Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 23 Iun 2014, 09:51


Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 09:59

Uita-te si tu hal de președinte!
Te întreabă omul dacă mai trăiești și tu faci pe masculul viril!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 23 Iun 2014, 10:05

Vrei și tu?

Avatar utilizator
StefanDinu
veteran
veteran
Mesaje: 1515
Membru din: 31 Ian 2006, 17:02
Localitate: Question EVERYTHING!
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de StefanDinu » 23 Iun 2014, 10:11

Da-te ma in p u l a mea de cioban prost ... nu mai fa pe golanul cu mine ca pana la urma tot iti rup gatul!
Si oricum pentru tine o data este tot ce poti pentru tot anul ... neputinciosule !!!!
Ștefan DINU proud member of CsPR | LRS | Street Fishing ROMANIA | Trout Area ROMANIA | #PuieMopescu

Avatar utilizator
semlecangheorghe
veteran
veteran
Mesaje: 9544
Membru din: 04 Mai 2009, 07:05
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de semlecangheorghe » 23 Iun 2014, 10:40

Cerere tip pentru inscrierea la examenul de admitere la cursul de formare antrenori cu durata de 2 ani 2014
Opaaa,Popescule ai renuntat la perioada scurta de 6 luni??Pai de ce??Pescuitul romansesc de competitie are nevoie stringenta de antrenori,nu-i asa??

Inseamna ca timp de minimum 2 ani ''sportivii'' nu vor fi antrenati de antrenori calificati.. :!: :!:

Deci,lipsa competitiilor e cumva justificata..ce echipa sportiva tine competitii fara a avea antrenor oficial recunoscut,atestat...bla,bla,bla...??

Popescule..lasa pescuitul in pace,ejti paralalel ca sinele de cale ferata,nu o sa va intalniti,tu si pescuitul,in vecii vecilor..
Si-Gi Lures wobblers&more..

.

Avatar utilizator
razvan m.
veteran
veteran
Mesaje: 4456
Membru din: 18 Oct 2004, 17:24
Localitate: arad
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de razvan m. » 23 Iun 2014, 10:57

apsalba scrie: http://frpsc.ro/o-noua-serie-pentru-*** ... t-sportiv/
Și o muje mică pentru tine!
Vorbesti cam buruienos cu inerlocutorii pentru o persoana care, atunci cand e atinsa la punctul slab, pretinde respect prin mesaje private !

:arrow:
apsalba scrie:Ce ar fi dacă ai înceta să mai faci referiri la persoana mea? Încearcă să te potolești. Nu fi nesimțit. Ți-aș putea fi tată! Nu trebuie să-mi demonstrezi că ești neam prost! O știu deja.


Daca tu asa respecti pescarii care se intereseaza de soarta federatiei, nu ai de ce sa te miri ca tot asa te respecta si ei pe tine ! :idea:
Sud-Est, Romania undeva in Balcani
Cand aterizezi pe aeroport tine bine de bani.

Avatar utilizator
Adelin
Moderator
Moderator
Mesaje: 5271
Membru din: 14 Apr 2004, 22:53
Localitate: ARAD

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Adelin » 23 Iun 2014, 10:59

apsalba scrie:http://frpsc.ro/o-noua-serie-pentru-*** ... t-sportiv/
Și o muje mică pentru tine!
Musiu', io ti-am vorbit respectos, de ce scoti mortaciunea la vedere?!
Acuma vad ca esti bine bati pasul pe loc, si asta e bine, iar cu putirinta vad ca esti praf...bine ca mai ai vointa, ma mir ca inca mai incerci. Da sa sti ca de regula daca ti-a murit si s-a inmuiat, mai bine te culci si incerci alta data, nu o sa faci mare branza daca dai din c.ur cu ea moale intre coapse...in afara de faptul ca transpiri abundent si acid, nu se va intampla mai nimic.
...de fapt vezi si tu ce se intampla: de organizat :o mai nimic, loturi care sa mearga afara :lol: :lol: :lol: scuze, dar asta e o gluma prea buna ca sa nu razi, iar placa asta zgaraiata cu antrenorii baraie rau.
Musiu', poti macar sa incetezi sa dai din c.ur macar pana citesti mesajul, te rog?!!! :oops: :oops: :oops:



....asa, acum e mai bine. :lol:
Când crezi ca sti pescuit apare ceva si iti da peste cap toate teoriile...
WSB CLUB

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 23 Iun 2014, 12:48

Mitomane , ce nevoie au pescarii de "antrenori atestati " cand ei pot participa la orice competitie organizata de CIPS FIPS si fara "antrenori atestati " la CNFPA ?

Trebuia sa mentionezi ca anuntul este valabil doar pentruu cluburile afiliate la infama cooperativa , nu si pentru pescarii participanti la competutiile organizate de AGVP, dar asta la tine esta o noua "inventie" cu care incerci sa-ti maschezi impotenta ! :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 23 Iun 2014, 13:11

Cine scrie în numele apsalba să-i fie rușine! Am cerut admin să fiu șters și nu a dat curs cererii. O fac acum public.
Vreau să fiu șters de pe această cocină.
apsalba scrie:Admin,
Am observat că ai citit ultimul meu mesaj prin care te-am rugat să ștergi din lista de membri ai acestui forum userul apsalba și toate topic-urile deschise de acest user, întrucât forumul s-a transformat într-o pagină prin care se încearcă denigrarea mea și a Federației Române de Pescuit Sportiv.
Printre motive, este unul foarte serios și anume că unul dintre moderatori (Adelin Avram) este cel mai abject dintre toți denigratorii mei.
Te atenționez că dacă nu dai curs acestei cereri, voi fi nevoit să apelez la avocații mei pentru a solicita patronului forumului daunele de imagine cauzate, în instanță. Cred că ești la curent cu sancțiunile care se aplică în astfel de cauze.
Te rog așadar, pentru ultima oară, să dai curs cererii pe care am formulat-o și să încheiem aici această discuție. Fă-o măcar pentru traficul pe care ți l-am făcut până acum.
Îți doresc un an bun!
Ștefan Popescu - președinte FRPS!

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 23 Iun 2014, 13:17

Am observat că ai citit ultimul meu mesaj prin care te-am rugat să ștergi din lista de membri ai acestui forum userul apsalba și toate topic-urile deschise de acest user,
Mitomane , vrei sa-ti stergi minciunile ? Nu vrei sa se mai vada foamea ? :lol: :lol: :lol: Muhahahaha :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Scrie răspuns