - S

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 29 Mai 2007, 00:01

Terrybillus , erai la copca pe vremea asta http://www.rapitori.ro/forum/post-85137 ... ght=#85137 .

Fir Intins!!!

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 29 Mai 2007, 00:07

Malin , daca spui organigrama federatiei , da nu ma tine pina cade AGVPS , fac cadou la cine vrei tu doua voblere mortale , marca Maria .

Fir Intins!!!

sofoneamihai
senior
senior
Mesaje: 325
Membru din: 01 Noi 2005, 15:20

Mesaj de sofoneamihai » 29 Mai 2007, 02:58

Vali bestie ! Pe 14 il inteleg ca a vazut triplu ( desi in prospect e mentionat clar ca efectul vizual e dublu ) fiind dopat de Mircea da si tu Brutus !
Pai Ovidiu e Mitic dasta de regat ce nu tine la lupta da ma bazam pa ardeleni sa tina o socoteala mai riguroasa ! De la 22 am spus io 7 apoi tu 11 . Mai negociem ? Ca io cum o dau cum nu ... nu ies la inventar !
Ieri pe site-ul oficial al apsalba a fost postat clasamentul etapei I culmea identic cu primul . Omoloage tata care ar fi reactia ta daca dupa prima etapa din Liga I de fotbal ar aparea un clasament cu 10 , 12 echipe
care au punctat iar invinsii ar fi omisi pe motiv de ... blank . Sau ( daca exista ) cei 4 sunt un gen de paria si fiind un subiect "delicat" mai bine nu-i mentionati sa nu le lezati demnitatea . Daca doriti sa-i menajati tot nu-i in regula pt ca la concursul organizat de APR ( jos palaria ! ) ia-ti punctat si mentionat inclusiv pe cei care au platit dar n-au venit si pe cei cu blank (chiar si cel descalificat e inclus in clasament) nu v-a scapat unu ! Aici din 22 sau 11 ( in functie de sursa ) pierde-ti 15 sau ma rog 4 mie imi cam da cu rest fiind vorba de acelasi regulament la ambele competitii . Ori aveti dublu standard ( pe unii ii menajati si pe altii ii expuneti ) ori e un pic de ... abureala !
Dl Popescu promitea si ceva poze de vreo saptamana solicitate parca ieri si de Stefan ! NImic ?
Se poate tata o lamurire sau a-ti pontat ca in parlament cu cartelele colegilor ?
PS Sper ca nu mi-o bagi paia cu bou' ca lui Petre ( zdravan nu oi fi de scriu asta la ora 04 am ) iar de baut nu ma poti banui ca nu s-a lipit de mine ! Astept cu interes si pana atunci ... rumeg ce sa fac daca nu mi-a placut cartea si am baut cerneala ... nu ma prind asa repede de unele calcule !

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4614
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Mesaj de vali stratonov » 29 Mai 2007, 07:18

Misule , ai sau aveti mare dreptate cind spuneti ca e "ceva putred in Danemarca" in ceea ce priveste etapa de pe Sacel,din cauza nefericitei postari a clasamentului .
Explicatia ti-o dau eu si sper din suflet sa nu crezi ca "bag de zece".
S-au inscris initial 22 insi din mai multe asoc.dar la balta au numa ajuns 11. Din pacate s-a prins numa salau ,balta ne fiind "testata' de nimeni niciodata si l-am crezut pe 'patron' ca are rapitor in ea.
Au punctat doar 7 din cei 11 concurenti ,dar asta nu scuza cu nimic modul in care s-au afisat rezultatele (total neprofesionist) concursului de cei care au organizat etapa.
Am sa incerc ca in cel mai scurt timp posibil sa obtin fisele de concurs si sa postez clasamentul pe manse ,general etc.. asa cum se face.
Astept si eu pozele facute in concurs dar am inteles ca cel ce a facut situl are o problema de familie si lumea nu se pricepe sa le posteze.
Sper ca pe viitor sa nu mai apara asemenea 'derapari" iar pt. ca lucrurile sa intre in normalitate ma oblig eu sa veghez ca lucrurile sa se faca cum trebuie.Promit eu asta.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 29 Mai 2007, 07:56

auzi bestie :) nu aveam destule vanatai pe c*r, mai era nevoie si de dantura ta ?
iar la faza cu regatu vezica ai dat-o'n fasole
sunt ardelean iar de baut nu beau deci cade si chestia cu Mircea
dar daca vrei neaparat sa faci baie la Gostile ( ca si asa altceva mai bun nu ai de facut ) spune ! :)
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

Avatar utilizator
Stefan Tudose
Moderator
Moderator
Mesaje: 557
Membru din: 19 Apr 2004, 08:02
Localitate: Arad/ Timisoara

Mesaj de Stefan Tudose » 29 Mai 2007, 08:08

Sincer,
cred ca altcineva o sa faca baie 14, nu Misu. Asta daca nu vii insotit, of course :lol: :lol: :lol:
WSB Dream Team
www.wsbteam.com

sofoneamihai
senior
senior
Mesaje: 325
Membru din: 01 Noi 2005, 15:20

Mesaj de sofoneamihai » 29 Mai 2007, 08:21

Prima atitudine ( legata de postul asta ) coerenta ! Din partea mea subiect inchis !
PS E riscant sa incerce careva sa te muste ... risti sa-ti rupi dintii (esti ... atos ... bestie doar piele si os ) !

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 29 Mai 2007, 08:24

ai ghicit Misule :)
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

Avatar utilizator
ovidiu14
veteran
veteran
Mesaje: 1414
Membru din: 07 Oct 2004, 13:40
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de ovidiu14 » 29 Mai 2007, 08:25

Stefan pana sa intelegi toate glumele mele cu Mihai mai ai ceva :D
Clubul Sportiv al Pescarilor de Rapitori
Imagine

Daca accepti orice , asteapta-te la orice ! 14

Avatar utilizator
petre - BerTi
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 111
Membru din: 13 Mai 2005, 17:57
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de petre - BerTi » 29 Mai 2007, 09:02

Scuzati-l domnu' Gyury 14, e mic si nu stie ce vorbeste. Nu-si da seama ca nu-ntelege nimic din viata asta... mai du-te ba Fane la scoala.

Scrie răspuns