Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de StefanDinu » 10 Feb 2013, 12:19

gabi udila scrie:Da' el va avea vreodata puterea sa ne ceara noua scuze?
Domnule Udila: imi pare rau ca te-am cunoscut ... esti prea insignifiant ... si cum spuneai: mai ai de acumulta. Caracter mai ales!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de StefanDinu » 10 Feb 2013, 12:27

LucianBc scrie:Si uite asa domnu Dinu ne-a stricat si ultimul lucru bun dupa ce a mai stricat:
-mediatizarea CN
-sarulestiu
-cupa ligii
-festivitatea de premiere
Lucian,

Am o mare rugaminte: daca nu ai informatii nu mai fa afirmatii gratuite. Vorbeste cu colegul tau de club. Bați câmpii si devii foarte ridicol. Viata nu se intampla pe net. Doar cei nebunii cred asta si isi rezuma viata la scandalui pe net. Isi formeaza o personalitate strict virtuala. Cand o sa-i intalnesti ajungi la concluzia mea. Nu cadea in pacatul acelui grupului de oameni mici pe care ii sugruma frustrarea si limitarea propriei persoane.
Daca imi aduc aminte tu ai incercat sa faci Cupa Ligii. Si eu am incercat ... dar AG a vrut altceva.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de Adelin » 10 Feb 2013, 13:04

apsalba scrie:Aveti ocazia sa dovediti ca nu sunteti slugi. Ce zici gladiatorule, sunteti in stare de asa ceva ori toate cele spuse de mine s-au adeverit?
Tu chiar nu vezi ca nimeni nu te baga in seama?! Chiar nu iti e jena sa vorbesti singur?! De la o vreme te ignora chiar si cei ce te injurau zilnic!...e aiurea ca un om la varsa matale sa se prostitueze zilnic pe zero lei.
...si iti dau un sfat, sa fi mai ponderat in a jigni oameni care nu te-au insultat, un BAN iti poate narui toata "Federatia", pt ca nu mai ai un alt loc unde sa iti racolezi si de unde sa te adresezi potentialilor fraieri care sunt gata sa te urmeze.Deci ciocu' mic si mers pe burta domn' Popesco!
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de apsalba » 10 Feb 2013, 13:20

Nu-mi permit. Mi-e mila de cariera ta. Apropo, daca s-a rupt ravasul cu AGVPSR, cine te mai trimite la export? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de StefanDinu » 10 Feb 2013, 13:24

Vrăjitorul din OZ !!!! Recepție !!!!
Nu mor cai când vrea ultima potaie. Campionii nu au nevoie de autorizare ANS !!! Ei doar exista !!!
Nu se aude ... cred ca e stricat ceva la destinație !!!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de apsalba » 10 Feb 2013, 13:36

StefanDinu scrie:Vrăjitorul din OZ !!!! Recepție !!!!
Nu mor cai când vrea ultima potaie. Campionii nu au nevoie de autorizare ANS !!! Ei doar exista !!!
Nu se aude ... cred ca e stricat ceva la destinație !!!
Exista doar in creierul tau atrofiat.

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de StefanDinu » 10 Feb 2013, 13:50

Inteligent! Nici nevasta-ta nu rade de glume d-asta ...
Dar ca întotdeauna, timpul va demonstra ca nu ești un balon de săpun urat mirositor ...
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de LucianBc » 10 Feb 2013, 13:59

Incep sa pricep cam cum sta treaba si sa cern prin sita anumite persoane .

De cerut scuze domnu Dinu imi cer scuze public daca te-am jignit !!! Cu toate ca daca ai fi aparut sa spui ceva dupa ce a scris Malin articolul nu s-ar fi ajuns aici. Dar erai ocupat cu AG.

Faptul ca nu am fost invitat la festivitatea de premiere pentru mine lasa de dorit. Poate pentru tine nu conteaza dar pentru mine era ceva personal. Recunosc ca sunt parlit in ale pescuitului de competitie dar asa parlit m-am batut cu pescari buni care aveau multe concursuri in spate si am reusit sa obtin cel mai mic titlu. La ce sa mai vina parlitul ala la AG ca nu mai sunt locuri la mese,lasa ca ii dau eu cand ma intalnesc cupa. MAI ARE ACEEASI VALOARE DOMNU DINU???PENTRU MINE NU MAI ARE. MULTUMESC!!!!

Revin si spun fara sa fiu ironic: IMI CER SCUZE STEFAN DINU!

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de StefanDinu » 10 Feb 2013, 14:06

LucianBc scrie:Incep sa pricep cam cum sta treaba si sa cern prin sita anumite persoane .

De cerut scuze domnu Dinu imi cer scuze public daca te-am jignit !!! Cu toate ca daca ai fi aparut sa spui ceva dupa ce a scris Malin articolul nu s-ar fi ajuns aici. Dar erai ocupat cu AG.

Faptul ca nu am fost invitat la festivitatea de premiere pentru mine lasa de dorit. Poate pentru tine nu conteaza dar pentru mine era ceva personal. Recunosc ca sunt parlit in ale pescuitului de competitie dar asa parlit m-am batut cu pescari buni care aveau multe concursuri in spate si am reusit sa obtin cel mai mic titlu. La ce sa mai vina parlitul ala la AG ca nu mai sunt locuri la mese,lasa ca ii dau eu cand ma intalnesc cupa. MAI ARE ACEEASI VALOARE DOMNU DINU???PENTRU MINE NU MAI ARE. MULTUMESC!!!!

Revin si spun fara sa fiu ironic: IMI CER SCUZE STEFAN DINU!
iti pot spune ca in mod sigur te-am invitat ... atat pe tine cat si pe toti ceilalti spotivi cu rezultate de anul acesta. Printr-un mail. uni au confirmat alti nu. asa ca imi mai datorezi ceva scuze.
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
LucianBc
senior
senior
Mesaje: 376
Membru din: 21 Iun 2010, 12:37

Re: Daca as fi, pentru o zi, presedinte....

Mesaj de LucianBc » 10 Feb 2013, 14:19

Data expediere: Vin Ian 04, 2013 8:39 pm
Expeditor: LucianBc
Destinatar: StefanDinu

Festivitatea de premiere cand are loc si unde?

Data expediere: Sâm Ian 05, 2013 11:14 am
Expeditor: StefanDinu
Destinatar: LucianBc

Nici acest aspect nu mai tine de mine.

Scrie răspuns