Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 13:20

apsalba scrie:Cine scrie în numele apsalba să-i fie rușine! Am cerut admin să fiu șters și nu a dat curs cererii. O fac acum public.
Vreau să fiu șters de pe această cocină.
apsalba scrie:Admin,
Am observat că ai citit ultimul meu mesaj prin care te-am rugat să ștergi din lista de membri ai acestui forum userul apsalba și toate topic-urile deschise de acest user, întrucât forumul s-a transformat într-o pagină prin care se încearcă denigrarea mea și a Federației Române de Pescuit Sportiv.
Printre motive, este unul foarte serios și anume că unul dintre moderatori (Adelin Avram) este cel mai abject dintre toți denigratorii mei.
Te atenționez că dacă nu dai curs acestei cereri, voi fi nevoit să apelez la avocații mei pentru a solicita patronului forumului daunele de imagine cauzate, în instanță. Cred că ești la curent cu sancțiunile care se aplică în astfel de cauze.
Te rog așadar, pentru ultima oară, să dai curs cererii pe care am formulat-o și să încheiem aici această discuție. Fă-o măcar pentru traficul pe care ți l-am făcut până acum.
Îți doresc un an bun!
Ștefan Popescu - președinte FRPS!
Pai bine domnule! De ce nu spui asa! Deci pe asta se bazeaza apararea ta: dubla personalitate.
Si cum adică se încearcă denigrarea ta si a federatie? Sunteti denigrati deja ... ireparabil ... si tu esti cel mai mare denigrator!
Si apropo de avocati ... vorbeam deunăzi cu cineva apropiat cocinei de federatie si l-am intrebat de ce rahat nu iti iei un avocat. Stii de mi-a zis: "Asta se crede Dumnezeul avocatilor ... toti sunt prosti! Numai el este destept!". Asa ca lasa sperietoarea aia cu avocatii tai ca nu ai bani nici de gunoieri dar apoi de avocati!
Si un sfat: fa aceleasi demers si la MTS dar mai ales la SPCEP!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 13:23

Mister Fisherman scrie:Mitomane , vrei sa-ti stergi minciunile ? Nu vrei sa se mai vada foamea ? :lol: :lol: :lol: Muhahahaha :lol: :lol: :lol:
Nu se prea poate face asta decat in mod grav ... si atunci fac eu galagie ca mi s-au sters posturile !!! Si chem si eu gasca de avocati !!!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 23 Iun 2014, 13:23

Sa sperm ca nu vor fi sterse mesajele federalului de carton. E clar ca omu' vrea sa-si stearga aberatiile si sa para curat si nevinovat.

Avatar utilizator
anem
veteran
veteran
Mesaje: 3046
Membru din: 30 Mar 2006, 11:54
Localitate: carpi

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de anem » 23 Iun 2014, 14:17

apsalba scrie:Cine scrie în numele apsalba să-i fie rușine! Am cerut admin să fiu șters și nu a dat curs cererii. O fac acum public.
Vreau să fiu șters de pe această cocină.
apsalba scrie:Admin,
Am observat că ai citit ultimul meu mesaj prin care te-am rugat să ștergi din lista de membri ai acestui forum userul apsalba și toate topic-urile deschise de acest user, întrucât forumul s-a transformat într-o pagină prin care se încearcă denigrarea mea și a Federației Române de Pescuit Sportiv.
Printre motive, este unul foarte serios și anume că unul dintre moderatori (Adelin Avram) este cel mai abject dintre toți denigratorii mei.
Te atenționez că dacă nu dai curs acestei cereri, voi fi nevoit să apelez la avocații mei pentru a solicita patronului forumului daunele de imagine cauzate, în instanță. Cred că ești la curent cu sancțiunile care se aplică în astfel de cauze.
Te rog așadar, pentru ultima oară, să dai curs cererii pe care am formulat-o și să încheiem aici această discuție. Fă-o măcar pentru traficul pe care ți l-am făcut până acum.
Îți doresc un an bun!
Ștefan Popescu - președinte FRPS!
si asa zici ... forumul s-a transformat intr-unul care iti denigreaza imaginea. :lol1:

mai omule, te-ai denigrat de unul singur atat cat nici un om care are un minim de simt al ridicolului nu ar putea-o face, nu doar ca te-ai manjit de rahat dar l-ai si mancat iar acum brusc vrei sa pari "fane imaculatul" ...

ca vrei sa fi banat este una, dar sa ti se stearga minciunile scrise de-a lungul anilor nu se poate. ai putin simt de raspundere ... jegule.
C&R ... un alt mod de a savura un peste ...

Diaconita Petru
junior
junior
Mesaje: 41
Membru din: 09 Aug 2010, 13:29
Localitate: iasi

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Diaconita Petru » 23 Iun 2014, 14:46

Rog pe cei care sa pricep sa faca lumina....e posibil ca cineva sa posteze in locul lui Popescu? sau minte Popescu?....treaba e urata de tot

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 14:53

Diaconita Petru scrie:Rog pe cei care sa pricep sa faca lumina....e posibil ca cineva sa posteze in locul lui Popescu? sau minte Popescu?....treaba e urata de tot
In locul lui poate posta ecat cineva care ii cunoaste parola. Adminul nu poate afla parola ci doar poate reseta parola unui user.
Dar aceeasi intrebare si-o punea si doctorul Hyde ...
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 14:56

De fapt acum ce incercati sa ne vindeti? Ca Popescu nu mai posteaza de 3 ani si de fapt altcineva a luat la ranga toata pescarimea romana ?
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

steff
veteran
veteran
Mesaje: 1364
Membru din: 21 Ian 2012, 17:11

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de steff » 23 Iun 2014, 14:59

Diaconita Petru scrie:Rog pe cei care sa pricep sa faca lumina....e posibil ca cineva sa posteze in locul lui Popescu? sau minte Popescu?....treaba e urata de tot
Isi aminteste cineva cand a spus popescu ultima data adevarul?
Hai sa fim seriosi... sa isi asume c a c a t u r i l e. Terminati cu prostiile.

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Iun 2014, 15:04

Diaconita Petru scrie:Rog pe cei care sa pricep sa faca lumina....e posibil ca cineva sa posteze in locul lui Popescu? sau minte Popescu?....treaba e urata de tot


Parerea mea este ca minte de ingheata apele..In sfirsit io venit putin din simtul realitatii,simte ridicolul in care se afla,si o da la intors motivand ca n-ar fi el...Aceleasi tampenii ca:

-tragerea la rapundere pt. uzurparea de calitati oficiale
-pretentia unei interventii din partea Guvernului prin ministerul de resort
-aderarea fips-cips
-cursuri arbitrii -antrenori..

...precum si multe,multe altele le gasiti fie pe sit-ul federal,fie in interviurile acordate pv-tv...la toate autorul este unul si acelasi..Popescu Stefan,omul care printre altele a reusit boicotarea C.M. de crap in Romania,si a intors pescuitul cu susul in jos..ca deh,vorba aia ,nu ajungeau problemele specifice cum ar fi lipsa autoritatii,braconajul etc...mai trebuia sa vina unul ca el sa faca haos prin legi..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 23 Iun 2014, 15:39

Mister apsalba, hai vino cu citate sa vedem unde a scris altcineva de pe contul tau. Care sunt chestiile pe care nu ti le asumi din toate gunoaiele pe care le-ai scris aici ?
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Scrie răspuns