Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de vali stratonov » 06 Apr 2015, 12:36

Va asteptam si la editiile viitoare! :D
Vom incerca sa participam si la editiile viitoare , insa pina atunci multumim organizatorilor :respekt: :respekt: , ne-am simti excelent si asteptam cu interes diplomele de participare :wink:
Ne cerem inca odata scuze ca nu am paticipat la festivitatea de premiere ...asta din cauza lipsei de autostrazi si a celor 450 km de parcurs pina acasa... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

albatrin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 132
Membru din: 03 Mai 2007, 11:57

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de albatrin » 06 Apr 2015, 13:38

vali stratonov scrie:
Va asteptam si la editiile viitoare! :D
Vom incerca sa participam si la editiile viitoare , insa pina atunci multumim organizatorilor :respekt: :respekt: , ne-am simti excelent si asteptam cu interes diplomele de participare :wink:
Ne cerem inca odata scuze ca nu am paticipat la festivitatea de premiere ...asta din cauza lipsei de autostrazi si a celor 450 km de parcurs pina acasa... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Salut Vali, mă bucur că aţi ajuns sănătoşi acasă, că v-aţi simţit bine şi vă mulţumim mult pentru că ne-aţi onorat cu prezenţa la concurs :respekt: :respekt: :respekt: . Dacă-mi dai un e-mail cu o adresă sau o altă modalitate, îţi trimit diplomele în cel mai scurt timp.

Cu stimă şi prietenie,
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de vali stratonov » 06 Apr 2015, 14:06

Dacă-mi dai un e-mail cu o adresă sau o altă modalitate, îţi trimit diplomele în cel mai scurt timp.
Nu am mailul tau...dar poate le trimiti cu un coleg de-l tau care vine la etapa de LRS de la Belis..
Tin sa am diploma de la voi sa sa o adaug la cele " citeva"diplome adunate in decursul celor peste 14 ani de cind merg la competitii...
Multumim inca odata pt ospitalitate si sper sa ne revedem la Snagov in toamna , cu bibani mari si multi... :wink: :wink: :wink:
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

albatrin
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 132
Membru din: 03 Mai 2007, 11:57

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de albatrin » 06 Apr 2015, 15:47

vali stratonov scrie:
Dacă-mi dai un e-mail cu o adresă sau o altă modalitate, îţi trimit diplomele în cel mai scurt timp.
Nu am mailul tau...dar poate le trimiti cu un coleg de-l tau care vine la etapa de LRS de la Belis..
Tin sa am diploma de la voi sa sa o adaug la cele " citeva"diplome adunate in decursul celor peste 14 ani de cind merg la competitii...
Multumim inca odata pt ospitalitate si sper sa ne revedem la Snagov in toamna , cu bibani mari si multi... :wink: :wink: :wink:
Vali, până-n august e mult, poate găsesc eu pe cineva cu care să ţi-o trimit la Cluj. Vă aşteptăm cu mare plăcere şi bucurie în toamnă la etapa din campionat, mai ales că este dedicată memorie dragului nostru Iancu.
Cristi Nedelcu
0722.880.939
Vrei să fii fericit o zi, îmbată-te; un an, însoară-te; o viaţă, apucă-te de pescuit !!!

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de vali stratonov » 06 Apr 2015, 17:23

Ok Cristi, multumesc mult.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

jardavasile
utilizator nou
utilizator nou
Mesaje: 3
Membru din: 15 Mar 2015, 19:37

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de jardavasile » 06 Apr 2015, 18:18

Felicitari tuturor celor implicati , m-am simtit extraordinar, felicitari castigatorilor!! :respekt: :respekt: :respekt:

Avatar utilizator
Ghenadie
veteran
veteran
Mesaje: 1579
Membru din: 13 Noi 2011, 12:55

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de Ghenadie » 06 Apr 2015, 18:21

Un concurs greu, dar frumos.
Multumesc organizatorilor pentru efortul depus, cu siguranta mai particip.
Multumescpentru felicitari :respekt:

Laurentiu Andronic
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 260
Membru din: 16 Mai 2007, 16:49

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de Laurentiu Andronic » 08 Apr 2015, 08:03

Felicitari castigatorilor !
Felicitari si organizatorilor !
Singurul lucru pe care il pot reprosa este faptul ca s-a inversat ordinea manselor si prima mansa a fost la biban , lucru total gresit pentru ca a trebuit sa pescuim la pesti mari dupa o mansa de balaceala in care s-au rascolit toate malurile in cautarea bibanului si dupa parerea noastra asta a afectat apetitul pestilor mai mari in mansa a doua :( Ca fapt divers eu am prins in prima mansa 2 somni sariti de 80 de centimetri :wallbash: si mai stiu ceva echipe care au prins in prima mansa salai mari , in mansa a doua canci ...

vali stratonov
veteran
veteran
Mesaje: 4610
Membru din: 19 Sep 2006, 13:26
Localitate: cluj-napoca

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de vali stratonov » 08 Apr 2015, 10:48

Singurul lucru pe care il pot reprosa este faptul ca s-a inversat ordinea manselor si prima mansa a fost la biban , lucru total gresit pentru ca a trebuit sa pescuim la pesti mari dupa o mansa de balaceala in care s-au rascolit toate malurile in cautarea bibanului
Total de acord....desi la cum a mancat de bine bibanul :wallbash: :wallbash: :wallbash: putea sa fie la fel de greu si dumineca ...parerea mea.
pescuitul nu e tir cu arcul...asa ca insistati!

Avatar utilizator
Sorin
Moderator
Moderator
Mesaje: 4694
Membru din: 17 Mai 2004, 10:39
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Total Spinning ediţia a V Snagov 4-5.04.2015

Mesaj de Sorin » 08 Apr 2015, 11:17

Perfect adevarat
si subliniaza inca o data schimbarile facute nu tocmai inspirat dupa opiniile de pe taste ...si nu de pe apa
In acelasi timp in conditiile in care doar 5 echipe au prins 5 bibani punctabili , e clar ce s-atr fi intamplat daca si a doua propunere cu ...10 bibani ca 5 e de bulan ...ar fi fost adoptata...
Da-i unui om un peste si el va manca o zi; invata-l sa
pescuiasca si el va
sta pe marginea lacului si va bea bere toata ziua.

Scrie răspuns