FRPS invita cluburile sportive la dialog

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 20 Ian 2012, 17:57

Cu toate ca pescarii si-au exprimat cat se poate de clar cat de mult ii intereseaza parerea despre Popescu totusi s-a facut interviul?! :shock: :roll: ...interesant. :roll:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Mesaj de cristi.albu » 20 Ian 2012, 23:04

pai acu pe bune nu trebuia? incearca sa o gandesti din pozitia PVTV ... un post care pana la urma cauta subiecte de interes si cauta sa aduca pe TV diferite puncte de vedere, asta in plus fata de ce facem in mod obisnuit... chestii de pescuit; dupa parerea mea, pentru ca iti spun sincer ca mie mi-a venit ideea, nu e o problema daca apare omu pe site, ca de fapt despre asta e vorba ... nu o sa fie nimic pe TV

la fel e vorba si cu AGVPS ... cati de aici simpatiseaza cu ei; probabil f putini, insa sunt ferm convins ca pe multi intereseaza parerea lor, asa macar de divertisment...

asa se vede de la mine din birou, vorba unui cunoscut comun :)

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 20 Ian 2012, 23:14

Io zic ca interviul trebuia facut nu ca un monolog al domnului, ci ca un dialog cu pescarii interesati sa-l intrebe una alta si carora poate o sa le raspunda macar in fata, ca pe forum e mai usor sa te fofilezi...te dai la fund si scoti capul mai la vale cand se spala rusinea.Uite Tavi si acuma asteapta raspunsuri de la musiu, nu-l misca nmeni din fata monitorului, sta omul si asteapta..... :cry:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Mesaj de cristi.albu » 20 Ian 2012, 23:29

ai impresia ca in fata camerei raspunsurile nu sunt aceleasi? tot stil "politica" sunt
poate ca am gresit ca nu am intrebat inainte, aici, care sunt intrebarile voastre

in ziua in care s-a facut interviul eu am ajuns mai tarziu si se facuse si nici macar nu stiam ca va fi in la noi

dar, daca nu e prea mult, cu proxima ocazie mai facem un interviu :)))

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 20 Ian 2012, 23:39

putem incepe cu propuneri de intrebari?
Hai ca vin io cu un veche, "uitata" in negura vremurilor:
1. "Unde sunt cele 10 milioane(1000RON intre timp) promise pt popularea care s-a facut cu donatiile de pe forum???

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 20 Ian 2012, 23:45

cristi.albu scrie: dar, daca nu e prea mult, cu proxima ocazie mai facem un interviu :)))
Asta chiar ca e prea mult, tu chiar vrei sa ne termini cu zile?!....zi cat ne cota sa nu mai faci nici un interviu si noi iti platim dublu, numa sa nu mai il vedem!!!...sau faceti interviul cu o punga de hartie trasa pe cap...astfel e mai uman. :oops: :oops: :oops:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
luci_t
veteran
veteran
Mesaje: 1729
Membru din: 26 Ian 2007, 23:22
Contact:

Mesaj de luci_t » 21 Ian 2012, 00:11

@adelin
chiar mi-ar place sa-l vad pe fane popescu raspunzand unui set de intrebari din partea pescarilor; poate se realizeaza ceva online, cu fane in fata unu webcam :wink:
Asi fi curios daca s-ar mai putea fofila si atunci

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 21 Ian 2012, 17:50

cristi.albu scrie:pai acu pe bune nu trebuia? incearca sa o gandesti din pozitia PVTV ... un post care pana la urma cauta subiecte de interes si cauta sa aduca pe TV diferite puncte de vedere, asta in plus fata de ce facem in mod obisnuit... chestii de pescuit; dupa parerea mea, pentru ca iti spun sincer ca mie mi-a venit ideea, nu e o problema daca apare omu pe site, ca de fapt despre asta e vorba ... nu o sa fie nimic pe TV

la fel e vorba si cu AGVPS ... cati de aici simpatiseaza cu ei; probabil f putini, insa sunt ferm convins ca pe multi intereseaza parerea lor, asa macar de divertisment...

asa se vede de la mine din birou, vorba unui cunoscut comun :)
De la mine se vede ca tre sa dati pe sticla oameni care au de a face cu pescuitu Popescu nici pescar nu-i , nici federatia lui inca nu-i functionala , mai precis inca nu are toate cele legale , de ce sa-l dai ?
Nebunii sant pe toate gardurile , vezi ca dadea Mihuta un ex. cu un imparat american :lol: , foarte veritabil dealtfel :)

Cucu Ionel
senior
senior
Mesaje: 351
Membru din: 16 Ian 2006, 17:41
Localitate: Timisoara

Mesaj de Cucu Ionel » 21 Ian 2012, 17:51

Mi s-a parut un articol mai bun asta http://pv-tv.tv/romanian/pescuit/vorbe- ... deaza.html unde, printre randuri, se pomeneste si de P.S.care si-a facut aparitia printre protestatari! :lol: :lol:
Fir intins tuturor celor ce-si doresc acest lucru!

SF
veteran
veteran
Mesaje: 3581
Membru din: 31 Mar 2005, 22:54

Mesaj de SF » 21 Ian 2012, 17:57

luci_t scrie:putem incepe cu propuneri de intrebari?
Hai ca vin io cu un veche, "uitata" in negura vremurilor:
1. "Unde sunt cele 10 milioane(1000RON intre timp) promise pt popularea care s-a facut cu donatiile de pe forum???
Ce vrei ma , sa-l depaseasca pe asta :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=3MXBbjaIdcI

Scrie răspuns