LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Gyorg
veteran
veteran
Mesaje: 1166
Membru din: 07 Iul 2004, 15:22
Localitate: Ilfov
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de Gyorg » 07 Mar 2014, 12:45

Mai Popescule, nu inteleg cata ingustime sa ai in gandire sa nu vezi realitatea cruda?

Pecarii sportivi nu pot fi inregimentati in acest fel. Planurile tale de carton nu se pot concretiza oricata implicare, dorinta si energie ai tu!

Nici daca vei obtine acreditatarea FIPS-CIPS nu vei schimba nimic. Iti garantez - pot sa pun ramasag cu orice- ca tot nu o sa se bulucesca lumea la concursurile tale de carton. Din mai multe motive: in primul rand ptr ca o faci intr-un mod dictatorial, iar din alt motiv pentru ca nimeni nu mai are incredere in planurile tale. De cand te cunoastem ai numai: planuri, amenitari, procese, altceva nimic. N-ai dat premiile la oameni, ai de platit inca datorii, ai fost data afara din APS Alba (stim cum.. ciordeala).. increderea in tine este pierduta, nimeni din cei care-i cunosc nu vor participa la concursurile organizate sau guvernate de tine!

Poti sa o dai tu cu legal, oficial, guvernamental, daca pescarul nu o face din placere si cu incredere, sa fi tu sanatos, nu o sa-l vezi la nici un concurs de-al tau.

Parerea mea ar fi sa-ti canalizezi atentia catre politic. Adera la un partid bun, forteaza-te putin si o sa ajungi mare. In Romania este parlamentul de oameni ca tine, o sa te simti chiar apreciat.
http://www.kronect.ro
http://www.shopconectica.ro
conectica de calitate pentru retele de calculatoare sau telecomunicatii

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de pikeman » 07 Mar 2014, 12:51

SF scrie:Daca nu se vor tine nu va fi din cauza lui , el nu va avea nici o vina , doar o oferit cadru legal :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 12:52

Gyorg scrie:Nici daca vei obtine acreditatarea FIPS-CIPS nu vei schimba nimic. Iti garantez - pot sa pun ramasag cu orice- ca tot nu o sa se bulucesca lumea la concursurile tale de carton. Din mai multe motive: in primul rand ptr ca o faci intr-un mod dictatorial, iar din alt motiv pentru ca nimeni nu mai are incredere in planurile tale. De cand te cunoastem ai numai: planuri, amenitari, procese, altceva nimic. N-ai dat premiile la oameni, ai de platit inca datorii, ai fost data afara din APS Alba (stim cum.. ciordeala).. increderea in tine este pierduta, nimeni din cei care-i cunosc nu vor participa la concursurile organizate sau guvernate de tine!
Nu contează! Face el alta generație de pescari după chipul și asemănarea lui. Din lut, din iarba verde ii face!
Gyorg scrie:Parerea mea ar fi sa-ti canalizezi atentia catre politic. Adera la un partid bun, forteaza-te putin si o sa ajungi mare. In Romania este parlamentul de oameni ca tine, o sa te simti chiar apreciat.
Nu poate ... are dosar pătat ... trecut pătat ... creier pătat!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de apsalba » 07 Mar 2014, 12:53

De ce crezi că pescarii sportivi gândesc ca tine? Sau pescari sportivi în România sunteți doar tu cu Dinu, nucus și Adelin? Pe mihuță nu-l pun că el este avocat!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 13:00

apsalba scrie:De ce crezi că pescarii sportivi gândesc ca tine? Sau pescari sportivi în România sunteți doar tu cu Dinu, nucus și Adelin? Pe mihuță nu-l pun că el este avocat!
Pentru ca noi vorbim cu pescarii romani ... tu vorbești singur, vorbești cu slugile tale de pe la ministere si institutii (secretare batrane de obicei), cu judecători si cu câțiva pe care ai reusit sa-i păcălești si sa-i aduci in federație. Ai pierdut contactul cu realitatea ... si asta se numeste simptomatologie.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

dragos_g
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 10 Noi 2004, 13:30
Localitate: Bucuresti

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de dragos_g » 07 Mar 2014, 13:00

Eu propun un sondaj. Sa raspunda pescarii de pe acest forum la intrebarea daca ar participa la concursurile organizate de dl Fane Popescu.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 13:01

Am uitat sa te întreb: ai vorbit cu administratorul de la Lacul Morii dacă te lasă sa faci concursuri acolo?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de semlecangheorghe » 07 Mar 2014, 13:02

apsalba scrie:De ce crezi că pescarii sportivi gândesc ca tine? Sau pescari sportivi în România sunteți doar tu cu Dinu, nucus și Adelin? Pe mihuță nu-l pun că el este avocat!

Ioi ,du-te si te culca.....inafara de cei enumerati de tine(doar ca sa iti dau un exemplu)toti cei pe care i-ati invitat anul trecut (din Arad),chipurile pe cheltuiala federala, sa reprezinte Romania in Irlanda,nu or vrut sa mearga..Nici cand or auzit ca e gratis...Popescule,asta nu-ti da de gandit??
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de semlecangheorghe » 07 Mar 2014, 13:03

StefanDinu scrie:Am uitat sa te întreb: ai vorbit cu administratorul de la Lacul Morii dacă te lasă sa faci concursuri acolo?

Nu-i da idei...mai putin si federatia o sa scoata...'permise de streetfishing'',ca doar e ..'sport',nu?? :wallbash:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: LIGA ROMANA DE SPINNNIG, Intrebari,Sugestii,Feedback

Mesaj de StefanDinu » 07 Mar 2014, 13:05

dragos_g scrie:Eu propun un sondaj. Sa raspunda pescarii de pe acest forum la intrebarea daca ar participa la concursurile organizate de dl Fane Popescu.
Sa iti spun sincer eu nu stiu mai mult de 10 oameni care nu l-ar bate pe Popescu. Iar jumate din aia 10 sunt la nivel de mila ... Doar nebunii cred in el ... si in DD/ OTV. E un lucru pe care l-am observat de ceva vreme referitoare la aceasta aluturare ... "DD sustine FRPS" ar fi un slogan bun!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns