CURSURI PENTRU ARBITRI DE PESCUIT SPORTIV

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

CURSURI PENTRU ARBITRI DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de apsalba » 21 Mai 2011, 16:53


pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 21 Mai 2011, 20:50

Am si eu o intrebare...arbitrii care predau cursul sunt certificati de cine si cum? Avand in vedere ca federatia acum isi face corpul de arbitrii :lol: :lol: :lol: :lol:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Mesaj de apsalba » 22 Mai 2011, 06:23

pikeman scrie:Am si eu o intrebare...arbitrii care predau cursul sunt certificati de cine si cum? Avand in vedere ca federatia acum isi face corpul de arbitrii :lol: :lol: :lol: :lol:
Am selectionat o comisie dintre persoanele care au arbitrat pana acum si care s-au aratat interesate sa contribuie la formarea acestui corp de arbitri.

pikeman
veteran
veteran
Mesaje: 3976
Membru din: 28 Ian 2006, 23:27
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de pikeman » 22 Mai 2011, 11:18

apsalba scrie:
pikeman scrie:Am si eu o intrebare...arbitrii care predau cursul sunt certificati de cine si cum? Avand in vedere ca federatia acum isi face corpul de arbitrii :lol: :lol: :lol: :lol:
Am selectionat o comisie dintre persoanele care au arbitrat pana acum si care s-au aratat interesate sa contribuie la formarea acestui corp de arbitri.
colaboratori LRS? :lol:
ei sunt acreditati? de cine? cu ce difera fata de cineva care isi face instructaj propriu , cu experienta competitionala? unde? la ce concursuri? LRS? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Tavi
veteran
veteran
Mesaje: 5834
Membru din: 22 Ian 2005, 17:13
Localitate: Sibiu

Mesaj de Tavi » 22 Mai 2011, 14:07

apsalba scrie:
Am selectionat o comisie dintre persoanele care au arbitrat pana acum.
ce au arbitrat pana acum? Competitiile ilegale pentru care ai trimis notificari si ai dat in judecata LRS, AGVPS? Adica federatia baga in comisii oameni care incalca legea? Sau complici la incalcarea legii? Eu credeam ca federatia nu face asemenea compromisuri. Sunt dezamagit.
I count stuff all day at work, why would I do that when I am fishing?
Musca 13

Scrie răspuns