Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

discutii despre competitiile de pescuit la rapitori

Moderatori: Adelin, johnnybravo, dr.pike, tudor, Moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
old_radu
veteran
veteran
Mesaje: 3682
Membru din: 23 Feb 2007, 22:13
Localitate: Baia Mare

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de old_radu » 05 Apr 2013, 11:31

vali stratonov scrie:
Popescu Ştefan – Preşedinte
Stratonov Valentin – Vicepreşedinte
Bolboacă Ciprian – secretar general
Te rog modifica si componenta a Comitetului Executiv si a Biroului Federal ca nu-i mai actuala .....
...100% nu ti-a aprobat demisia
:lol:

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 05 Apr 2013, 12:07

Ba, mitomane , ti-e frica sa nu vada lumea ca mananci kkt cu gura plina ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Din cauza asta nu pui hirtia pe net ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Aia de la MTS ti-au dat o hartie in care iti solicita sa te conformezi art 27 si 28 din HG 884/2001 pentru a obtine CIS si nu ce delirezi tu pe aici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Iesi ca puti ! :arrow:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 05 Apr 2013, 12:26

Adelin scrie:E usor sa faci rau...mult mai usor decat sa construiesti ceva. Dar de ce ne miram cand asta e tara in care traim.
Bravo domn' Popesco, vomita peste toti, mama lor de huligani!!! :oops:
Care este răul Adelin? Faptul că s-a constituit federația este un lucru rău? Sunteți o groază de pricepuți, in frunte cu avocatul de clasă mondială mihuță. De ce nu ați făcut-o voi?
PS Nu mai pierde timpul. Legitimează-te la un club afiliat federației, dacă vrei să participi la competiții oficiale.
lazarini scrie:
apsalba scrie:Poți să fi mai precis? Ce hârtie poate să emită AGVPSR? :lol: :lol: :lol: :lol:
O hartie de genul carora a emis pana acum AGVPS cu ocazia participarii echipelor romanesti la orice competitie organizata de CIPS/FIPS. Si singura care este luata in seama.
lazarini,
hârtia de care vorbești trebuie emisă de MTS, nu de AGVPSR. :lol: :lol: :lol: :lol:

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 05 Apr 2013, 12:30

semlecangheorghe scrie:
apsalba scrie:Hârtia este pentru membri, nu pentru orice dobitoc ca tine.
Am fost personal la sediul asociatiei..nu am vazut nici un c.i.s....

Te intreb,de ce?????

Macar nu-l mai minti pe d-l Harsan,daca ai hirtia nu-i nimic mai simplu pe lumea asta,decit sa o pui sus pe forum,si ne rupi gura la toata suflarea interesata de treaba asta...Chiar daca nu ma crezi,personal m-as bucura sa fie adevar in spusele tale,si sa anihilezi vinatorii..desi pare imposibil acest lucru..
Ultima oară când am pus ceva pe forum, am fost dat în judecată. Poți să mă crezi pe cuvânt. Sau dacă nu pe mine, pe dl. Hărșan. Mi-a confirmat că ai fost la magazin.

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 05 Apr 2013, 12:32

Lasa vrajeala asta... de mitoman schizoid ,ca nu tine pe strada asta ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Esti dobitoc daca chiar crezi ca o sa mai prostesti lumea din vorbe :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 05 Apr 2013, 12:38

Adelin,
Mai ai mopul ăla? Nu observi că ai un dobitoc pe forum care scrie măscării?

apsalba
veteran
veteran
Mesaje: 4413
Membru din: 24 Mar 2006, 14:56
Localitate: alba iulia

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de apsalba » 05 Apr 2013, 12:39

semelcan,
Dacă ai un cont pe skype sau mesenger, ți-l pot arăta on line!
PS Oare de ce au început să mă sune pescarii de competiție?

Mister Fisherman
veteran
veteran
Mesaje: 2312
Membru din: 11 Apr 2011, 15:01

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de Mister Fisherman » 05 Apr 2013, 12:44

Te suna aia cu coasa ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tu oricum n-ai ce sa arati ,ca esti mitoman dovedit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Acesta este un pamflet. Orice asemanare cu personaje reale este pur intamplatoare.

Avatar utilizator
lazarini
veteran
veteran
Mesaje: 1106
Membru din: 18 Mar 2005, 00:50
Localitate: Arad

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de lazarini » 05 Apr 2013, 13:19

apsalba scrie:hârtia de care vorbești trebuie emisă de MTS, nu de AGVPSR. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ca si pana acum? :lol: :lol: :lol:
Tot nu mi-ai raspuns la intrebare, ce vei face daca oamenii nu vor tine cont de recomandarile tale si isi vor vedea mai departe de treaba lor?

bogdanpesc
utilizator constant
utilizator constant
Mesaje: 211
Membru din: 23 Iun 2007, 18:06
Localitate: Pitesti-Calarasi
Contact:

Re: Concursuri organizate de catre Fane Popescu-FRPS

Mesaj de bogdanpesc » 05 Apr 2013, 13:32

apsalba scrie:Nu pleacă nimeni la Mondiale dacă delegația din care face parte nu are autorizația de participare la respectiva competiție eliberată de MTS la cererea FRPS.
HG 884/2001
ART. 20
Ministerul Tineretului şi Sportului autorizează participarea reprezentativelor naţionale la campionatele
mondiale, europene şi regionale în baza cererii scrise a federaţiei sportive naţionale, care va cuprinde:
a) locul şi data desfăşurării acţiunii;
b) obiectivele de performanţă;
c) componenţa nominală şi calitatea oficială a fiecărui membru în delegaţie.

Cei care se vor deplasa, fără aceste documente, sunt simpli particulari, nu reprezentativa României.
Eu tot"cetateanul,concurent, turmentat" am ramas
adica cum autorizatie de participare?....pasta am luat-o anul trecut cand am iesit campioni pe banii si eforturile noastre,acum tot pe banisorii nostrii mergem si nu sunt putini
Sa inteleg ca agvps ne inscrie si dvs aprobati sau NU participarea...e ca la casa de zgubilitici,mai ai putin si ne ceri si o taxa de cerere sau de autorizare
auzi,obiective de performanta?....cand merg 100% pe banii mei sa inteleg ca trebuie sa dau socoteala cuiva?...mai ales dvs care in afara de bete-n roate nu ai facut nimic practic (palpabil)pentru concurenti si pentru competitie in general
Sunt curios ,zilele aste depun banii pentru inscriere....Mateoli o sa-i primeasca si o sa ma inscrie sau o sa-mi ceara binecuvantarea FRPS -popescu...tare sunt curios?
Mai beau una mica si mai meditez....eu cu cine votez?....sau s-a votat deja si nu stiu eu?

Scrie răspuns