Dizolvarea F.R.P.S

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de Adelin » 24 Noi 2012, 00:27

VOTATI IMPARATUL!!!

Imagine
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de razvan m. » 24 Noi 2012, 07:29

Preşedintele Federaţiei Române de Box, Rudel Obreja, şi-a anunţat demisia din această funcţie, vineri, în cadrul Adunării Generale Extraordinare ce are loc la sediul ANST, ca urmare a problemelor pe care le are pe la DNA.
Noul şef al FRB a fost ales Leonard Doroftei cu 84 de voturi pentru şi 29 împotrivă.

http://www.mediafax.ro/sport/rudel-obre ... b-10345425

Cand ii urmezi exemplul, musiu Fane Popesco ? :twisted:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de apsalba » 25 Noi 2012, 10:54

Cand o sa fiu sponsorizat de Elena Udrea. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apropo, mai stii ce insemne au avut sportivii de la LRS la Jocurile mondiale din Italia? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jhonny scrie:La adunarea generala, voteaza cluburile asociate inscrise in registrul sportiv.
Ca la FRF cu Mircea Sandu. Ai grija amaratule, ca astia te pot schimba oricand si halal presedinte de federatie, te duci pe copca. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bai Zdeanta,
Cand mi-a fost mie frica de alegeri libere? Si crezi ca schimarea dintr-o functie este cel mai rau lucru care i se poate intampla cuiva? Tu o stii cel mai bine, fiindca ai trecut prin asta cand ai primit bocancul in fese de la FNPSR! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de Mister Fisherman » 25 Noi 2012, 12:18

Bai fosila mincinoasa , normal ca nu iti este frica de alegeri ... tu te propui , tu te alegi iar restul sunt pentru figuratie ieftina :lol: :lol: :lol:
Dar poti sa te alegi singur si de acum intr-o suta de ani... si sa-ti mai faci n cooperative , ca tot escroc boschetar si fara CIS ramai :lol: :lol: :lol:


Fosila mincinoasa , iar ai desfiintat AGVPS-ul ? :lol: :lol: :lol: :lol: Cred ca stii singur decizia si cat ai de plata :lol: :lol: :lol: :lol:

http://portal.just.ro/InstantaDosar.asp ... AyMTMzNTA* ti-au mai dat aia un tewrmen sa te gandesti si sa te dizolvi singur :lol: :lol: :lol:


Hai cu dizolvarea boschetariei cooperatiste


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Muhahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

jhonny
veteran
veteran
Mesaje: 1186
Membru din: 05 Feb 2010, 20:03

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de jhonny » 25 Noi 2012, 15:02

Bai FFFF, nu sunt eu cel care ai vrea tu sa fiu. Nu am facut nici o data parte din caricatura aceea de fedratie.
Nu ai tu coooooooooaiiiiiie sa imi dai picior in fund nici daca te mai nasti o data.
Eu catine pot sa ajung maine, tu ca mine, niciodata!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hai ca te oftici, nuuuuu??????
PS Ce iti pare de rau ca nu mai ai sustinatori, nuuuu?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa sti ca vin la adunarea generala din 15 si din 16, sa vad daca e adevarat ca stai in chirie la SOACRATA si ca la subsol ai numai loc la trei birouri. (si alea vechi). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jhonny
veteran
veteran
Mesaje: 1186
Membru din: 05 Feb 2010, 20:03

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de jhonny » 01 Dec 2012, 20:18

Ai fost in control cu politia......ce ai constatat tuuuu cel care nu ai dreptul sa eliberezi permise de pescuit!!!!! :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de Mister Fisherman » 07 Dec 2012, 16:43

Bai cooperativa , ti-au pus si "costumul" de siguranta cand ai fost... la sau in control ?

Imagine

Asta este echipamentul pentru cei care inca cred ca pescuitul este sport si au nevoie de federatie sportiva

:lol: :lol: :lol: :lol: Muhahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de semlecangheorghe » 10 Dec 2012, 20:25

Inca tot 'dizolvati' la saracul Fane..??Mai lasati si voi omul sa rasufle..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de Adelin » 12 Dec 2012, 00:25

Nici de sarbatori nu-l lasa in pace... :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Dizolvarea F.R.P.S

Mesaj de semlecangheorghe » 12 Dec 2012, 07:24

Lume rea,maichii,rea... :mrgreen:
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Scrie răspuns