LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 13:11

Șarlatanule! mi-am adus aminte: cand faci calificarile la Cetate Alba Iulia ... ca aveai 12 sportivi la spinning si doar 6 locuri libere. Le-ai luat oamenilor bărci, lansete, naluci , "guta"? Grăbește-te! Primaria vrea sa inchida Europa si Dragonu Rosu!
Vezi ca doar maine nu e 4 aprilie si e concurs la Stolnici. Care trebuie omologat mai intai! Nu mai spun ca daca aduci acolo 10 arbitrii or sa fie mai multi decat sportivii si da prost la statistica.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de Mister Fisherman » 07 Mar 2014, 13:11

Mitomane , vine dizolvarea peste tine si tot mort de foame ai ramas :lol: :lol: :lol:
Dupa 5 aprilie esti terminat ! :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de Adelin » 07 Mar 2014, 13:47

apsalba scrie:De ce crezi că pescarii sportivi gândesc ca tine? Sau pescari sportivi în România sunteți doar tu cu Dinu, nucus și Adelin? Pe mihuță nu-l pun că el este avocat!
Aici musiu are dreptate, sa nu uitam de cei ce sunt inca pe drum si vin sa ingroase randurile sportivilor federali...sa ai parte de cat mai multi!!!

Imagine
Domn' presedinte, sa fi sanatos!Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 21:22

Imagine
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 21:31

Fane uite o sportiva pentru campionatul de feminin ... sa ai si tu de un podium!
Imagine
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 10 Mar 2014, 06:17

apsalba scrie:Am mai spus cu ceva vreme în urmă și mă conving pe zi ce trece că problema reprezentării sportivilor este una serioasă, indiferent de zgomotele ce vor urma acestor afirmații. Soluția pe care am propus-o cu ceva vreme în urmă și nu s-a ținut cont de ea, este aceea de a-și constitui o formă de reprezentare care să le apere interesele. O asociatie sau un sindicat ar fi o soluție. Merită luată în seamă o asemenea posibilitate.
Mare podoaba de om ești mă șarlatanule!
Adică cluburile sunt de vina. După ce te-ai pishat cu bolta pe sportivi, rezultate, titlu și medalii internaționale, vii sa le indici tu dușmanul de clasa: clubul. Clubul ii stoarce de bani, clubul deși are bani nu da sportivilor bani de acomodare și deplasare la campionatele naționale și mondiale. Împotriva lor trebuie noi sa ne întoarcem. Nu împotriva unei federații de coteț, cu 0 obiective realizabile, 0 cluburi reale, 0 președinte.
Bai habarnistule! Sa îți spun ceva: noi suntem cluburile. Nu suntem angajați/ sclavi ai unor cluburi care ne "spoliază" de bani asa cum face federația ta. Noi credem în cluburile noastre pentru ca noi le-am făcut, noi le-am dezvoltat, noi luam decizii în aceste cluburi. Si nu avem nevoie de nici o federație/ asociație/ sindicat sa ne salveze de nici un balaur. Poate te gândești tu sa faci una ca nu e prea in ordine domeniul și poate ar trebuie sa oferi un cadru legal.

PS: nu mai face pe oracolul cu "am zis de mult", "soluția pe care am propus-o". Știu ca vrei sa pari inteligent și vizionar ... dar numai halește nimeni cardeala ta. In plus ii faci sa se simtă prost pe cei inteligenți și vizionari.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de apsalba » 10 Mar 2014, 07:36

Ne vedem pe 20 martie 2014 la Alba Iulia! Atunci or să se vadă șarlatanii!
PS Încă nu ai realizat că ești un nimeni?

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Mar 2014, 08:03

apsalba scrie:Ne vedem pe 20 martie 2014 la Alba Iulia! Atunci or să se vadă șarlatanii!
PS Încă nu ai realizat că ești un nimeni?

Io prezic ca pe 6 aprilie vei fi ..''omul invizibil''.. :lol: :lol:
Nush daca o sa-ti revii ,da' pe 6 sigur o sa fii inodor,incolor,si ultrasilentios.. :lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

liviu_v
senior
senior
Mesaje: 313
Membru din: 18 Aug 2004, 10:57
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de liviu_v » 10 Mar 2014, 08:34

Am vorbit cu patronul Lacului Stolnici si m-a rugat sa va transmit ca in ceea ce priveste aparitia ca etapa a Lacului Stolnici in programul competitional oficial al federatiei este o mare minciuna. Nu a fost incheiat niciun acord cu federatia d-lui Popescu si nici nu se va organiza niciodata vreun concurs al d-lui Popescu pe Stolnici.

PS. In aceiasi convorbire, a mai transmis ca : Lacul Stolnici a facut si va face concursuri doar cu oameni seriosi precum cei din LRS.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 10 Mar 2014, 09:27

apsalba scrie:Ne vedem pe 20 martie 2014 la Alba Iulia! Atunci or să se vadă șarlatanii!
PS Încă nu ai realizat că ești un nimeni?
Iar la Alba Iulia zdreanță? Asta e tot ce poți? Cum pana mea ai tu procese cand esti petent la tine acasa? Nu s-a prins nimeni pana acum ca prea iti ies apele tie in satul acela electrificat? Si numai acolo.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns