Federatia lu`Fane

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bass Assassin
senior
senior
Mesaje: 363
Membru din: 02 Dec 2010, 00:02
Localitate: Cape Town

Mesaj de Bass Assassin » 10 Feb 2012, 14:34

razvan m. scrie:Articolul 48 se refera la revocarea recunoasterii functionarii si are ca efect fie suspendarea temporara a c.i.s.-ului fie radierea din registrul sportiv.
Pe astea Popescu inca nu le-a obtinut.
Nu este aplicabil in cazul de fata.
Cum nu e aplicabil cand el organizeaza CN la crap , rapitori , marin si casting ? A convocat si lotul national :lol:

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Mesaj de Adelin » 10 Feb 2012, 14:49

jonah scrie:
semlecangheorghe scrie:Din spatele tastelor toti parem altfel decit sintem in realitate..Eu de exemplu sint un om tacut si retras..nu tot timpul dar in marea majoritate asa sint..N-ai zice nu-i asa?? :lol:
Deci daca vii la un concurs anul asta treci pe langa mine si te faci ca nu ma vezi ? deci asa ? :lol: :lol: Las ca te agatz io atunci :D
Numa sa nu ii dai vin rosu de Bordeaux....io am facut odata gresala inainte de a pleca la pescuit...ca o gazda buna ce sunt am zis sa cinstesc omu' ca a venit la mine in casa. Apoi am ajuns la baraj la Taut( care acuma e gol :oops: ) si ne-am pus sa umflam barca si sa ne pregatim sa intram pe apa. In zona neste baieti faceau ecologizare si ce pot sa zic, doar tot respectu' pt ei, doar ca inainte de a intra pe apa Gigi se gandeste sa faca un pipi :oops: ....unde sa faca pipi omu'?!...la o tufa nu?! Da, doar ca un bajet care strangea sticle si harti de pe mal, frustrat de ceea ce a fost pus sa faca, se ia de Jiji-al meu ca de ce se pisha pe munca lui. :lol: :lol: :lol: Atat i-a trebuit la Jiji care era rosu in obraji ca focu inca de cand a iesit de la mine din casa. A inceput un show pe care cu greu am reusit sa il aplanez... :(


Nu stiam ca Gijel e asa aprig la beutura, ca ii indoiam vinu cu apa...asa ca ai grija Jonah, fara vin!!!

P.S. ...si cica are un uppercut de stanga mortal, cand vorbesti cu el tre sa ti dreapta jos, la ficat. :lol: :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1039
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Mesaj de jonah » 10 Feb 2012, 14:52

Adelin scrie:
jonah scrie:
semlecangheorghe scrie:Din spatele tastelor toti parem altfel decit sintem in realitate..Eu de exemplu sint un om tacut si retras..nu tot timpul dar in marea majoritate asa sint..N-ai zice nu-i asa?? :lol:
Deci daca vii la un concurs anul asta treci pe langa mine si te faci ca nu ma vezi ? deci asa ? :lol: :lol: Las ca te agatz io atunci :D
Numa sa nu ii dai vin rosu de Bordeaux....io am facut odata gresala inainte de a pleca la pescuit...ca o gazda buna ce sunt am zis sa cinstesc omu' ca a venit la mine in casa. Apoi am ajuns la baraj la Taut( care acuma e gol :oops: ) si ne-am pus sa umflam barca si sa ne pregatim sa intram pe apa. In zona neste baieti faceau ecologizare si ce pot sa zic, doar tot respectu' pt ei, doar ca inainte de a intra pe apa Gigi se gandeste sa faca un pipi :oops: ....unde sa faca pipi omu'?!...la o tufa nu?! Da, doar ca un bajet care strangea sticle si harti de pe mal, frustrat de ceea ce a fost pus sa faca, se ia de Jiji-al meu ca de ce se pisha pe munca lui. :lol: :lol: :lol: Atat i-a trebuit la Jiji care era rosu in obraji ca focu inca de cand a iesit de la mine din casa. A inceput un show pe care cu greu am reusit sa il aplanez... :(


Nu stiam ca Gijel e asa aprig la beutura, ca ii indoiam vinu cu apa...asa ca ai grija Jonah, fara vin!!!

P.S. ...si cica are un uppercut de stanga mortal, cand vorbesti cu el tre sa ti dreapta jos, la ficat. :lol: :lol:
Ii da tata un placaj jos la glezne daca se aprinde! Si pe urma ne impacam la o bere buna :D

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 11 Feb 2012, 06:42

Mah,io cred ca nu eram asa cum zici tu,caci imi amintesc perfect ca vinul era de Porto,nicidecum de Bordeaux,oricum fain vin...Plus ca afara era cam rece,si normal ca eram rosu in obraji,auzi la el...Si ce vina am avut io ca m-am usurat in tufis??Si ca 'ecologistul'ala era fustrat ca sefii lui invirteau in bogracz si el aduna hirtii si pet-uri??

Deci,Jonah draga,ideea este ca un vin de Porto,Bordeaux,etc..dezleaga limbile foarte repede,tre sa tinem minte asta pe viitor :wink:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
jonah
veteran
veteran
Mesaje: 1039
Membru din: 06 Ian 2007, 21:56
Localitate: Iasi

Mesaj de jonah » 11 Feb 2012, 08:50

S-a marcat ! Doamne ajuta ! :wink:

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Mesaj de semlecangheorghe » 11 Feb 2012, 09:34

:lol: :lol:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Federatia lu`Fane

Mesaj de cristi.albu » 20 Feb 2012, 16:51

Un interviu "interesant" cu Andrei Vladeanu despre Federatia Romana de Pescuit Sportiv etc, etc, etc.
VEZI INTERVIU

Avatar utilizator
cristi.albu
senior
senior
Mesaje: 398
Membru din: 23 Sep 2005, 19:59
Localitate: bucuresti

Re: Federatia lu`Fane

Mesaj de cristi.albu » 20 Feb 2012, 17:04

Am uitat sa spun ca urmeaza si partea a doua, in care l-am sunat pe Stefan Popescu. Va tin la curent pentru ca e un interviu "spumos".

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Federatia lu`Fane

Mesaj de ticairlandezu » 20 Feb 2012, 17:45

De retinut
Imagine

ticairlandezu
veteran
veteran
Mesaje: 737
Membru din: 19 Noi 2007, 04:40
Localitate: peste tot

Re: Federatia lu`Fane

Mesaj de ticairlandezu » 20 Feb 2012, 23:31

Alta
Imagine

Scrie răspuns