Federatie - AGVPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 24 Mar 2014, 09:46

apsalba scrie:Fă o cerere in baza Legii 544/2001 și primești tot dosarul. Nu este nimic de ascuns. Nu te mai îmbăta cu apă chioară! Cât despre implicarea politică, fă publice datele pe care zici că le deții. Altfel, ești un mincinos ordinar sau cum spunea altcineva, un îmbârligător. Părerea mea despre tine s-a conturat deja. Și nu o să te mai bag în seamă. Este pierdere de vreme!
PS Nu te îmbăta cu apă chioară nici tu nici Dinu. Schimbarea unei instanțe nu modifică fondul. De asta să vă pregătiți.
Oricum, mă bucur că am putut să stau de vorbă cu răzvan mihuță. Cred că și el este de acord cu ce am scris aici! Și fondul este serios! De asta depinde pe mai departe viitoarea voastră participare la competițiile internaționale!
Ce faci Fanele? Dupa ce l-ai injurat si l-ai luat la misto pe Razvan acum il perii? Pai asa barbat esti tu? Ori, ori ... hotarastete!
Problema este ca tu nu mai bagi pe nimeni in seama! Ala e prost, ala e dobitoc, de ala te-ai convis, de celalalt ti-ai conturat deja o parere. Dar de tine, de tine nu ti-e sila? La cate minciuni ai bagat in ultimii 3-4 ani?
Ai spus ca ai 12 sportivi in club si ca faci selectie interna! Acum care e problema? Sunt 12 sportivi dar nu stiu sa pescuiasca si n-au scule ?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 24 Mar 2014, 10:06

apsalba scrie:Schimbarea unei instanțe nu modifică fondul. De asta să vă pregătiți.
Schimbarea unei instante ne scuteste de lucraturile secretarelor pe menopauza cu care te intretii tu pe holuri la o cafea. Pai daca nu aveam avocat la Alba o luam peste ochi fara drept de apel. Auzi tu! Ce convenabil s-a pierdut inaintarea LRS !!! Dar ce coincidenta fericita!
In rest la Bucuresti au mai ras de tine judecatorii! Tu sa te pregatesti de ridicol. Dar stai! Tu te-ai nascut pregatit pentru ridicol.
apsalba scrie:Cred că și el este de acord cu ce am scris aici! Și fondul este serios!
Ai deja halucinatii grave ... citeste cateva posturi mai sus sa vezi masura in care este Razvan de acord cu tine! Faptul ca atunci cand discuta cu tine da din cap inseamna ca e politicos si nu iti da un sut in *** sa te trimita la psihiatrie. In rest, viseaza!
apsalba scrie:De asta depinde pe mai departe viitoarea voastră participare la competițiile internaționale!
Fi fara grija ca de noi depinde participarea ... nu de rahatul tau de federatie!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 04 Apr 2014, 22:41

MikeB scrie:Game Over. Cu finalizare:

http://frpsc.info/legislatie-si-teme-ju ... s-t11.html


De luni, program TVL SUB PAMANT SRL

Prognoza meteo: se lasa cu lacrimi si alcool dublu rafinat.

La Animal Planet: Mans pe Stop. Cerere mare de tampoane de barbati.
Ia zi prorocule! Cum e ? E ca tine sau ca mine ? Ai cenușă sa îți trimit o găletușă de la mine de la grătar?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Steve Works
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 4
Membru din: 19 Mai 2015, 07:35

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de Steve Works » 25 Iun 2015, 10:11

Can aprinse spiritele. Dar ai dreptate. E ca tine.
_______________________________________
Steve Works
pregatire examen barou

Scrie răspuns