Federatie - AGVPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de nucus » 20 Feb 2014, 12:47

In schimb tu te-ai afirmat si ai niste rezultate fantastice ! Nu-mi provoci decit o greata permanenta ! JALNIC ! Iti suna ceasul cit de curind ! LICHEA JALNICA !!!

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 13:07

StefanDinu scrie:
apsalba scrie:... autorizația aia care nu a fost dată de MTS.
Impotent Isteric,
Sti cam cat conteaza o institutie care a facut disparuti 1 mil de euro si are un fost ministru condamnat pentru o gaura de 100.000 de euro. Putin! Foarte putin!
Nu vi maine la sedinta AGVPS? Sau n-ai curaj ... ca balls stim ca nu ai!
Am un delegat. Nu este de demnitatea mea să stau in aceeasi cameră cu tine. Aș avea o propunere de test de potență, dar mă abțin! E sub demnitatea mea să vorbesc ca tine de mame! Știu că aspectul ăsta l-a deranjat si pe Adelin!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 13:16

Vai! Ce păcat ... aveam ceva pentru tine! Poate data viitoare! Nu se știe când ne vedem!
Cat privește testul ... ce sa îți spun ? Am găsit însă o poza din luna ta de miere:Imagine

Atunci erai tanar ... acum la 90 de ani cât ai, probabil ca faci pipi prin sonda! Nu rad de tine, dar asta este adevarul!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 13:29

apsalba scrie:Nu este de demnitatea mea să stau in aceeasi cameră cu tine.
Imagine
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 14:11

Ți-aș recomanda să te concentrezi pe chestia cu suspendarea trimiterii loturilor. E treabă serioasă și sâmbătă veți trebui să luați niște decizii. Prin postările tale demonstrezi ceea ce eu stiu de multă vreme. Nu trebuie să vadă și alții câtă minte ai sub freză. Zău așa, nu-ți dai seama că ești penibil? Ai totuși o vârstă la care unii chiar fac treburi serioase, nu caterincă.

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de steff » 20 Feb 2014, 14:26

Opaaa... cineva a slobozit cateaua. :lol:
Oare au parasit deja barca?

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 14:57

apsalba scrie:Ți-aș recomanda să te concentrezi pe chestia cu suspendarea trimiterii loturilor. E treabă serioasă și sâmbătă veți trebui să luați niște decizii. Prin postările tale demonstrezi ceea ce eu stiu de multă vreme. Nu trebuie să vadă și alții câtă minte ai sub freză. Zău așa, nu-ți dai seama că ești penibil? Ai totuși o vârstă la care unii chiar fac treburi serioase, nu caterincă.
SP-ule eu sunt foarte concentrat pe problema ... se numește multitasking. Sunt serios si calare pe problema dar am timp sa te fac pe tine de rahat!
Dar încă odată: vezi-ți de oile tale si nu te mai f u t e pe tine de banii bisericii.
Si oricum umorul este un semn de inteligenta ... Dar nu te uita în oglinda ca umorul tău e jalnic.
Si dormi liniștit ! De acum ma ocup eu de tine! Personal!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de apsalba » 20 Feb 2014, 15:39

Nu am nevoie de valeți. Ocupă-te de familia ta. Cu pescuitul ai arătat ce poți. Poți să te duci să te culci.

nucus
veteran
veteran
Mesaje: 1092
Membru din: 03 Noi 2005, 17:49

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de nucus » 20 Feb 2014, 15:42

Si tu ai putea sa faci un gest si sa-ti ceri iertare de la cei care s-au lasat pacaliti .... ca oricum esti mort ...

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Federatie - AGVPS

Mesaj de StefanDinu » 20 Feb 2014, 15:56

apsalba scrie:Nu am nevoie de valeți. Ocupă-te de familia ta. Cu pescuitul ai arătat ce poți. Poți să te duci să te culci.
Eu am facut in 3 ani cam ce n-ai facut tu toata viata ta ... si nici nu o sa faci!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Scrie răspuns