gostilele

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 08 Iun 2007, 20:32

capra murise ,ce puteai sa faci /nu era vinovat administratorul,sau asociatul /cu cine trebuia sa te iei. pina la urma ,,,,,,un ghiorghita cu gura mare care avrut sa se umfle ca el are relatii la AGVPS??? si care a inceput sa ameninte,<<<<<<<<prietene la mine acasa EU sunt seful!nu musafiri?ai inteles atitudinea lu ghiorghita :idea:nu stiu de unde tupeu se chiama? pt lamuriri 0721 438 688, :idea:

Avatar utilizator
MihaiV
Moderator
Moderator
Mesaje: 3849
Membru din: 11 Mai 2004, 08:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de MihaiV » 08 Iun 2007, 21:10

bogdan72_coco scrie:capra murise ,ce puteai sa faci /nu era vinovat administratorul,sau asociatul /cu cine trebuia sa te iei.
Capra murise, de acord, nu puteai sa o invii.
Vinovat era administratorul, dar nu asa cum o dai cotita, adica nu pentru moartea caprioarei, ci pentru ca ii discrimina si defavoriza pe concurenti.
Intelege ca din punct de vedere al concursului nu acuz omorarea caprioarei. Asta e o problema separata, fara nici o legatura in afara de cea spatiala.
Dar atitudinea administratorului care i-a pus pe cei doi sa-si stranga corturile si sa plece si ameninta ca nu-i mai lasa pe lac in mansa III este de neadmis.
Ce puteai face am spus mai sus.
Mai mult nu mai am de zis.
Fiecare cu parerile lui, cu constiinta lui si cu multumirea de sine. Ce mai urmeaza, vom vedea! :cry:

bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 08 Iun 2007, 21:15

bati cimpi prietene .salut !si tu si altii stiti varianta lu 13 si 14 mam lamurit. ca oparanteza ,,,,,,,,,,,,,,,acolo la cearta care a avut lo erau 6 proprietari de baltiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de prin zona?????????????? cu bine.

sofoneamihai
senior
senior
Mesaje: 325
Membru din: 01 Noi 2005, 15:20

Mesaj de sofoneamihai » 08 Iun 2007, 21:51

Mihai tata din vorbe auzite nu poti chiar fi asa vehement ! Din start nu la dat nimeni afara pe 14 ci el a considerat ca este normal sa iasa cu cortul in fata masinii care era parcata in exteriorul proprietatii ! Si nu a interzis nimeni accesul lui Gyorg in mansa 3 . Asta pt conformitate ! Nu cred ca e cazul sa supralicitam ca s-au spus si asa prea multe !
Apropo ... nu cred ca era obligatia dl-ui Burcea sa ne primeasaca in curte . Anul trecut mesele , dozatorul si premiera au fost in afara incintei !Se pare ca era mai bine sa nu ne primeasca si nu ar mai fi avut nimeni de unde sa ne dea afara ! Atunci totul ar fi fost catalogat drept un incident privat fara legatura cu concursul !
Gyorg bestie te dai ranit si tu de mama mama ! Ca tie mila de Bamby te cred dar in rest daca stau si ma gandesc bine cat oi fi io de stelist ( dar nu si fan al vecinului tau Gigi !) parca nu ma bucur de cainii aia de le dai tu glontu' pa unde ii prinzi ( cei drept pe fond de vanatoare ! ) . Stii cum e aia egalitate egalitate dar nu pt ... catei !
PS Sa inteleg ca in mansa trei ai trecut peste amenintari si ai intrat pe proprietatea omului peste voia lui ? Daca aveai sange in instalatie nu intrai ostentativ in mansa 3 inclusiv (eventual ) cu alti colagi si atunci iesea suier !
Faptul ca noi Anglers XXI vom decide sau nu daca vom mai organiza sau nu etapa pe Gostilele e exclusiv o problema interna ( asta apropo de atitudine ) !

bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 08 Iun 2007, 21:59

adevar :!: 13,,,,,,,,,,,,,14!

bogdan72_coco
junior
junior
Mesaje: 77
Membru din: 20 Sep 2006, 20:31
Contact:

Mesaj de bogdan72_coco » 08 Iun 2007, 22:02

bogdan72_coco scrie:bati cimpi prietene .salut !si tu si altii stiti varianta lu 13 si 14 mam lamurit. ca oparanteza ,,,,,,,,,,,,,,,acolo la cearta care a avut lo erau 6 proprietari de baltiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de prin zona?????????????? cu bine.
protocoale ceva APR???? cred ca au cam fost........ :idea:

sofoneamihai
senior
senior
Mesaje: 325
Membru din: 01 Noi 2005, 15:20

Mesaj de sofoneamihai » 09 Iun 2007, 00:10

Florine ori ai fost dezimformat ori tii sa inflamezi spiritele inutil !
Intai vorbesti de doi agresati apoi de doi fortati ! Sa ne asteptam la doi molestati , linsati sau hacuiti ! Repet a fost doar unu si acela Gyorg ( care atunci inca nu era dublu campion sa motivezi ca au fost agresati doi campioni ) ! De fortat ... cel mult eu sa-i fi fortat dar sincer ... nici ei nu au opus rezistenta asa ca i-am intimidat repede !
14 e victima colaterala ii era frica sa dorma singurica in cort sau na nu era deontologic odata ce au venit impreuna sa doarma separat .
La cat de fini observatori suntem noi doi era imposibil sa ne fi scapat
vreun protest oficial al vreunei asociatii ( nici macar APR ! ) asta vis a vis de atitudine ! Ma insel ?

sofoneamihai
senior
senior
Mesaje: 325
Membru din: 01 Noi 2005, 15:20

Mesaj de sofoneamihai » 09 Iun 2007, 00:29

Stefane da-le tata 30 de beri sa mai uite si fai mai toleranti ! Sa traiesti fara reparatii si ... daca se poate si bogat ( nu putred de bogat ) nu cred ca deranjeaza ! Sanatate Bestie !

reprezint_pantelimon
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 7
Membru din: 04 Mai 2007, 23:42
Localitate: bucuresti

satui de pupancuristi

Mesaj de reprezint_pantelimon » 09 Iun 2007, 02:20

bogdane 72_coco
Se vede de la o posta ca tii cu ursul.
Cu totii stim ca ai fost paznic la Burcea si acum te dai cocos
si incerci sa deviezi subiectul de la realitate.
Daca taceai pescar ramaneai.
Suntem satui de atatia pupancuristi asa ca lasa-neeee...
apropo ...
La cate maceluri de acest gen ai participat cand lucrai acolo?

Avatar utilizator
ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 2660
Membru din: 14 Ian 2005, 22:33
Contact:

Mesaj de ovidiu » 09 Iun 2007, 06:32

mingea e in aer.... sa vedem unde cadeee... tensiunea atinge cote alarmante... :D
pentru unii este un hobby, pentru altii o pasiune; pentru mine, pescuitul este o stare...

Închis