Federatie - AGVPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 16:03

Păi asta era ideea. Ai arătat ce poți. Dar s-a cam terminat ce ai avut de făcut. Poți să mergi să te culci.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 16:12

Ticălos bătrân ce ești ... uite cum ai ieșit tu de sub preș și te-ai amestecat cu golanii. Mare kkt de președinte mai ești tu.
Dar hai sa îți arat cam ce înseamnă LRS:
Imagine
Si ma mândresc ca am făcut și eu ceva acolo.
Vezi? N-am punctat la procese nimic. Dar acum sa te ții! O sa te usture peste tot!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 16:17

Văd. Te-ai intors in urmă cu 1.000 de ani. Printre altele și de la asta ti se trage!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Papagalule!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 16:21

Arici impotent. M-am intors ... ca am unde! Tu unde te intorci te rup oamenii in bataie. Si acasa te intorci cu teama!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 16:28

Tu nu citești ce postezi? 2006 - 1014?
PS Am bătut țara asta în lung și lat. Nu m-a bătut nimeni! Pa alții însă, îi bate soarta. Pe unii din propria prostie și înfumurare. Asta este. Nu toți se nasc deștepți. Unii au mintea sub freză, alții în bicepși!

PPS O să-ți scriu un epitaf. Aici zace omul care a crezut că a făcut și el câte ceva!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 16:36

M-am tot întrebat ce te mana pe tine în lupta și de ce?
La cât căcat scoți pe gura și încerci sa il vinzi, la cât de ordinar ești, puteai sa fi și tu acolo măcar un pârlit de primar.
Sau un consilier județean. Si cum știm ca îți plac locurile dosnice, cu putin pupat in cele trei litere ... cine știe ... poate un ajungeai chiar un deputat. Mai multi bani, mai multa putere.
Cum dracu ne-am procopsit noi cu idiotul de tine pe cap.
E o intrebare care ma tot zgandarea. Bani nu sunt, suturi iei de la toata lumea, rezultate nu ai, mult de munca si combatut de calculator ... pana mea ... complicat la pescuit. Cum te-ai decis tu la 50 de ani ca asta este scopul tau in viata si nu politica ?
Si ieri seara am vazut o stire despre Mona Musca si mi-a picat fisa!

Dosarul!
Desi ai apucaturi de Stefan Gheorghiu nu esti nici securist si nici mare scula in partid nu ai fost. Ca pana acum erai ajuns si nu iti pierdeai tu timpul cu Federatii FIPS-uri, CIPS-uri si altele. Dar un turnator nenorocit, mic, frustrat si servil ai fost! Ia recunoaste? Ai trimis oameni la Canal? Ai mintit ca aveau video si blugi? Ca vindeau prezervative in fabrica de la polonezi? Da-o pe bune! A trecut timpul si aia turnati daca nu sunt morti sunt prea batrani sa te mai arda la rozeta!
Zi! Sa ma duc pana la CNSAS sau te confesezi tu aici ?!?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 16:39

apsalba scrie:Tu nu citești ce postezi? 2006 - 1014?
PS Am bătut țara asta în lung și lat. Nu m-a bătut nimeni! Pa alții însă, îi bate soarta. Pe unii din propria prostie și înfumurare. Asta este. Nu toți se nasc deștepți. Unii au mintea sub freză, alții în bicepși!

PPS O să-ți scriu un epitaf. Aici zace omul care a crezut că a făcut și el câte ceva!
Detalii Scurtutz !!!

Daca mergi noaptea normal ca oamenii au si ei o viata nu ca tine doar procese si forumuri.
Lasa epitafu ca nu mai apuci ... la ce stres e pe capul tău te cureți în curând.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de Mister Fisherman » 20 Feb 2014, 16:41

Mitomane ,este cat se poate de clar ca te-au abandonat , ca pe o latrina infecta , toti cei care pana acum cateva zile sperau sa se capatuiasca dupa urma ta . Pana si aia s-au convins ca esti un mitoman muribund irecuperabil :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 16:52

Dinule, nu mai face eforturi intelectuale că ți se încălzesc lămpile. Turnătorii sunt deja în Parlament, iar ăia cu Ștefan Gheorghiu sunt deja mari oameni de afaceri.
Oricum, vizitele pe la CNSAS au oferit surprize nedorite multora. Poate îți găsești pe acolo ceva membri de familie.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS Nu miza pe stress-ul meu. Mă simt foarte bine! Și mai am multe de făcut și de arătat. Capitolul tău s-a închis. Al meu acum incepe!
1014! Ai fost în celulă cu 1003?
Ia să vedem! Cunoști cifra? Ține de cultura generală! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 17:03

Fofoloancă bătrână! Nu te lași! Tu chiar nu iți dai seama ca mai de trăit cam cât cățelul meu ... putin adică!
Din nou! Nu îți dai seama ca dacă pierzi războiul asta (și te asigur ca o sa-l pierzi) ai pierdut tot! Nu mai esti nimeni. O sa fii un punct negru in istoria pescuitului din Romania! O sa ajungi un alcoolic de or sa dea copii cu pietre în tine tine!
Eu insa nu pierd mai nimic. In cel mai rau caz intru in federatie si te **** de acolo pana iti cade parul din cap. Iti tai picioarele la scaun si iti lipesc pustata de toul usii. Dar nu scapi!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns