gostilele

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Închis
musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 12 Iun 2007, 21:41

Unde erau monumentele alea ale prostiei? la voi sau la Caracal? :lol:
Bafta!!!! pescarule
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Avatar utilizator
Zamfi
veteran
veteran
Mesaje: 5738
Membru din: 01 Oct 2006, 19:50

Mesaj de Zamfi » 12 Iun 2007, 21:48

v-ati lua nevasta gravida la un eveniment care ne-a impins pina si pe noi barbatii la limita suportabilului?
In primul rand ,nu am participat !Motivele....Insa...in al doilea rand, eu am crezut ca acest concurs (de fapt o cred si acum!) este o chestie benefica, relaxanta, in natura, unde , nu-i asa, e chiar indicat sa-ti inviti sotia ,insarcinata , sa participe... Daca nu este asa (desi nu cred!) ma felicit ca nu am participat la acest turneu si ma jur ca nu o sa particip niciodata! :lol: Mai OAMENILOR (cu scuze daca supar pe cineva!) , v-ati gandit ca acest site este public si ca multi pescari vor fi profund dezamagiti de ce se intampla la nivel de varf(?) in aceasta ramura a pescuitului , care este spinningul?! :roll: Eu cred ca este momentul sa se traga concluziile,invatamintele si sa terminati cu "micile" probleme...Situatia a fost urata...deosebit de urata...dar sunt colegi care ar vrea sa intre in competitii si poate se razgandesc...E pacat! Sau nu?!
:shock: Pai cand vad ca valistrati isi pune problema daca sa continue sau nu...e Jale!!!

Va rog, nu ma bagati in seama!Eu sunt unul de pe margine, neimplicat in fenomenul competitional...asa ca...ignorati-ma!Dar intelegeti ca oamenii AU NEVOIE de mituri, de exemple, de modele! Va rog, vrem sa credem ca spinningul este ceva superior multor altor sporturi...Ca sa nu ne intoarcem, cum spunea cineva, in Liga lui Mitica!
Doamne ajuta!

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 12 Iun 2007, 22:17

musKloiu scrie:Unde erau monumentele alea ale prostiei? la voi sau la Caracal? :lol:
Bafta!!!! pescarule
Pe orice alt topic as fi dat fara sa ezit avertisment pt. asemenea replica "subtila".
La ce ai iesit aici, cred ca nu mai are rost.
Sunt curios unde pana unde ajungeti :cry:

Avatar utilizator
ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 2660
Membru din: 14 Ian 2005, 22:33
Contact:

Mesaj de ovidiu » 12 Iun 2007, 22:53

daca se lasa cu sange, si aveti nevoie de trasfuzii, eu am A-II. si am multi prieteni cu "0"...
pentru unii este un hobby, pentru altii o pasiune; pentru mine, pescuitul este o stare...

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 13 Iun 2007, 07:12

udila gabriel scrie: vizavi de imaginea socanta care poate afecta o gravida va intreb pe voi cei f grijulii cu familia voastra:v-ati lua nevasta gravida la un eveniment care ne-a impins pina si pe noi barbatii la limita suportabilului?
de ce sa nu as duce familia la un concurs de pescuit? E vb de o iesire in aer liber, in natura.
Sotiei mele chiar ii place la pescuit. Motiv pt care are si permis.
de ce sa nu vada o competitie de pescuit? Pt ca niste ............... ?? nu stiu cum sa le spun......... au dat dovada de o cruzime caracteristica epocii de piatra? Noroc ca nu au fost copii mici
sau e o pb ca vrem sa ne protejam familiile
@musKloiu
nici io nu stiu cum as reactiona daca in fata nevestimii s-ar face asemenea chestii

Ionut the carp
veteran
veteran
Mesaje: 2592
Membru din: 08 Iun 2005, 19:57
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Ionut the carp » 13 Iun 2007, 10:36

imbecilul si redusul ala trebuia luat atunci pe loc si "strans de....." chiar daca acest lucru ii deranja si mai mult pe administratori, care probabil sunt ca el, ce puteau face? . Acum pe forum nu faceti altceva decat sa stricati oarecum relatii de prietenie si o dati in SF-uri cu moartea caprioarei (alias. bamby reloaded)

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 13 Iun 2007, 16:50

imbecilul si redusul ala trebuia luat atunci pe loc si "strans de....."
De ce Johann?.... :lol: :lol: :lol:
Nu si-a stricat nimeni nici o relatie de prietenie cu nimeni pe acest topic......o relatie de prietenie nu se strica dintr-o discutie pe un topic.....
Acest topic nu a facut decat sa dea posibilitatea unui user sau altuia sa-si expuna modul in care gandeste sau nu gandeste :lol: ....ceea ce este perfect democratic implicit perfect postabil pe un forum.... :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Avatar utilizator
catalin petrescu
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 27
Membru din: 23 Mai 2007, 09:39
Localitate: matrix

Mesaj de catalin petrescu » 14 Iun 2007, 16:06

musKloiu scrie:Unde erau monumentele alea ale prostiei? la voi sau la Caracal? :lol:
Bafta!!!! pescarule
Nu sunt din Craiova, dar sunt oltean. Asa ca-ti spun Musculoiule ca monumentele alea erau pe la tine prin SNC. In rest, mult noroc pe balta si la peste!

andrei-ovidiu
veteran
veteran
Mesaje: 9168
Membru din: 06 Mai 2004, 13:08
Localitate: Rm. Valcea
Contact:

Mesaj de andrei-ovidiu » 14 Iun 2007, 16:14

iar sunteti cocosi pe forum :?:

musKloiu
veteran
veteran
Mesaje: 1005
Membru din: 11 Apr 2005, 23:08
Localitate: Kpitala

Mesaj de musKloiu » 16 Iun 2007, 22:40

catalin petrescu scrie:
musKloiu scrie:Unde erau monumentele alea ale prostiei? la voi sau la Caracal? :lol:
Bafta!!!! pescarule
Nu sunt din Craiova, dar sunt oltean. Asa ca-ti spun Musculoiule ca monumentele alea erau pe la tine prin SNC. In rest, mult noroc pe balta si la peste!
.....jalnic...eu credeam ca monumentele se afla pe strada lui udila....dar daca tu insisti ca s-ar afla pe olt.... :lol: atunci sanatate si cleni de piatra..... :lol: :lol: :lol:
Ce poate fi mai trist decat mediocritatea in viciu....

Închis