PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 06 Feb 2013, 13:07

Popescu scrie:
Lucian BC,
Nu te enerva că-ți crește colesterolul. Ce este deplasat în ceea ce am spus? Sau nu am dreptul la opinie pe un forum public? Spune-o drept, nu cu invective! S-ar putea ca timpul să ne aducă odată față în față și o să-mi fie milă de jena ta.


Uite cum sta treaba : Nu te cunosc, nu ma cunosti PUNCT.
Esti deranjabili si intrerupi orice discutie constructiva pe toate forumurile. Poate e o tehnica de a ta. Si mi se pare normal ca lumea sa se ia de tine

Dar treaba asta: S-ar putea ca timpul să ne aducă odată față în față și o să-mi fie milă de jena ta nu prea imi place cum suna. Asa ca te rog frumos sa-ti revizuiesti atitudinea fata de mine ptr ca nu te-am jignit cu nimic si nu am solicitat o intrevedere domn presedinte.
Auzi aici:să-mi fie milă de jena ta

Eu nu cred ca ai vrea sa stai in fata unui munte de moldovean de vreo doi metri trecut prin toate in viata de IGJR (Batalionul KFOR) vreo 13 ani.

Asa ca pentru inceput o luam sistematic:
Pasu 1: Te rog frumos sa ma lasiiii in pasiii uai!

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 06 Feb 2013, 13:21

Federatia asta a ta e numai ptr. spinning?
Du-te domnule prezident doua luni pe alte forumuri de crapisti, doua luni de stationar,fly,feeder...etc. Si dupa ce ai facut o tura deasta cand ne vine randul te poftim la discutii cu noutatile in materie de procese,adunari,jigniri,...etc.

Ce zici te prinzi?

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 06 Feb 2013, 13:26

Esti exact ca o musca lovita de parbriz

Apropo domnule prezident, :?: :?: stii ce are o musca in cap cand se loveste de parbrizul uneii masini care merge cu 200 de km/h :?: :?: :?: :?:

Avatar utilizator
Sorin
Moderator
Moderator
Mesaje: 4694
Membru din: 17 Mai 2004, 10:39
Localitate: Bucuresti

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de Sorin » 06 Feb 2013, 13:31

c..urul ? :D
Da-i unui om un peste si el va manca o zi; invata-l sa
pescuiasca si el va
sta pe marginea lacului si va bea bere toata ziua.

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 06 Feb 2013, 13:35

Exact colegu!

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de LucianBc » 06 Feb 2013, 13:44

Diseara la pvtv e seara "presedintilor". Oare la invitat Malin si pe domnu PREZIDENT :censored:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de semlecangheorghe » 06 Feb 2013, 14:12

Ex clus! Federația de la Alba este unică.
Corect ,nu mai este pe planeta asta federatie fara sportivi si concursuri... :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de apsalba » 06 Feb 2013, 14:37

semlecangheorghe scrie:
Ex clus! Federația de la Alba este unică.
Corect ,nu mai este pe planeta asta federatie fara sportivi si concursuri... :lol:
Uite că a început să-ți meargă mintea. Ai realizat într-un final că federația nu este pentru sportivi. Chestia aia cu concursurile nu o stăpânești încă, pentru că federația nu organizează concursuri, ci competiții oficiale. La aceste competiții cluburile înscriu echipele, federația având tangență doar cu loturile reprezentative selecționate pentru competițiile internaționale. Și încă o chestie; organizarea se face după autorizare și recunoaștere ca structură sportivă. Atât și nimit mai mult. Am văzut în statutul LRS că organizează competiții oficiale. Este autorizată în acest sens?

Lucian BC,
M-ai umplut de respect. Cei 2 m și faptul că ai fost în teatrele de război sunt de toată lauda. Un singur lucru să reții; mintea nu se evaluează la kg/corp, iar educația mea s-a făcut în alte teatre.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de apsalba » 06 Feb 2013, 14:39

LucianBc scrie:Diseara la pvtv e seara "presedintilor". Oare la invitat Malin si pe domnu PREZIDENT :censored:
Dacă cauți în arhiva PVTV, găsești mai multe interviuri cu mine decât cu orice alt președinte.

Avatar utilizator
ULK
veteran
veteran
Mesaje: 4163
Membru din: 26 Sep 2009, 23:41
Localitate: Cluj Napoca

Re: PĂREREA VOASTRĂ CONTEAZĂ

Mesaj de ULK » 06 Feb 2013, 14:44

apsalba scrie:
LucianBc scrie:Diseara la pvtv e seara "presedintilor". Oare la invitat Malin si pe domnu PREZIDENT :censored:
Dacă cauți în arhiva PVTV, găsești mai multe interviuri cu mine decât cu orice alt președinte.
Absolut corect ...orice post care se respecta trebuie sa aiba in grila si emisiuni de divertisment .
http://ulkustom.wblog.ro/
UlKustom Rods
Live,breathe,build,f.i.s.h.

Scrie răspuns